Mamusie lipcowe 2010

Wysłane przez monia8323 

aga2628 (offline)

15-12-2010 21:02:12

Wrocław
No i ciocia Aga wkracza z pomocą.Ewelxx żeby ustawić ten suwaczek wchodzisz na twoje widgety (nie wiem czy dobrze napisałam smiling smiley)

aga2628 (offline)

15-12-2010 21:07:40

Wrocław
Mamusska kurtka świetna.Ja wczoraj byłam w siemcach i jakiś diabeł podkusił mnie żeby iśc na targ.Ja pie...dole! Bieda z nędzą normalnie.

ivonka (offline)

15-12-2010 21:18:26

Warszawa
ach, dzisiaj coś mało rozpisane jesteście więc i ja idę spełnić swój małżeński obowiązek i spaciu
ale za nim to się stanie, mamy zamiar obejrzeć dzisiaj "Dotyk przeznaczenia", popcorn już jestsmiling smiley normalnie przypomniały mi się dawne czasy kiedy spędzaliśmy tak wiele wieczorków
miłej nocki dziewczynki i udanego jutrzejszego dnia, brakuje mi naszego forum, ale praca też fajna rzecz (ciekawe jak długo jeszcze będę taka pełna entuzjazmuwinking smiley)


[link widoczny po zalogowaniu]

"Dla Ciebie moje serce bije,
tak jak kiedyś Twoje dla mnie bić zaczęło"
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

mamusska (offline)

15-12-2010 21:18:45

Netherland
agaa gdzie te widgety?? Bo kurna znalesc nie moge..:/ Targ juz dawno zszedl na psy tongue sticking out smiley Hehe Ten szmateks jest dojebany grinning smiley

Nic, spadam spac, bo leb mi peka, chyba z nadmiaru nierobstwa grinning smiley Jutro mamy szczepienie..Jezu i musze isc sama, bo T bedzie po nocce i przed popoludniowka...Chyba sie poplacze..Nie moga tego doustnie podawac..Dobrej nocki mamuski :*




[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

kamila81 (offline)

15-12-2010 21:18:47

W-wa
Witajcie wieczorkiemsmiling smiley

Widzę że dziś temat skazy dominował. Ja jutro idę do alergologa i ciekawa jestem co powie. Mamuśka dzięki za info bo tak teraz sobie myśle że te ulewanie może też pod skaze podchodzić tym bardziej że wczoraj robiłam małej usg brzuszka i wyszło chyba dobrzesmiling smiley

Ivonka - pamiętałam o Kubusiu z zazdrości o datę urodzintongue sticking out smiley Chyba kiedyś Ci już pisałam że mój M też urodził się w tym samym dniu i chciałam by Paulinka zrobiła niespodziankę tatusiowi...a tu wyszła dwa dni wcześniejwinking smiley A poza tym 15 lipca była w tym roku 600 rocznica Bitwy pod GrunwaldemMr. Green

Pauliee - kochana, myślisz że Paulinka dziś znów powtórzy swój wyczyn i prześpi całą nocconfused smiley Jakoś w to nie wierze...the finger smiley

Buziaki dla Was na dobranoc


[link widoczny po zalogowaniu]

wiola08 (offline)

15-12-2010 21:33:11

okolice Częstochowy
Dziękuje wszystkim za życzenia w imieniu Julii. My z moim synkiem , który jest przeziębiony i siedzi w domku urządziliśmy jej mini urodzinki, było bardzo wesoło.
Ewelxx jakbym słyszała swojego synka kiedy ogląda reklamy. Mamo kupisz mi to? Tak synu kupięwinking smiley

Wczoraj kiedy byłam na szczepieniu też zagadywałam lekarkę o AZS ale tak mi odpowiadała jakby jej się nie chciało.
Dobrze że następne szczepienie dopiero w 13-14 miesiącu bo mam dość tej przychodni.


