Marcowe Mamy 2016

Wysłane przez anszelik 

Marzena17174 (offline)

29-04-2016 20:19:29

Leżajsk
Gosiu ja dzisiaj robilam morfologie mam 8.2sad smiley dzwonilam do mojego gina i on od razu ze po weekendzie widzimy sie w szpitalu od razu mu zapowiedzialam ze nigdzie sie nie wybieram bo ja za duzo poswiecilam aby karmic naturalnie zeby teraz zostawiac tak male dziecko na kilka dni ( bo chcial mi dac w szpitalu serie zastrzykow 7 albo 10 dni one sa tylko dostepne w szpitalu) w srode pojde do rodzinnego zeby cos mi przepisal...kupilam sobie dzisiaj vitapil mama bo wlosy mi garsciami lecasad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

xklaudiax94 (offline)

29-04-2016 20:37:39

a u mnie chyba okres sie zbliza wielkimi krokami.. boli mnie brzuch i dół pleców.. niedobrze mi i mam nerwy.. idealnie na sam wyjazd.. jeszcze okresu mi brak.
Te co juz miały , to przed miałyscie taki jakby sam śluz? czy to jeszcze sie oczyszczam? bo juz sama nie wiem, czasami lece do wc bo czuje jakbym miała okres a to śluz.

marutka super , ze troche sie zrelaksowałas smiling smiley Olinek widze twardo stoi za cycem smiling smiley wie co dobre tongue sticking out smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

agnieszka_zwolinska (offline)

01-05-2016 12:17:56

Ale tu cisza.. Dziewczyny gdzie sie podziewacie?

Klaudia udanej podróży i miłego wypoczynku smiling smiley

Marzenka niedobrze z ta Twoja morfologia, a Noe możesz jeździć na te zastrzyki do szpitala? Bo tabletkami tak szybko sobie wyników nie poprawisz.. Musisz dęta działać.

Gosia super, ze wypad do spa się udał, ja w czwartek wybieram sie d fryzjera,..


[link widoczny po zalogowaniu]

marutka (offline)

03-05-2016 11:05:44

Nas dopadło przeziebienie! sad smileyNajgorsze,ze Oluś ma straszny katar wiec 24h na rączkach,ja tez czuje sie fatalnie,do tego ten brak snu mnie wykańcza!!Moja dieta jest juz tak uboga,ze bardziej juz chyba sie nie da: ryż,ziemniak,gotowana pierś z indyka,gotowana marchewka...zbiera mnie na wymioty,ale najwazniejsze,ze skończyły sie bóle brzucha...ciekawe ile tak pociągnę!
Ale Wam biadole,no ale komu jak nie Wam?!

Miłego dnia!!


stefanka (offline)

04-05-2016 09:11:33

-żarnówka
Witam wszyskich.
My powoli wychodzimy z katarku u Stefanka. Antosia poszla dzis do przedszkola po tyg. przerwie.
Mnie lekko suszy bo wczoraj wypilam 3 lampki wina na tesciowej imieninach.Mialam przewe od urlopu w lipcu

stefanka (offline)

04-05-2016 09:12:39

-żarnówka
Aniu jak buzia Amelki po nowym mleczku?
Marta Aga a co u Was? Jak chlopcy?

agnieszka_zwolinska (offline)

