Marcowe Mamy 2016

Wysłane przez anszelik 

stefanka (offline)

26-04-2016 14:25:01

-żarnówka
Dzieki pasqada zaraz sobie sprawdze ta apteke.
Ze Stefanem tez tak czesto jest ze po kapoeli strasznie placze wiec ja szybko roboe mleko a on ppciagnie dwa razy i placze jeszcze bardziej. Wtedy daje smoka, przytulam i bardzo czesto zasypia tylko ja wtedy wiem ze zaraz sie obudzi bo bedzie pora jedzenia a mleczko do wylania.

pasqda (offline)

26-04-2016 14:41:40

Babiniec
Nie mogę znaleźć, swoim szkrabom prócz espumisanu podajecie delicol czy decoflor bo już zgłupiałam?

agnieszka_zwolinska (offline)

26-04-2016 14:52:05

stefanka (offline)

26-04-2016 14:59:15

-żarnówka
Ja podaje delicol ale Anszelik i Patka dicoflor

xklaudiax94 (offline)

26-04-2016 15:06:11

My po szczepieniu,maly zdrowy a te kropelki to na gluty,nie miala zastrzezen do szczepienia. Wazy juz 5200!


[link widoczny po zalogowaniu]

Wrzesinka88 (offline)

26-04-2016 15:12:39

Chodów
Hej czytam Was ale jakoś nie miałam weny pisać i w sumie nadal mi jakoś ciężko....Mały ostatnie kilka dni jest trochę markotny w dzień.noce przesypia ładnie. Dwa razy juz przespal od 22 do 5 a dziś od 22 do 3 ale widzę że brzuszek nadal fo męczy. Słabo dalej z tym odbijanie i pryki go strasznie męczą. Tak już mi jest fo szkoda że wszystkiego się odechciewa. Czasem to aż mam naewy na niego i na siebie z tej bezradności. A przecież dostaje debridat i delicol. Nie wiem czy znowu mam jechać żeby coś mu lekarz zmienił...jak pomyślę że jeszcze ze 2 miesiące to płakać się chce. Ale cóż trzeba zacisnąć żeby i żyć normalnie i jakiś to przetrwac

Wrzesinka88 (offline)

26-04-2016 15:13:17

Chodów
Klaudia a jakie dostał kropelki??

anszelik (offline)

26-04-2016 15:54:23

Łódź
Stefanka to Ty nic nie robisz tylko karmisz... Masakra normalnie. Na pewno niedługo zacznie więcej wciągać, zobaczysz. Chociaż Dawid też by tak najchętniej jadł - 60 co godzine... A ja zawsze upycham na sile 120, na co mi i tak zawsze jakies 40 minut schodzi a czasem i godzina...
pasquda ja podaje dicoflor 3krople 2 razy dziennie plus przed każdym karmieniem 10 kropli espumisanu 100. Delicol jest przy problemach z tolerancją laktozy, a u nas to nie jest problem tylko ogólnie "odgazowanie" żarłacza...
Klaudia to Mikołaj też już duży smiling smiley chociaż widzę, że mój wielkolud wyprzedził wszystkich :/ dobrze chociaż że bardziej idzie w długość,a nie szerokość.
Wrzesinka fajnie że Frankowi się spanie wydłuża, odpoczniesz sobie w końcu! Nie martw się tak tymi prykami, u nas też jak mu idzie konkretniejszy bąk to się pręży nawet przez sen, a czasem się też budzi. Niestety, musimy to jakoś przetrwać. Jeśli tylko nie płacze ciągle to już mamy sukces!

My właśnie po spacerze. Poszłam do kościoła po zgode na chrzest w innej parafii, ale nie wstrzeliłam się w godziny pracy kancelarii. Może jutro wyjdę wcześniej na spacer to się uda. Mam nadzieje ze nie beda nam robic problemu. Zachmurzyło się coś bardzo u mnie. Zmarzłam troche to zwiałam do domu. I tak dwie godziny udało się połazić. Kupiłam sobie eyeliner grinning smiley nie wiem tylko po co bo zawsze używam kredki... No ale ze 5zł kosztował grinning smiley




[link widoczny po zalogowaniu]

xklaudiax94 (offline)

26-04-2016 17:09:07

wrzesinka dostał Euphorbium. W ulotce nie ma nic o dawkowaniu takiemu maleństwu .. dopiero od roku chyba.. kazała mi 2 x1 i to tylko kilka dni. ale juz mu przeszło smiling smiley

anszelik, ale Twój Dawidek chyba ogólnie spory sie urodził smiling smiley czy cos pokrecilam?! bo tu tyle tych dzieciaczków grinning smiley
nasz na dlugość strasznie rosnie , gdzieś go zle zmierzyli albo w szpitalu albo dzisiaj bo wpisały ze ma 59 cm a urodził sie 58.. a ciuszki co chwila odkladam bo za krótkie! ktoś cos spierdzielił tongue sticking out smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

stefanka (offline)

26-04-2016 17:52:50

-żarnówka
Klaudia moze tak byc ze maly mierzy 59 a w szpitalu 58 bo dziecko sie prostuje i dlatego ciuszki sa male. U mnie tez tak jest ale wlasnie zauwazylam ze Stefan poprostu dopiero teraz dobrze wyprostowal nóżki bo wczesniej to takie podkulone mial.
Anszelik nie jestem wstanie wcisnac w Stefana wiencej mleka bo albo mocno zasypia i jak mu wciskam to sie dlawi albo zaczyna bardzo plakac i prezyc.
Stefanowi jakos dziwnie charczy w nosie boje sie ze Tomek go zarazil. Bylam w aptece po wode w spray i nasiwin od 4 tyg. Ale narazie spi...
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545862, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.