Marcowe Mamy 2016

Wysłane przez anszelik 

anszelik (offline)

30-03-2016 10:09:54

Łódź
Witam smiling smiley
zapraszamy wszystkie mamy z marca 2016 smiling smiley

[link widoczny po zalogowaniu]

Patka12 (offline)

30-03-2016 10:13:35

Księginki
Jestem smiling smiley

Patka12 (offline)

30-03-2016 10:14:02

Księginki
Czyli juz ty będziemy pisać?

Patka12 (offline)

30-03-2016 10:14:28

Księginki
Ale ja jestem z lutego heheheh smiling smiley

nika1987 (offline)

30-03-2016 11:06:35

Jestem i ja winking smiley
Co do sutków...hmm lepiej się nie wypowiadać jak moje wyglądały, aż miałam ranki ale mimo ogromnego bólu dalej małą przystawiałam i samo się pogoiło. Czasem jak Zuzia źle złapie brodawkę to boli ale zaraz przechodzi. Ja też w nocy śpię z nią w łóżku bo bym się chyba wykończyła ciągle wstając do niej. Dziś miałyśmy też średnią noc bo chyba kupki zrobić nie mogła, ciągle się prężyła nawet przez sen przez co nie mogłam zmrużyć oka i prawie całą noc spędziła na cycku ale niedawno słyszałam prutki więc chyba zrobiła kupę ale śpiąc a ja nie mam sumienia jej teraz budzić żeby pieluszkę przebrać Cool dziś pierwszy raz zostawiam Zuzię z moją siostrą bo muszę pozałatwiać na mieście kilka spraw i oczywiście się martwię smutny bo może mi trochę zejść...jutro zaczynamy werandowanie a w poniedziałek planuję pierwszy spacerek radość

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-03-30 11:07 przez nika1987.

marutka (offline)

30-03-2016 11:23:59

Jestemgrinning smiley

Anszelik dzieki za info o szumisiusmiling smiley

ameluchaklucha (offline)

30-03-2016 11:49:49

Kostrzyn
Jestem i japłaczące dziecko.
Nika 1987 ja też jak Amelka zrobi kupę przez sen to nie mam sumienia Jej budzić, ale mąż mnie goni bo odparzenia itd.
My noc dobrze przespaliśmy i teraz Amelka dalej śpi:bebe:.
Trochę ciuszków z 56 już odłożyłam do siatki i muszę z kartona 62 powyciągaćdziewczynka w łóżeczku

anszelik (offline)

30-03-2016 12:14:19

Łódź
To decyzja - piszemy tu czy tam? Bo coś rozdwojenia idzie dostać tongue sticking out smiley
Amelucha u mnie 56 w ogóle nie weszło... Od razu poszlismy w 62, a niektóre body na długość już są na styk. Zaraz wejdziemy w 68...
nika jak Dawid zrobi kupe i zaśnie to też go nie budze na przewijanie. Smaruje wtedy przy przewijaniu tyłek sudocremem i zaczerwienienie schodzi od razu. Odparzenie niestety mu się zrobiło raz aż do krwi w szpitalu, bo nie przemywałam pod jajkami (nie sądziłam że tam można wygrzebać kupsko), ale po 2 dniach smarowania sudocremem nie było po niczym śladu.
Patka no ja nie wiem co z Tobą zrobić jak jesteś z lutego tongue sticking out smiley

agnieszka_zwolinska (offline)

30-03-2016 12:30:15

Witam, jestem i ja smiling smiley
My tez od tygodnia stosujemy Delicol i bole brzuszka troche przeszly, ale ogolnie Maly jest ostatnio jakis niespokojny, czesto marudzi i placze sad smiley nie wiem, moze to skok rozwojowy??? U Was tak nie ma/ nie bylo?

teraz sobie spi-w wozeczku, bo jego lozeczko jakos mu nie pasuje , w dzien wiadomo tylko na rekach by zasypial albo na sofie w salonie a w nocy w naszym llozku... jak tylko do lozeczka jest przenoszony to od razu zaczyna marudzic. nieraz tylko jak glebszy sen zlapie to da rade go tam polozyc...

Niedlugo bedziemy karmic i idziemy na spacer, moze jakis zakupy dla siebie uda mi sie zrobic, troche odswiezylam garderobe na wiosne, ale tylko przez zakupy internetowe a wiadomo chcialoby sie isc i poprzymierzac cos hehe

Marzenka super, ze Wam sie udalo tak cudownie z karmieniem piersia!!!
Marutka jak tam Twoje stadko dzis winking smiley a jak Ty sie czujesz?

Ja za dwa tyg na kontrole do gina. Rana dopiero od niedawna mnie nie boli, byl czas kiedy strasznie mnie brzuch bolal caly i sie przestraszylam- plus to zgrubienie o ktorym Wam pisalam, ale polozna kazala sie nie martwic i na szczescie minelo, to chyba z przeciazenia, bo Wiktora caly czas nosilam, ale teraz staram sie go na siedzaco uspokajac i tulic, bo cos ten moj kregoslup daje mi mozno popalic, nawet jak sie nieraz delikatnie schyle na doslownie minute to mnie pozniej strasznie boli sad smiley a Maly tez rosnie jak na drozdzach winking smiley

agnieszka_zwolinska (offline)

30-03-2016 12:36:48

Uff wreszcie udało mi się ustawić suwaczek, ani przez tel ani przez tablet nie mogłam tego zrobic :/

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-03-30 12:47 przez agnieszka_zwolinska.
Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 4526, Posty: 1121457, Użytkownicy: 69956.
Ostatnio dołączył/a Sylwia2602.

Statystyki tego forum
Wątki: 344, Posty: 646418.