MAJÓWKI 2010 ciąża :wozek:

Wysłane przez MAGDULINKA 

sarahia (offline)

18-03-2012 16:25:55

Germany /Bc
Witam w tak upalna niedziele smiling smiley U nas rowno grzeje ponad 25stopni mamy smiling smiley

Zapraszamy na Urodzinowego torcikasmiling smiley ''Jeszcze 2 do 30tki''...juz powoli trzeba sie przyzwyczajac do trojeczki z przodu yawning smiley winking smiley


Dzis w plenerze!! Nareszcie cieplutko!! smiling smiley)



Ula zagladam, zagladam smiling smiley Zaraz jak Lilika wstanie z dzemki na podworko idziemy smiling smiley Trzeba spalic tego torcika kalorycznego winking smiley Super, ze udalo Ci sie tak fajnie spedzic dzien na wlasne przyjemnosci!! Oby takich jak najwiecej chwil! Potrzebne dla mamusi przeciez smiling smiley Wszystkiego Naj Najslodszego dla Ignasia! smiling smiley





[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

sarahia (offline)

19-03-2012 16:25:02

Germany /Bc
Witam...dzis z rana juz ciut chlodniej bylo, ale wypogodzilo sie i mamy mocne sloneczko.. Udalo sie dzis skonczyc wczesniej w pracy

a co tutaj taaaaka ciszzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzaaaaa???

Zawiesilismy juz jajeczka na drzewkach przed domem LOL (Lilka chodzi i je sciaga i ponownei zawiesza ) Na 1szej fotce Lilka z pelnym uzebieniem LOL buzka jej sie nie zamyka nawet na dworze LOL


Lilka na slonecznym balkonie smiling smiley





[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-19 16:25 przez sarahia.

pasia24 (offline)

20-03-2012 09:22:09

Kanada
dzien dobry w piekne sloneczne przedpoludnie - a nawet ranek winking smiley
Anulka- no mnie tez sie zdjecie nie podoba paszportowe;/ a z przedszkolem pozazdroscicwinking smiley
sarahia- ale piekne masz- macie foteczki, PIEKNA RODZINKAsmiling smiley Tez lubie jajka na gałązkach zawieszać ale mamy ostatnie dni na starym mieszkaniu wiec na nowym zaszalejemy winking smiley juz rekwizyty swiąteczne sprowadzone do Krakowawinking smiley
urodzinowe balonikispełnienia zawodowego, radosnych powrotów po pracy do rodzinki i usmiechnietych buzi swoich skarbówurodzinowe baloniki
Ula- alez to zleciało Ignas juz 2 miechyzaskoczony urodzinowe balonikiIgnaś coraz wiecej uśmiechów w strone mamusiurodzinowe baloniki
a my łóżeczko pietrowe do Krk sprowadzone w weekend, "Księżniczkowe" posciele doszły, jeszcze tylko czeka je pranie i w nowym mieszkaniu w ten weekend co przyjdzie będą rozłozonewinking smiley oczywiście udokumentuje to jak tylko bedzie okazjawinking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-20 09:27 przez pasia24.

pasia24 (offline)

20-03-2012 10:13:44

Kanada

ula1219 (offline)

21-03-2012 13:07:50

Lublin
pasia zdjęć nie widać, niestety
za życzenia dla Igunia dziękuję smiling smiley buziak od dziecka
sarahia Twoje zdjęcia widac i są bardzo łądne, dziewczynki słodkie! Nie znam tego zwyczaju wieszania jajek na drzewach wielkie oczy ale ciekawie to wygląda.

a u mnie mało pozytywów, Miłoszkowi już na szczęście przeziębieni epowoli przechodzi, ale Ignaś złapał od niego katarek. U lekarza byłam, bo tak strasznie ciężko oddychał i kaszelek się zaczynał. Na szczęście oskrzela czyste. W czwartek do kontroli.
Mnie gardło boli, zimno mi jakoś, chyba też mnie coś bierze angry smiley
Tomek na szkolenie na dwa dni pojechał, więc sama w domu z dwoma zakatarzeńcami się muszę rozprawić i jeszcze Miły wczoraj szybę w gablocie oszklonej mi stłukł... nic mu się nie stało na szczęście, ale myślałam że mu głowe urwę. Takie to chłopaczysko!

idę pod koc, bo obydwaj śpią smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

pasia24 (offline)

21-03-2012 13:20:10

Kanada
Ula - tamtych widocznie nie widac bo je usunełam, ale dałam nowewinking smiley

kiedy wreszcie zawitały do nas pierwsze promienie słoncawinking smiley)


Ula ja tez wieszam jajka na gałązkach ale do domu zrywam i do flakonu daje- na takie zółte krzaki, albo na baziewinking smiley dobrze ze tylko katarek, bo masz maluszkasad smiley a z szybą też nieciekawie;/ oj mamo mamo ...


