Mamusie lipcowe 2010

Wysłane przez monia8323 

ewabeata (offline)

15-12-2010 23:33:33

Rodako czytałam gdzieś, że dzieci w wieku naszych mają tendencję do powtarzania czynności co jakiś czas i może Twoja Laurusia tak ma. Mam nadzieję, że lekarz rozwieje Twoje wątpliwości jutro. Dobrej nockismiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

ewelxx (offline)

15-12-2010 23:46:10

Rudzica/k Bielska-Bialej
Ewabeatko niesamowity ten Twój mąż..heheh....taki wyczyn za nim...grinning smiley
no to znajomi się nasłuchali...dobrze że im pampersa nie wyjął pokazać...ubawiłaś mnie** mimo wszystko jednak sobie poradził bez Ciebie... no popatrz jak faceta przyciśnie to wszystko nagle potrafi...smiling bouncing smiley
co do prządku to ja tez bardzo lubię go mieć, ale czasem to już mam dość tego wiecznego sprzątania...ty kochana masz dobrze bo córcia napewno wiele Ci pomaga...

dobrej nocki mamusie koffane!!!



[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]


"Po nieprzespanej nocy i po ciężkim dniu tylko Twój uśmiech i radosne spojrzenie
sprawia, że chce mi się dalej żyć, a zmęczenie i złość przechodzi jak ręką odjął.
Dziękuję, że jesteś!!"



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-12-16 00:18 przez ewelxx.

Magdaa083 (offline)

16-12-2010 01:22:24

podlaskie
Wpadłam na chwilkę żeby zagłosować na Waszych słodziaków smiling smiley

Wszystkiego najlepszego dla Martynki i Julki świętujących dziś ukończenia 6 miesięcy !!!

[link widoczny po zalogowaniu]

Również wszystkiego najlepszego dla Emilki i Kubusia !!!

[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]

Dziś odebrałam kalendarze z rossmanna i ogólnie jestem zadowolona pomijając jedno zdjęcie(zostało ściemione )

Spokojnej nocki dla Was mamuśki i waszych pociech smiling smileydobranoc smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

Asik (offline)

16-12-2010 08:08:07

Kraków
Dobrygrinning smiley

U nas znów ciężka noc. Mała się często budzi i płacze. Teraz nad raznem chyba nie mogła oddychać przez ten zatkany nosek. Dałam jej kropelki do noska i dalej sobie śpi, a ja już się wybiłam ze snu, bo pomyślałam o kawie. No to smacznegosmiling smiley



[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-12-16 08:11 przez Asik.

Asik (offline)

16-12-2010 08:37:01

Kraków
Najlepsze życzenia dla wczorajszych miesięczniaczków: Martynki, Julki, Emilki i Kubusia

Mamusska fajna kurteczkasmiling smiley
Ewelexx, Marusia ja też nie lubię ściągać, zwłaszcza, że nie za bardzo mam co. Na szczęście mała polubiła kaszkę bananową, a tatusiowi się spodoabało jej karmienie łyżeczkąsmiling smiley więc jak gdziesz trzeba będzie wyjść to sobie poradząsmiling smiley
Ewelexx życzę zdrówka Damiankowi bidulkowismiling smiley Jakie leki macie na przeziębienie?
Ivonka niezła historia z tym pediatrą. Lekarze sami sobie zaprzeczają, a ty człowieku bądź tu mądrywielkie oczy A o mężusiu zapomnieć nie ładnie:whipping:, dobrze, że się zrehabilitowałaśgrinning smiley
ps. a gdzie lubią warszawiaków?:laugh_new: Żartuję! Ja jestem z mazowsza i nic do nich nie mamsmiling smiley
Kamila powodzenia na wizycie u alergologa. Daj znać co wam powiedział.
Ewabeata mężuś powinien dostać medalgrinning smiley Tym wyciąganiem pampersa z kosza mnie rozwaliłaśgrinning smiley
Magda dziękujemy za głosy. W tym Rossmannie wkurzające jest to, że coś grzebią przy zdjęciach, powinni wydrukować takie, jakie dostają. U nas tez są kolory przejaskrawione.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

beatrix (offline)

16-12-2010 08:37:16

wszystkiego naj dla Martynki i Julki!!!
ewabeata fajna historia z tą kupą i jaki dzielny mążthumbs up
Asik remek tez czesto sie budzil w nocy ale juz sie tak nie drapie. znow nas niezle przysypalo.
ewelxxx ja lubie umiarkowany porzadek,jak mam czas to tez wysprzatam,ale moja mama to zakochana w sprzataniu-doslownie,


[link widoczny po zalogowaniu]

ewuska29 (offline)

16-12-2010 08:42:08

rybnik
Witajcie.
Ja juz po ciezkim dniu wczorajszym.Jakos przezyłam ten dzien,ale było ciezko.Pochowałam juz i tate i mame .Jest mi strasznie smutno.Ciagle płacze jak sobie uswiadomie ze juz nigdy do niej nie zadzwonie,nie porozmawiam,nie powiem jej ze Damiankowi wyszedł drugi zabek--zawsze w róznych sytuacjach brałam za telefon i dzwoniłam a teraz?????Przepraszam ze Wam pisze takie smutne rzeczy z rana.płacz
Poczytam Was pozniej bo mały sie obudził


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Asik (offline)

16-12-2010 08:45:58

Kraków
Ewuska strasznie mi przykro. Nie próbuję sobie nawet wyobrazić jak ci jest ciężko. Trzymaj się dzielnie kochana i pamiętaj, że zawsze możesz się wygadać, a my, choć daleko, to myślami jesteśmy z tobąbuziak od dziecka


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

kamila81 (offline)

16-12-2010 08:55:00

W-wa
Witajcie kochanesmiling smiley

No i moja mała niunia wyczynu nie powtórzyła...od 1 do 3 kwękała a ja stałam nad jej łóżeczkiem i wtykałam smokamoody smiley

Ewabeata - myślę że Twojemu M należy się medal.....TAAAAAAAAAAAKA KUPA:laugh_new: dobre, hi,hi Trzeba było go pochwalić że świetnie sobie poradziłwinking smiley Moja też jest wybredna jeśli chodzi o zupki i np. zupka jarzynowa nie przejdzie jej przez gardło i ją wypluwa...ale podałam jej królika z warzywami Bobovity i smakowało jej bardzo winking smiley

Szykuję się i lecę do alergologa, do później dziewczynki.


[link widoczny po zalogowaniu]

kamila81 (offline)

16-12-2010 08:58:15

W-wa
Ewuska - podpisuję się pod tym co napisała Asik. Tak mi przykro....jesteśmy myślami z Tobą kochana.


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1548010, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.