MAJÓWKI 2010 ciąża :wozek:

Wysłane przez MAGDULINKA 

ula1219 (offline)

11-04-2012 23:07:46

Lublin
Dobry Wieczór Dziewczynki.

pasia śliczna pogoda na koszeczek i śliczne dziewczynki, a jakie grzeczne! Boziuniu, jakbym ja dała Miłoszowi koszyk ze swięconką to by się dopiero działo! Wolę nie myśleć winking smiley no i współczuję Ci tej przeprowadzki, czy jest szansa (albo plany??) że niedługo osiadziecie gdzieś na stałę?

sarahia kuchnia - mucha nie siada! i kawka poranna też musi byc boska!

a u nas po świętach... jakoś tak bez fajerwerków muszę przyznać... w piątek trochę posprzątaliśmy, w sobotę poodpoczywaliśmy, w niedziele miałam gości na obiedzie - męża rodzina przyjechała. I było... nie wiem sama jak opisać... W każdym razie zdjęć nie robiłam, bo nikt nie chciał, posiedzieli, pojechali... Dzieciaczki moje spały prawie całą tą wizytę, więc im też nie pstrykałam fotek. Za to w poniedziałek pojechałam z Ignasiem do moich rodziców, a Tomek z Miłoszem do swoich. Pierwszy raz się tak rozdzieliliśmy, ale było ok smiling smiley Wieczorem po przyjeżdzi edo domku dzieci spać, a my kolacja, winko. Wiec poniedziałek duuużo fajniejszy niż niedziela.

a teraz ciagle w domu siedzimy... sad smiley niby chłopcy już prawie zdrowi, ale ciągle coś sie przyplątuje, a to kaszel u jednego, a to katar u drugiego. Miłosza jak poprzednio wypuściłam PRAWIE zdrowego na dwór, to po trzech dniach był przeziębiony jak błoto! I tak się zaraża jeden od drugiego. Lekarze przepisują leki, ale jakoś nie wiele pomagają. A ile mogę wlewac leki w dzieci sad smiley Jestem przerażona, bo ile to już może trwać?? Smutno mi... No to się Wam pożaliłam.

a nasze forum jakby ku upadkowi się chyli... a nasze dzieciaki kochane niedługo drugie urodziny świętować będą smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-04-11 23:09 przez ula1219.

pasia24 (offline)

12-04-2012 00:02:56

Kanada
sarahia- no szafek masz trosze wobec tego winking smiley a mi sie marzy u moich choc połowa z tego co maszwinking smiley rany gdzie ja sie tam podzieje, jak ich rzeczy jeszcze tam są ;/ Lila wg mnie to tata, ale co zdjęcie to róznie mi sie widziwinking smiley hihi u mnie 1 sprawa prosta ze obie mają brązowe oczy, jak ja a tata niebieskiewinking smiley ale Maja ma loki a ja nie miałam, za to M taksmiling smiley Dziekuje za komplement ze OBIE do mnie winking smiley winking smiley))
Ula- no pieknie się miałaś w poniedziałek :romantic_dinner: pozazdrościćwinking smiley) a co do katarku obu panów, tak to czesto bywa jeden od drugiego, Ula spokojnie oni tylko przeziębieni (choć dla Ciebie to AZ) ale na innych forach dzieci mają gorzej, jeszcze chwila i wiosenne przesilenie i katarki miną i bedziesz bardziej szczęśliwą mama 2 urwisówwinking smiley) dziekuje za pochwałe moich Grzecznych córek - to tylko tak na fotce akurat wypadło winking smiley
a z nowinek..
dzis zawiezliśmy do moich naszych kilka gratów a zabralismy ich rzeczy do przeprowadzki na nowe mieszknie... I można powiedzieć że zaczyna sie kolejny etap na kolejnym mieszkaniu.. I co ważne TANIEJ bo weszcie teraz tylko za czynsz i media a nie DODATKOWO odstepne które nas rujnowałosad smiley a wracając przez zakopianke do domu M odebrał telefon..Canada sie odezwała.. babka pytała czy wiza tylko dla M czy dla rodziny tez ma zrobicsad smiley rozumiecie? sad smiley to było by 4 mieszkanie w ciagu miesiaca? zaskoczony ale plan A jest taki, wole by M pojechał SAM, ja WYPROWADZAM sie wtedy na mieszkanie na które zmierzają teraz moi rodzice, oni do siebie wrócą (tzn tam skad teraz sie wyprowadzają dla nas). Choc jest szansa zarobic, jest mi ciezkosad smiley chyba mam dołaka jak Ulasad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

ula1219 (offline)

