Marcowe Mamy 2016

Wysłane przez anszelik 

Marzena17174 (offline)

26-04-2016 18:51:21

Leżajsk
dziewczynki mogę was prosić o komentarz?smiling smiley z góry bardzo dziękujęsmiling smiley

[ebobas.pl]


[link widoczny po zalogowaniu]

xklaudiax94 (offline)

26-04-2016 19:36:47

ale Miki marudny sie zrobil teraz po tym szczepieniu.. masakra.. i do tego jakieś luzne kupki robi, chyba jakis skutek uboczny , musze go napajać dużo by mi sie nie odwodnił. Puscilam mu teraz szum morza z youtube i spi w bujaczku grinning smiley cudowne te dzwięki - usypiają go, chyba urodzony z niego marynarz , ze lubi szum morza smiling smiley

co do rossmana, to ja to tak jak Agnieszka (jesli nic nie pokrecilam) nie potrafie sie malować grinning smiley jedynie tusz , wiec dzis sobie zakupiłam bo juz miałam wyjechany tongue sticking out smiley a tyle babek było , ze Moj Tomek to sie smiał grinning smiley że sie rzucają jak na mięso tongue sticking out smiley
teraz czekam na lakiery do paznokci , na początku mają będa tongue sticking out smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

agnieszka_zwolinska (offline)

26-04-2016 20:51:43

Klaudia dobrze pamietalas, to ja sie nie umiem malować hehe mam opadająca powiekę i trudno mi samej cos fajnego na niej stworzyć, zeby to jakos wygladalo i bylo w ogół widoczne...
Angelika i co upolowalas? Ja podobnie jak Klaudia tylko tusz do rzęs i przy okazji maseczke do włosów z biovaxu bo są w promocji oraz podkłady do przewijania dla Małego smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

anszelik (offline)

27-04-2016 10:50:36

Łódź
Klaudia nie pokręciłaś 4350 i 59cm więc od początku kawał chlopa winking smiley
Agnieszka ja upolowałam eyeliner, tusz do brwi (badziew) i cienie. Nie wiem co mnie z tym tuszem podkusiło, ale jest beznadziejny...
amelucha masz racje, wszystko ogólnie na gemini jest tańsze choćby o kilka groszy. Ja tam zawsze kupuje, bo jak zamawiam 4x mleko plus 2xpampersy to już mam za darmo wysyłke. A do tego zawsze dobieram coś z kosmetyków więc mimo ze płacę za każdym razem koło 400zł to i tak mi się opłaca.
Dawid wczoraj nam znowu zrobił wieczorną awanture. Co bym nie zrobiła było leee. Tylko noszenie się podoba. Wystarczyly dwa dni z moją i Młodemu się spodobało :/ i teraz spróbujcie oduczyć... porażka... Po awanturze padł przed 22 i dospał do 4.30 :/ wkurza mnie ta 4.30. Mam nadzieję, że to chwilowe. Jakoś teraz mamy drugi skok rozwojowy więc może też stąd to marudzenie.
Wasze dzieciaki chwytają już same z siebie przedmioty typu grzechotka? Bo teoretycznie to teraz jakoś.




[link widoczny po zalogowaniu]

stefanka (offline)

27-04-2016 11:40:20

-żarnówka
U mnie porażka Tosia kaszle i ma katar a Stefan katar.

stefanka (offline)

27-04-2016 12:40:42

-żarnówka
Amelucha podaje ten nowy ale jak skonczy mi sie puszka to mam w domu nan sensitve czy jakos tak . To ti mleko co nie moglas nigdzie kupic.
Niejestem pewna czy to skaza .. Jutro zapytam pediatry bo idziemy z tym katarkiem.
Mysle ze bardziej pomagaja teraz kropelki espumisan bo zwiekszylam dawke. Podaje tak jak anszelik do kazdej butelki oprócz nocy i chyba ze wdzien je bardzo czesto o tez odpuszczam.
Buzia wyglada troszke lepiej ale mysle ze to rumień niemowlecy.Antosia tez miala jak miala 5 tyg i w szpitalu pielegniarki powiedzialy ze to skaza a lekarz ze rumień. Wtedy lezalam z nia bo okazalo sie ze ma tachykardie

byNika (offline)