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

sarahia (offline)

21-03-2012 20:18:39

Germany /Bc
Witam.. u nas dzien wiosny byl wczoraj i bylo ladne sloneczko, ale wiatr chlodny wial...a dzis to juz pochmurno i prawie wcale slonca nie bylo, wiec pogoda malo wiosennawinking smiley Ale juz na week ponownie wraca ciepelko do nas .W pracy ok, pracy duzo, wiec tylko sie cieszyc. Milo, jak sie slucha same pochwaly i napiwki chetnie sa dawane ... aaa no i kupujemy auto...mamy dwa na oku, to audi a6 i (niestety) albo stety ponownie przyczepilo sie do nas BMW..No i w sobote kupujemy, ale nie wiemy ktore...myslimy, kalkulujemy, bo mamy teraz mase wydatkow do tego (31ego chrzciny Patryka mojej siostry i jestem chrzestna do tego!! W Maju mamy komunie-moj M jest chrzestnym, wiec kolejny wydatek) A w czerwcu jedziemy nad morze o ile pogoda dopisze przed sezonem na 7dni ( no i oile dostane kilka dni urlopu winking smiley) ...Audi jest duzo drozsze, dlatego zastanawiamy sie czy podolamy finansowo, jak go kupimy...

Zapomnialam napisac, ze Lilka juz ma wszystkie zabki!! 5tki mamy - wszystkie..nawet nie wiem kiedy wylazly...Wczoraj je zauwazylam, no to teraz czas na oduczanie smoczka...
Przez to, ze moj M zajmuje sie Lilka, widac jakas blizsza wiez miedzy nimi..Lilka ciagle TATA-TATUS wola i jak ja jestem, to i tak wybiera zabawy z tata, nie odstepuje go na krok!! niesamowite....Od niedzieli ponownei dziadek przyjezdza do nas na 5dni, bo niestety nam zmiany nie pasuja w zaden sposob, moj M przed Swietami w handlu ma sajgon, a ja w salonie rowniez, pracy do wieczora!!

pasia dziekuje pieknie za zyczenia:joliecouette: Bardzo mi milosmiling smiley Zdjecia suuuper-sliczne dziewczynki!! Widac piekna pogode i ta radosc wiosenna!! Super! U nas w rodzinnym domu rowniez wieszalismy zawsze jajeczka-wydmuszki kolorowe na galazkach baz czy na tych zoltych smiling smiley A tutaj w D wiesza sie na drzewka i w domu rowniez -jajeczna-wiosenna choinka winking smiley jak ja to mowie:laugh_new:
ula ZDROWKA dla chlopcow!! Dziekuje za pochwale fotek i dziewczynek!! U nas ozdabia sie krzaczki, drzewka i w domu rowniez ciete zywe galazki smiling smiley Taki tu zwyczaj panuje smiling smiley To Mily niezle napsocil dzis_!! Dobrze, ze nic sie mu nie stalo! to najwazniejsze! 3maj sie dzielnie sama z chlopcami!!

Hallo...a co z kasia, cendra, anulka ??????????????????????????????????? Czekamy na Was !!!!





[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

pasia24 (offline)

22-03-2012 08:46:28

Kanada
u nas słoneczko, dzis bez wiatruwinking smiley mam nadzieje wyrwac sie na spacer dziswinking smiley
Sarahia- jak si emaja urodziła zaraz była komunia bo M był chrzestnym.. zaskoczony ale u Was 2 imprezy na raz nono.. faktycznie spory wydateksad smiley M przyjaciel jest chrzestnym Maji i za miesiac został chrzestnym siostry synka, co za tym idzie miesiac w miesiac miał roczki, a potem w 1 miesiacu moze i w 1 dniu 2 komunie bedzie miał bedaczeksad smiley Zaskoczyłas mnie z ząbkami smiling smiley musze u Maji zobaczycwinking smiley) no i SUPER ze widac postepny Lilki w kontakcie z Tatusiemwinking smiley a dwa ze przez to masz deko wiecej luzu skoro juz TATUSwinking smiley) my urlop na lipiec chcemy ale nie mamy planow jeszcze.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

anulka (offline)