12-04-2012 08:58:39

Lublin
HEJ,

pasia dzięki za pocieszanki, wiem że masz rację i to tylko przeziębienie i tak sobie to tłumaczę w lepszych chwilach, ale jak przyjdzie dół, albo ktoś zapyta: To oni jeszcze chorzy??? Ile to sie już ciągnie?? a lekarstwa dajesz? u lakarza byłaś?? To już mnie szlag trafia i jak wyrodna matka się czuję sad smiley Mam ochote powiedzieć: NIE!!!! NIC NIEDAJĘ, NIE OBCHODZI MNIE WCALE ŻE KASZLĄ! ech...

a u was też jakas masakra! chyba mnie coś ominęło o tej Canadzie... albo nie pisałaś na naszym pustym fo smiling smiley Twój mąż wyjeżdża do pracy? na długo? a Wy same dziewczyny... Nie wiem co bym zdecydowała na Twoim miejscu, z jednej strony zawsze uważam, że najlepiej jak rodzina jest razem, bo to najważniejsze, a z drugiej szkoda dziewczynki ciągnąć tak daleko od rodziny, dziadków i znanych im miejsc. Chyba zależy na jak długo byśmy jechali. Ale masz sytuacje... przytulam buziak od dziecka


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

pasia24 (offline)

12-04-2012 09:29:15

Kanada
matko ledwo wstałam po 7;/ poszłam spac po 2 walczyłam z dolem i myslami,
Ula- co do choroby to nie mam zbytnio doswiadczen, jesli miałabym podsumować zycie dziewczyn to NIE CHORUJĄ, katar jesli pojawi sie na 3 dni, czy temperatura 37- 38 nie uwazamy za chorobe, RAZ tylko jeden miały po 40 stopni przez kilka dni bez zadnych objawów innych i wtedy dostały antybiotyk, poza tym Bogu dziekować za opatrzność, ale jak słysze od T (własciwie nie wiem jak jakiej podstawie) te podobne teksty czy one jeszcze chorezaskoczony czy daje im to czy to? eno sorry chyba o czyms nie wiemangry smiley moje są zdrowe, a oni maja chore urojenia i tez mnie trafia;/ Ula mam kolezanke z córka w wielku Zosi i co rozmowa to dziecko cały czas od urodzenia słysze katar chora katar- monotematyczna;/ U Ciebie Miły był zdrowy wiec to plus, a ze teraz go trzyma no trzyma z pomoca brata i wzajemnie ale przejdziewinking smiley))) nie bede pytać co im dajesz - bo jesteś dobrą mamą i krzywdy dzieciom nie dasz zrobićwinking smiley
a co do wyjazdu.. dzis juz lepiej bo sie przespałam.. ale na pytanie DZIS jedziesz czy zostajesz nie wiem;/ my tez jestesmy zdania RAZEM, ale teraz pytanie czy M na np 3 miechy sam a potem po nas, czy jak;/ to daleka wyprawa;/ gdyby to tylko UK było to co innego, ale Canada;/


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

pasia24 (offline)

12-04-2012 09:30:55

Kanada
ps apopos "chorób" i T.. wczoraj na spacerze Maja łapała zająca i walneła twarza o asfalt.. nosek w 3 miejscach w strupkach i czoło sliwa - fiolet.. juz ja sie DZIS nasłucham jaka ze mnie matka wyrodna - nieodpowiedzialna..... od T bo tam jedziemy winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

ula1219 (offline)

12-04-2012 22:03:02

Lublin
Hej dziewczynki,

a jakoś pisać mi sie niechce, ale pokaże Wam mojego chorowitka, pani doktor dała nowy lek, teraz już MUSI pomóc smiling smiley

foty pod tytułem: nie tracę dobrego humoru [link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

pasia jak tam T? przelała na Ciebie wszystkie madrosci odnośnie zdrowia Twoich córek? smiling smiley

chłopaki śpią, Ignas własnie zjadł i jak będzie tak jak przez ostatnie nocki, to obudzi sie dopiero koło 5.00.
A jutro Miłoszek jedzie do babci, a my z Ignasiem zostajemy sami... ale będzie cicho!!!

a tu Miły w święta - mierzy okulary dziadka smiling smiley

[link widoczny po zalogowaniu]

papa!


