Marzec 2014 !!! :-) dziecko ze smoczkiem

Wysłane przez nina23 

paulusia1333 (offline)

25-10-2013 22:10:02

kunowo
kasiek0 gartuluje synusia smiling smiley najwaznijesze ze dzidzius zdrowy , to sie najbardziej liczy, chociaz wiadomo ze kazda z nas liczy na to co chcialaby miec, ja tez mam nadzieje na dziewuszke ale okaze sie smiling smiley

dominiawa rowniez gratuluje synusia smiling smiley sama radosc z malego mezczyzny smiling smiley

ewkanr2 a tobie z calego serca gratuluje corci smiling smiley oby prognozy z usg sprawdzily sie do konca smiling smiley bedzie sliczna dlugonoga laleczka smiling smiley

ania_stefcia to dobrze ze czujesz sie lepiej, ja tez mam tak czasem jakby maluszek gdzies uciskal i flaczki mnie bola ale na szczescie bardzo zadko bo to nie jest przyjemne smiling smiley ja tez ostatnio robilam porzadki w szafkach w ciuszkach smiling smiley robilam sortowanie w ciuszkach dla maluszka bo mam od groma dla chlopaca i dziewczynki ale takich od 0-3 miesiecy mam duzo wiec postanowialm je powyciagac z workow poprac i pochowac do komodki dla dziecka bo w tych workach to sie kurza i nie pachna najlepiej bo dlugo lezaly w nich smiling smiley a jak dowiem sie co bedzie to spokojnie bede mogla albo te dla chlopca albo dla dziewczynki powyrzucac bo zajmuja mi bardzo duzo miejsca calkiem nie potrzebnie smiling smiley


Musze wam powiedziec ze od kilku dni snil mi sie pomnik dla Hanusi a to wszystko przez to ze czekam na niego i sie przejmuje na cale szczescie maz zadzwonil do tej firmy kamieniarskiej i jutro maja postawic mowie wam az sie poplakalam ze szczescia i bede miala spokojne sumienie chociaz tyle moge dla mojego anioleczka zrobic dbac o mijesce gdzie lezy jej malutkie cialko ;( ach lzy same cisna sie do oczu jak mysle o tym o niej ;(


to jest nasz aniolek sad smiley nasze malenstwo kochane ktore czuwa nad nami ;( tutaj miala jakies 2 miesiace sad smiley

nina23 (offline)

26-10-2013 08:16:19

Lublin
Witajcie mamusie!!! smiling smiley

Gratuluję wszystkim, które już znają płeć!!! smiling smiley

Jestem na chwilkę, bo za moment muszę się już szykować. ZA KILKA GODZIN MÓJ WIELKI DZIEŃ! smiling bouncing smiley Trzymajcie kciuki za mnie i za dzidzię, żeby wszystko ładnie wyszło i żebyśmy wytrzymały dłużej niż do 22:00 na weselu grinning smiley

Przepraszam, że ostatnio nic nie pisałam, ale nie miałam w ogóle czasu, żeby przysiąść i napisać do Was wszystkich sad smiley Obiecuję poprawę po weekendzie grinning smiley

Całuję Was wszystkie i miłego weekendu dla Was!!! smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

MARCÓWECZKI 2014: [link widoczny po zalogowaniu]

aniaobn (offline)

26-10-2013 10:33:03

Szczecin
Dzień dobry mamusie!smiling smiley

Nie odzywałam się już wczoraj bo jakoś tak szybko dzień mi zleciał, a wieczorkiem cieszyłam się chwilą z mężusiem bo niestety znów pracuję w ten weekend.. więc nie mamy dla siebie zbyt dużo czasu..przewracjący oczami ale zbliża się długi weekend 1 listopada więc będzie można nadrobicgrinning smiley
Wczorajsza wizyta u ginka suuuper!smiling smiley powiedział że mały jest jeszcze tak mały że mam prawo go dłużej nie czuc, i że jeszcze przyjdzie czas na aktywnośc Kacperkasmiling smiley poza tym tak jak myślałam, przez to że mam trochę więcej tkanki tłuszczowej może to u mnie byc później wyczuwalnesmiling smiley lekarz nie chciał męczyc jak to powiedział 'człowieczka' usg, ale żeby mnie uspokoic puścił mi bicie serduszkagrinning smiley Co prawda słyszę je na każdej wizycie.. ale zawsze to tak mnie uspokaja!smiling smiley oprócz tego wyniki wszystkie mam bardzo dobre, infekcji też nie masmiling smiley aaa.. i dostałam skierowanie na tą glukozę.. chciałam wyprosic o te 50 ml, ale ginek został nieugięty.. i dostałam 75 ml.. bleee...!!!:confused: no cóż, dla Kacperka zrobię wszystko!grinning smiley Następną wizytę mam za 3 tygodnie, 15 listopada a tą glukozę mam zrobic 13.. dwa dni przed wizytą..
Mój synuś chciał mi chyba wszystko wynagrodzic bo wczoraj około 23 zrobił się tak aktywny jak nigdysmiling bouncing smiley bawiłam się z nim i jak przestawał się kręcic, to ja ruszałam brzuszkiem i On znów zaczynałgrinning smiley i chyba zrobił sobię worek treningowy z mojego pęcherza hihi, normalnie czułam jak po jego kopniaku w jednej sekundzie zachciewało mi się siusiu..! I tak kilka razy.. tylko że w łazience nic z tego nie byłospinning smiley sticking its tongue out

