Mamusie lipcowe 2010

Wysłane przez monia8323 

monika_kuszka (offline)

16-12-2010 14:03:38

gdańsk
pauliee,kasiu ale ja się z Wami zgadzam że to za wcześnie.Ale mój przyniósł go z piwnicy i umył-powiedział że pół roczku to już czas,bo on jak miał 8 m-cy to już chodziłsad smiley I nie przegadasz go,na dodatek małemu to się podoba i płacze jak się go wyjmuje,a jak znowu włożę to jest ok...
A tak wogóle to mi też wyskakuje str,1435 smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]


paulieee (offline)

16-12-2010 14:04:35

kraków
bk no to ją pocieszyłasgrinning smiley hehe faceci to chyba kosmicismiling smiley moj ideałem nie jest i czasem na różki diabełka..ale ogólnie na temat wyglądu sie nie wypowiada..a jak ja narzekam to jego odpowiedz brzmi: mi i tak sie podobasz...srednio mu wierze.pewnei chce żebym się odczepiłagrinning smileytongue sticking out smiley

beatrix nic się nie dołuj.pamiętaj..5 miesięcy to naprawde dużo..smiling smiley z czasem zobaczysz że nie taki diabeł straszny i sztuczne mleko tez jest oksmiling smiley fajnie ze sama widzisz już pozytywne tego stronysmiling smiley pamiętaj że to dla dobra remkasmiling smiley a jak wogole toleruje butlę??i nowe mleczko??
p.s.to długo juz jestescie z męzem..ile po slubie?? 5 lat?? po takim okresie można do siebie dotrzecsmiling smiley

mamuska no u was to musi być ciekawie jak sie kłociciegrinning smiley hihhi mój m też wybuchowy,ale jednak zawsze ustępuje..no i chyba sie zestarzał bo rzadziej chce mu się kłocićtongue sticking out smiley ja taka pieniaczka jestemsmiling smiley ale o seksie tez ciągle mówi..wczoraj mówie..kurcze..mam na coś ochote, tylko nie wiem na co (myślałam o jedzeniu) a ten do mnie: na seks? no to ja już jestem gotowy:] ehhh
masz racje...praca,dom,dziecko..samo życie.prędzej czy pozniej dopada każdego.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

paulieee (offline)

16-12-2010 14:07:11

kraków
monikaten Twój m to też uparciuchtongue sticking out smiley przetłumacz, ze to dla dobra małego..przyjdzie czas na chodzik i na chodzenie..a czy Miko juz sam siedzi??
z drugiej strony rozumiem,ze wkłądasz małego i chwila spokoju,mozna coś zrobicgrinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

mamusska (offline)

16-12-2010 14:11:12

Netherland
A w ogole u nas super nocka smiling smiley Maly wstal o 4 na jedzenie, a jadl o 18 30 i 0 19 do spania tongue sticking out smiley i potem o 7 50 grinning smiley haha super nocka :*




[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

wiola08 (offline)

16-12-2010 14:14:44

okolice Częstochowy
Witam!
mamusska moja Julia od ostatniego szczepienia czyli 20 października do 14 grudnia przybrała 700 g i lakarka powiedziała że przybiera bardzo ładnie i prawidłowo więc może twoja jest zbyt przewrażliwiona?

My dzisiaj odebrałyśmy paczke z gerbera po 4 miesiącu hi hi hi troszkę się spóźnili bo ona już powinna dostać po 6. Dostała deserek, soczek i malutka kaszkę.

A ja jutro idę do fryzjera.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

paulieee (offline)

16-12-2010 14:16:53

kraków
mamuska[/b no to rzeczywiscie..nocka bombowa..u mnie jakiś kosmos..juz drugi raz dzis spi 1.5h:/ a do wieczora pewnie jeszcze raz bedzie chcieć..a w nocy kuźwa lipka pipka:/


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

mamusska (offline)

16-12-2010 14:17:16

Netherland
beatrix no on jest powyzej 3 centyla, czyli na samym poczatku..
paulieee roznie 62 jeszcze tez, ale najwiecej 68 smiling smiley No kurde mnie ta raczka nie bardzo, bo czemu druga tak nie macha?? I czasem jak lezy na brzuszku bardziej sie wygina na jedna strone, jakby go zarzuca w lewo..Wole isc zobaczyc, a jak bedzie ok to dobrze..I te badanie moczu mnie troche martwia.. No ale zobaczymy, nie ma sie co na zapas martwic tongue sticking out smiley I wazy 6 kg teraz, a moja mama mowi, ze ja tez malo przybieralam, jak bylam mala, bo bylam niejadek smiling smiley Moze ma to po mnie? he




[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

paulieee (offline)

16-12-2010 14:22:55

kraków
MAmuska moją też znosi na lewo na brzuchu..hmm..no a rączką macha..no bo...bo każdy ma lepiej rozwiniętą jedną półkulę która jest bardziej aktywnasmiling smiley ale masz racje...idz sprawdz,bedziesz spokojniejsza..6kg to wcale nie mało..zdaje sie ze jeszcze Alinka Kasi jest taka drobna..a ile aleks miał jak sie urodził?? moja kolezanka urodziła synka w 37tyg wazył 2,5kg, teraz ma 8miesiecy i wazy 8kg..i to jest dobrze-tak lekarze mówią..a moja ma 5 miechów i tez wazy 8..wiec to zalezy od dziecka..moze jest niejadkiem po Tobietongue sticking out smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

mamusska (offline)

16-12-2010 14:24:19

Netherland
wiola ale twoja ma juz pol roku, to moze dzieci juz mniej przybieraja, a moj ciagle tak przybiera malo..od urodzenia nawet nie podwoil swojej wagi..wiec watpie, zeby byla przewrazliwiona..




[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

mamusska (offline)

16-12-2010 14:26:10

Netherland
paulieee 3250 jak sie urodzil, czyli nie podwoil swojej wagi urodzeniowej a chyba juz powinien. wiesz zrobie te badania i zobaczymy..on tez duzo ulewa..a z ta raczka to moze byc cos z tym pieprzonym napieciem miesniowym..obadamy ..




[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547980, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.