Życzę wszystkiego Najlepszego dla świętujących dziś maluszków


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

paulieee (offline)

15-12-2010 22:10:43

kraków
mamuskaniezle kopnięta laska..swoją drogą te styczniówki to niezle piszą..mają tylko 10 stron mniej niż my..a jeszcze nie zaczęły rodzic!!
co do szczepionek to bedzie ok...u mnie zawsze jest ok..oprocz ubierania,bo wtedy to juz histeria..a szczepisz trzema czy jedną??

kamila szczerze z całego serca Ci żeby Paulinka powtórzyła swój wyczyn..chociaż Ty się wysypiajsmiling smiley

ivonka Twoje posty są pełne entuzjazmusmiling smiley i widze ze praca dobrze wpływa na libidosmiling smiley hihi fajnie..od razu lepiej że jesteś szczęsliwa,a nie zdołowana.tak trzymajsmiling smiley

a u mnie znowu masakra..tzn mała mi dzis spała 2razy po 2h i raz 40min..wstała o 18 i dopiero teraz zasneła..tzn m ją uśpił we wózku bo zasnąć nie mogła..prędzej ja bym sie przy tym łozeczku kimnęłagrinning smiley moja polityka zeby mała zasypiała w łozeczku spaliła na panewce..trudno.ale nie bede się meczyć.jeszcze ten cholerny okres:/

dobrej nocy kochanesmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

ewelxx (offline)

15-12-2010 22:39:08

Rudzica/k Bielska-Bialej
Marusia, Agusia wielkie dzięki* jakie to proste...ale sama bym na to nie wpadła*

Mamusska no niezła ta laska...Paulieee to fakt drukują nieźle te styczniówki@

Wiolu no to było u Was wesoło...takie mini urodzinki...! co do reklam to potrafią dziecku namącić w głowie...potem tylko te dzieci myślą czego to im brak...a kasy to kosztuje że hej..



[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]


"Po nieprzespanej nocy i po ciężkim dniu tylko Twój uśmiech i radosne spojrzenie
sprawia, że chce mi się dalej żyć, a zmęczenie i złość przechodzi jak ręką odjął.
Dziękuję, że jesteś!!"



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-12-15 22:41 przez ewelxx.

Rodako (offline)

15-12-2010 23:24:31

Zabrze
Już tu cicho... ja też zmykam spać. Weszłam tylko powiedzieć Wam dobranoc
Jutro idziemy na szczepienie, powiem lekarce o tym kręceniu główką. Dzisiaj odniosłam wrażenie jakby ona to robiła albo ze zmęczenia, albo z radości, bo robi to tylko jak do niej się coś mówi, przypomina sobie o tym i robi co chwilę, potem znów kilka godzin przerwy... nie rozumiem ;/

ok. papa ;*



[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

ewabeata (offline)

15-12-2010 23:30:23

Witajciesmiling smiley dziś się tak uśmiałam z mojego M, że hej. Otóż pojechałam na dwie godzinki do pracy i jak wracałam dzwoni do mnie mój M z pytaniem kiedy będę, bo Zosia zrobiła WIELKĄ kupkę i on nie wie czy czekać na mnie z kąpaniem. Ja na to, że zamierzam jeszcze zajść do sklepu. Wracam do domu, a mój M dumny z siebie jak paw opowiada mi jak to Zosia zrobiła największą jego zdaniem kupkę do tej pory w życiu i on jeszcze takiej nie widział. Po czym wysłuchałam jak to sam sobie poradził z wykąpaniem /po raz pierwszy/ Zosi, a na koniec na dowód tego wszystkiego wyjął z kubła na śmieci pampersa, rozwinął i pokazał mi tą megakupkę, żebym uwierzyła w to co mówi. Normalnie myślałam, że zejdę ze śmiechu z niegoLOL Ale to jeszcze nie koniec - spotkaliśmy się potem ze znajomymi i z nimi tez się musiał podzielić tą wiadomością:laugh_new: Także temat kupki zdominował dzisiejszy wieczór w naszym małżeństwiesmiling smiley
Marta moja Zosia zjada około 60-90 ml kaszki i czasem pół słoika owoców. Pić też niewiele pije max 20 ml herbatki. Zupek na razie jej nie daję od dwóch dni, bo coś ma po nich odruch wymiotny. Jak je spróbowałam to też bym miała szczerze mówiąc. Chyba jej zacznę gotować
Ewelxx ze sprzataniem mam to samo co Tysmiling smiley a tak lubię porządek
Ivonka ja 2 lata temu też zapomniałam o urodzinach mojego jeszcze wtedy narzeczonego, ale mi wstyd było...Teraz to już kilka tygodni do przodu myślęsmiling smiley Wszystkiego najlepszego dla Kubusia!!!! Musimy Cię wpisać w tabelkę, bo tak to pamięć szwankuje. A z lekarzami to miałam w tym tygodniu to samo co TY i bądź tu człowieku mądrysmiling smiley zazdroszczę Ci tego winka, ja mam taką ochotę, że czasem nie wytrzymuję i pół kieliszka wypijam
Mamusska trzymaj się jutro na szczepieniu!


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1548010, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.