04-05-2016 09:52:15

Sylwia mój odwczoraj strasznie marudzi, już nie mam pomysłu co z nim robić, żeby go wyciszyć, zająć czymś, dosłownie minuta spokoju a 10 marudzenia :/ nic mu ni odpowiada...
a ja mam okropny humor, jestem chyba naraz zła, smutna, rozdrażniona :/ to chyba wszystko przez to, że na wadze ujrzałam kolejny kg na plusie... odkąd wyszłam ze szpitala waga zamiast spadać ciągle idzie w górę... a mnie to strasznie frustruje, bo przed ciąża bardzo walczyłam z kg , mnóstwo energii i sił mnie to kosztowało a teraz mam znowu wagę prawie ze taka jhak przed rozpoczeciem walki z kg sad smiley sad smiley sad smiley
dodatkowo jeszcze mnie rodzice Kuby trochę denerwują, byliuśmy na trochę w po na koncercie majowkowym i spożyłam trochę alko, weszło mi w głowe, bo wiadomo spora przerwa byla i jak wrocilismy po Wiktora to patrzyli na mnie jakby mnie zrokiem chcieli zabic, jakby to bylo niewiadomo co. wczoraj tez ich spotkalismy na miesice to tez jakies dziwne spojrzenia na mnie i teksty jakbym najgorszy grzech popelnila pijac 3 piwa... ech moze jestem zbyt przewrazliwiona, ale wkurza mnie takie cos :/
przepraszam, ze Wam o tym pisze, ale nie mam z kim o tym pogadac ... sad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

stefanka (offline)

04-05-2016 11:09:54

-żarnówka
Aga zobaczysz zaraz bedzie piekna pogoda i bedziemy z dziecmi duzo na powietrzu. Wiecej ruchu mniej siedzenia w domu i napewno kg poleca. Jesli chodzi o alkohol i tesciowa to ja nie mam problemu... Za to moj maz wcale nie pije i jak przed slubem zdazalo sie ze przesadzilam to potrafil sie 2 dni nie odzywac... Wiadomo ze jak sa dzieci to sie wszystko zmienia..
Aga i komu masz sie żalic jak nie nam..buziak od dziecka

anszelik (offline)

04-05-2016 11:50:26

Łódź
Marutka współczuję i choroby i diety. Ja bym chyba nie dała rady. Ale z drugiej strony pewnie już jesteś chudsza niż przed ciążą winking smiley
Stefanka ja miałam alkoholicki weekend winking smiley tu wino, tam likierek, nawet Młody współpracował i spał w nocy jak się należy winking smiley
Aga a to co oni jacyś zapaleni abstynenci? Przecież nie karmisz, więc Wiktorowi nic nie będzie, a należy Ci się troche oderwania od codzienności. A co do marudzenia to może skok rozwojowy? Dawid też marudny ostatnio...

My po weekendzie w większości w Radomsku. Wróciliśmy do siebie w poniedziałek, a ja myślałam że już tam oszaleję. "źle trzymasz dziecko", "daj mu ciepłej wody bo ma czkawke", "daj mu jeść bo jest głodny", "daj żółtko do mleka", "Dlaczego on płacze"... Kurwicy idzie dostać. Złote rady, a jak wieczorem już dostawał histerii to nikogo do pomocy nie widziałam. Jak surykatki, pyk i każda w swojej norze... A Dawid przez te trzy dni dał taki popis histerii że już myślałam że osiwieje. Wieczorem aż się zanosił. W wannie darł się jakby go ze skóry obdzierali. Makabra jakaś. W domu teraz też marudzi w kąpaniu, zastanawiam się czy się nie wystraszył braku takiej gąbkowej wkładki której nie zabrałam. No i chyba miał nadmiar wrażeń, bo same nowe miejsca, inne twarze i chyba to było za dużo dla niego. Ja też trochę podrinkowałam w weekend, ale u nas to nikt na to nie marudził, śmiali się tylko że się dossałam do drinka jak pijawka grinning smiley No cóż, przerwe miałam od 1 lipca jak się tylko doweidziałam.




[link widoczny po zalogowaniu]

stefanka (offline)

04-05-2016 12:47:38

-żarnówka
Angelka my jak pierwszy raz bylismy u mojej mamy to myslalam ze kota dostane . Maly tak plakal ze nie moglam go uspokoic. U mnie naszczescie nikt nic nie doradza bo wiedza ze odpowiednio sie odezwe..
Wczoraj na imieninach tesciowej Stefan na poczatku strasznie marudzil ale mamy taka glosna ciociei jak go polozylam kolo niej to zasunął i przespal cala impreze.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545841, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.