22-03-2012 10:58:58

Władysławowo
cześć smiling smiley

ula Fajnie, że udało się wam na chwilkę wyrwać z domku i to na taki fajny koncert. Dużo zdrówka dla Ignasia, oby przezębienie szybko minęło smiling smiley

sarahia Super fotki, widać urodzinki super minęły... pięknie wyglądasz, jak byś miała 18 a nie 28 smiling smileysmiling smiley Widać, że u was piękna wiosna....zazdroszczę, bo u nas słoneczko też świeci, ale niestety zimny wiatr jeszcze wieje więc kurtki i czapki obowiązkowe.... Dziewczynki śliczne.... Lilka słodko wygląda i pięknie, dlugie włoski ma smiling smiley Madzia też jest "głupia" za tatusiem. Jak mąż z pracy wraca to ja się w ogole już nie licze. Tylko cały czas tatuś, tatusiek smiling smiley Jak chce siku to tylko z tatą do łazienki idzie, tata ją kąpie i wszytsko tata smiling smileysmiling smiley Jednak to prawdziwa córeczka tatusia smiling smileysmiling smiley
aaa no i gratulacje dla Lilki ostatnich ząbków.... smiling smiley

pasia u was już też piekna wiosna.... smiling smiley fotki super, siostry ślicznie wyglądają....:smiling smiley


My wczoraj na urodzinkach u mojego kuzyna byliśmy i w sobotę znowu sie na urodzinki wybieramy do mojej koleżanki ( ma dzieci w wieku moich więc się wybawią ) A jutro kuzynka w odwiedzinki wpadnie ( ta u której ja w Dani ostatnio byłam) , ciesze się bardzo pogadamy sobie, winko wypijemy i się pośmiejemy bo ona to ma takie poczucie humoru, że wszystkich w około "zaraża"


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-22 11:03 przez anulka.

sarahia (offline)

23-03-2012 20:24:01

Germany /Bc
Witam....dzis to juz u nas bylo LATO smiling smiley slonce od samego rana pieknie grzalo smiling smiley nie dalo sie wytrzymac w kurtkach nawet cienkich. W pracy dzis mialam urwanie gwizdka...chodzi o Lilke, spedzila ze mna w pracy dobre 2h. Moj M w tym czasie ogladal i testowal auto-gosc pracuje w Gr tak sie akurat trafilo i byl na miejscu smiling smiley...szefowa zgodzila sie aby byla z nami .. Lilka grzeczna byla (wcale mi nie przeszkadzala w pracy, spokojnie sie przygladala lub byla w innym pomieszczeniu), szefowa byla nia zachwycona- jej otwartoscia-grzecznoscia i rozmowa!, spokojnie zagadywala ja i do niej ''ciocia chodz tu..'' i tak w kolko smiling smiley Jutro drugie autko do nas przyjezdza-Audi...okazalo sie, ze nie musimy nigdzie jechac, a to i tak dosc blisko od nas....
Decyzja jeszcze nie do konca podjeta....ciagle mamy to ''ale...'' Jutro mam wolne smiling smiley takze bez stresu tym razem moj M auto bedzie testowal No i musze odwiedzic ksiedza w parafii...zaswiadczenie wybrac, chrzciny juz tuz-tuz .Nareszcie zobacze Patryka...jeszcze nie mialam okazji go zobaczyc...Siostre widzialam jeszcze w ciazy jak byla-w sierpniu 2011..

AnulkaDziekuje za mile komplementy:joliecouette: To szykuja sie u Ciebie imprezki smiling smiley Bawcie sie dobrze jutro smiling smiley Dzieci napewno sie razem wybawia !
Pasia Dziekuje za gratki zabkow smiling smiley Najlagodniej nam te 5tki wylazly smiling smiley To faktycznei i u Was spory wydatek z tymi uroczystosciami byl! no i bedzie jeszcze.

Cendra i Kasiaszum....ODEZWIJCIE sie co u Was!!????????????????? Czekamy...

mama i tata w pracy Ja ze swoim ''skalpelem'' LOL LOL


''posiedzenie'' z siostra LOL LOL Foto zrobione telefonem komorkowym w Galerii-nawet dobra jakosc zdjecia wyszla :11:

[/color]




[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545872, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.