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

sarahia (offline)

12-04-2012 22:14:47

Germany /Bc
Witam wieczornie...kurcze moze to i pogoda tak dziala na nastroj...Majowki nie dolowac sie!Idzie ocieplenie i poprawa pogody, ! Bedzie dobrze!! Glowa do gory!1 Musi byc dobrze!!

ula, pasia Dziekuje za pochwale fotek kuchni:joliecouette::joliecouette: Milo mi, ze sie podoba smiling smiley

Ula kochana wspolczuje tego przygnebienia i to pewnie spowodowane ciagla choroba Synkow...Bedzie dobrze!! Musi wkoncu przyjsc poprawa! Nie przejmuj sie uwagami i pytaniami innych, sama wiesz dobrze, ze robisz wszystko co w Twojej mocy aby szybko wyleczyc dzieci!! Takze 3mam kciuki aby tym razem lekarstwo szybciutko zadzialalo! ajjj reszta Majowek cos sie nie odzywa...nie wiem czemu sad smiley chociaz my jestesmy, wiec jest z kim pisac...nawet dla jednej osoby smiling smiley Jestesmy tyle czasu razem, wiec dbajmy o to aby nasz watek przetrwal....Super fotki Synkow smiling smiley Ale Ci chlopcy szybko rosna!! Ignasiowe minki sa przeslodkie!! Super!
pasia Ojj nie przejmuj sie tym upadkiem malej! Do wesela sie zagoi smiling smiley Z ta Kanada, to nie zazdroszcze...napewno podejmiecie wspolnie dobra i sluszna decyze! 3mam mocno kciuki! Jak tam reakcja T?? Byly madrosci?? smiling smiley)





[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

ula1219 (offline)

13-04-2012 20:48:38

Lublin
hej dziewczynki

jak tam nastroje dzisiaj?
mój lekko przymulony, chyba z nic nie robienia, bo jak Miłosza nie było cały dzień, to pozwoliłam sobie na dzień lenia smiling smiley
jedno malutkie dziecko to totalny luz! az nie wiedziałam co z czasem zrobić smiling smiley no więc w sumie nie zrobiłam nic, film oglądnełam, zmywarę załadowałam, na kompie troche poklikałam, z Iguniem się pobawiłam i jedną pralke prania obrobiłam, no i koniec dnia nastąpił smiling smiley

pasia jak humorek? troszkę lepszy dziś? mam nadzieję, że tak...
sarahia jutro ide wreszcie do kosmetyczki, zobaczymy co zrobi z moja facjatą winking smiley obym mogła do ludzi sie pokazać!

a ja czekam z niecierpliwością na jakieś rezultaty z brania tego antybiotyku... jak narazie nic nie słychać, ale dopiero dwa razy brał... trzymajcie za nas!

a na poprawę humorku dla Was moja dzisiejsza pogawędka z synem:

[link widoczny po zalogowaniu]

dobrej nocki!


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

kasiaszum (offline)

14-04-2012 15:54:42

Rzeszów
hej hej pamietacie mnie jeszcze?? dziecko za kanapą nie mam nic na swoje usprawiedliwienie, jakoś tak nie mialam po drodze na forumsad smiley sarahia dzieki za wiadomosc, w koncu takiego bodzca potrzebowalamsmiling smiley WIEC czuje sie wywolana i postaram sie poprawicsmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

kasiaszum (offline)

14-04-2012 16:03:16

Rzeszów
a wiec nadrobilam kilka stron, korzystam poki mala spi, SARAHIA kuchnia rewelacjasmiling smiley super, dziewczynki tez fajne no i Ty jak ekstra wygladaszsmiling smiley
ulasliczne chlopakismiling smiley Jaki Ignas juz duzysmiling smiley
pasiadziewczynki wygladaja sliczne, super z tymi koszyczkamismiling smiley
a wiec krotko co u nas Moja Klaudia juz mowi wszystko i dokladnie, powtasza wszystko co uslyszy, zaczyna pyskowac no i non stop uzalezniona jest od mamysmiling smiley
ale od wrzesnia idzie do przedszkola wiec moze jakos sie odzwyczaismiling smiley a JA PRAWDOPODOBNIE DO PRACYsmiling smiley I to w zawodzie, tak sie dziewczyny cieszesmiling smiley malo tego ta praca bedzie na miejscu u mnie w miejscowosci wiec zupelnie supersmiling smileysmoczka pozegnalysmy juz danwo, z dnia na dzien klaudia go odrzucila tak samo i pieluszka, wiec spoko, w dzien nadal spi dlugo, dzis juz dwie godziny w jednej pozycji wiec pewnie jeszcze z godzinasmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545942, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.