27-04-2016 13:59:57

Słupsk
Hej Dziewczyny,

Ja jak zwykle nie ogarniam, ale chciałam dać znać co u nas smiling smiley wczoraj mieliśmy szczepienia, zdecydowaliśmy się na 3w1 i pneumokoki tak jak zalecał nasz pediatra. Na szczęście żadnych komplikacji, gorączki nie bylo, a w przychodni wszyscy małego chwaliki, że taki dzielny i grzeczny tongue sticking out smiley Waży już 5400 i ma 57 cm smiling smiley Coraz lepiej się dogadujemy bo już kuma trochę smiling smiley uwielbiam jak rano się cieszy jak mnie zobaczy, od razu zapomnam o nieprzespanej nocy winking smiley wciąż go meczy załatwianie się i dlatego mi się budzi w nocy, ale lekarz powiedział, że to całkowicie normalne więc po prostu trzeba czekać aż mu to przejdzie z wiekiem. Espumisan mu nie daje już bo miał po nim z 5 razy więcej gazów i się męczył dużo bardziej i czesciej. Też ma krostki, z buźki już mu zeszły to teraz ma na podbródka i nawet na klacie, ale lekarz stwierdził, że to typowy trądzik hormonalny więc z tym też nic nie robimy.

Piersi wciąż mnie bolą niestety...znosnie, ale cały czas mocno. .już nie wiem ile dam jeszcze radę sad smiley szwy już na szczęście zniknęły, muszę si umówić do gina, ale i tak już z mężem nie mogliśmy wytrzymać do tych 6 tyg smiling smiley Został mi już tylko 3kg do zrzucenia, ale talia coś wolniej wraca do siebie niż reszta ciała. Boję się, że może już nie być taka wąska jak wcześniej....

Aleks juz jest naprawdę fajny, skupia się na długo jak coś do niego mówię, uśmiecha się i wyciaga raczki, ale jeszcze nie gaworzy. Babluje sobie ze sliny i robi roxne ksztalty ustami jakby chcial pogadac, ale zapomina dodac dzwiek tongue sticking out smiley Grzechotkę złapie jak mu pomge, ale spontanicznie by nie złapał. Uwielbia gapic się w ścianę z drzewkami. Ale największy sukces to to, że wieczorem po karmieniu odkładam go do łóżeczka i sam zasypia po jakimś czasie bez naruszenia smiling smiley


stefanka (offline)

27-04-2016 16:49:02

-żarnówka
Tak w tym rozowym pudelku - kupilam w rosmanie.

stefanka (offline)

27-04-2016 16:57:59

-żarnówka
Ania ten plyn jest na alegro i na gemini za 7.89 a nuk prawie 17 zl.

anszelik (offline)

27-04-2016 17:13:40

Łódź
Stefanka widzę, że u Ciebie zaraza się szerzy... Tosia nadal marudna?
Amelucha takie chropowatości to raczej trądzik niemowlęcy. Sam przejdzie. Dawid też ma takie krostki. Od mleka miała by czerwone paskudne plamy na buzi i całym ciałku.
byNika fanie ze się już dogadujecie smiling smiley nasz Dawid też tak sam zasypia smiling smiley

U nas dziś taka pogoda badziewna ze na spacer nie poszliśmy sad smiley Dawid mi marudził większość dnia i wisiałam nad nim z grzechotką. Już tak się wycwaniłam, że jedną ręką obrabiam grzechotkę albo trzymam butle, a drugą czytam książkę. Od piątku już czwartą czytam winking smiley przynajmniej nadrobie zaległości w książkach winking smiley




[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545952, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.