Nooo i mamy brzydki weekend.. szaro, wieje i pada.. dobrze że chociaż nie jest aż tak zimno, bo przez ten wiatr byłoby koszmarnie.. przewracjący oczami
popołudniu idę na babski wieczorek -wczoraj siostra dała znac że mój szwagier wyjechał więc korzysta z 'wolnej chatytongue sticking out smiley' i zaprosiła kilka dziewczynsmiling smiley więc pomimo pogody zapowiada się miła sobotasmiling smiley

CarAllowa szkoda że mąż przyjeżdża tylko na taką krótką chwilę.. ale będziesz go miała przy sobie w następny długi weekend?smiling smiley ciesze się że ciacho pyszne wyszło, ale gdzie ten przepis?spinning smiley sticking its tongue out My o drugie maleństwo chcemy starac się tak po około 1,5 roku żeby nie było dużej różnicy wiekusmiling smiley a o trzeciego szkraba.. hmm.. to wyjdzie w praniu, ale myślę że też dosyc szybko.. stwierdziliśmy że im szybciej, tym wszystkie dzieciaczki szybciej dorosną i będziemy mieli już z głowy hahasmiling smiley
Fajnie że dostaliście trochę ubranek i można było wybrac sobie te lepszesmiling smiley mi jak ktoś mówi że ma ubranka, to potem wychodzi że same różowe i typowo dziewczęce.. więc zostaje nam wszystko samemu skompletowac..smiling smiley

ania_stefcia najważniejsze że już się dobrze czujeszsmiling smiley i mam nadzieję że dziś synuś nie będzie miał 'wścieku dupki'! haha, ale się uśmiałam jak przeczytałam to stwierdzeniagrinning smiley

ewkanr2 Gratuluję prawie 100% dziewuszki!!!!!grinning smiley trzymam mocno kciuki żeby na następnej wizycie się potwierdziło! Ale skoro malutka pięknie swoje długie nóżki rozłożyła, to na pewno się potwierdzi!grinning smiley super że się udało i będzie wymarzona córunia!smiling smiley

paulusia1333 Bardzo się cieszę że udało się z pomnikiem i będzie gotowy na wszystkich świętych!:* Hanusia na pewno jest zawsze przy Was..!!!!:* Śliczna kruszynka!

nina23 Kochana!!!!!!!!!!! Wszystkiego co najlepsze na nowej drodze życia!!!! Dla Ciebie i szanownego małżonka!grinning smiley Niech dzisiejszy dzień będzie pierwszym z tych najpiękniejszych w życiu! Oby wszystko poszło tak jak sobie to wymarzyłaś, a uśmiech nie znikał dziś z Twojej buźki!smiling smiley Pierś do przodu i zero stresu!!!! to Ty jesteś dziś najważniejsza i najpiękniejsza!!!!!! mocno trzymam kciuki żeby wesele trwało aż do rana...!!!:* Wszystkiego dobregosmiling smileysmiling smileysmiling smiley:*:*:*:*:*

Całuję!!!smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-10-26 10:36 przez aniaobn.

CarAllowa (offline)

26-10-2013 12:01:50

Warszawa
Dzien dobry!

U nas dzien sie calkiem przyjemnie zaczał, tzn jesli chodzi o pogode. nie ma takiego wyraznego slonca ale jest calkiem cieplosmiling smiley babcia z wnuczkiem na spacerku ja sobie moge chwilke odpoczac, tym bardziej ze noc była cięzka (chyba z 15 razy wstawałam do małego) i teraz jakies skurcze mnie łapia;/ wziełam no-spe i mysle ze przejdą.

paulusia sliczna była ta Twoja kruszynka. powiem Ci ze az sie popłakałam jak przeczytałam Twojego posta;/ nawet nie wiem co Ci odpisac na to..;/

nina i nadszedł Twoj wielki dzien! oby wszystko odbyło sie tak jak sobie to zaplanowaliscie! czekamy na relacje ze slubu!! BAW SIE DOBRZE!!! smiling smiley

aniaobn dokladnie, Twoj mały jeszcze mały i dlatego czasami go nie czujeszsmiling smiley wazne ze wszystko jest ok! ze wyniki masz dobre i ze tej okropnej infekcji nie podlapałas! oby tak do konca! smiling smiley
Twoj Kacperek na noc baraszkuje, ja malą czuje jak tylko usiąde na chwile- wczoraj cały dzien prawie jej nie czułam bo byłam non stop w ruchu, ale jak usiadłam wieczorem to istne harce wyczyniała!
taaak, męzus w przyszły weekend bedzie dluzej w domku, i juz mi zaplanował podroz do rodzinki. takze w domku sie nie ponudzewinking smiley

a tu przepis na ciacho bananowe:
* 20 dag kasi (ja ciasta robie z kasią akurat)
* 40 dag mąki
* 20dag cukru
* 4 jajka
* 2-3 banany
* 10 dag czekolady lub 2-3 łyzki czubate kakao ( ja robiłam z kakao)
* 1,5 lyzeczki proszku do pieczenia
* 1 cukier waniliowy

Kasię z cukrem i cukrem waniliowym utrzec na puszystą masę. Dodawac kolejno zółtka, rozgniecione banany, startą czekolade lub kako (do wyboru) i mąkę wymieszaną z proszkiem do pieczenia. Białko ubic na sztywną pianę i dodac do ciasta- delikatnie to wszystko wymieszac. Przełożyc do wysmarowanej kasią formy i piec ok 50min w temperaturze 180stopnigrinning smiley
Ja do tego jeszcze zrobiłam polewe z czekolady z orzechami- wyszlo bardzo dobre!smiling smiley










[link widoczny po zalogowaniu]

Kasiek0 (offline)

26-10-2013 15:45:50

Gdynia
Dzień dobry smiling smiley

Wczoraj cały dzień lataliśmy po dworze a wieczorem padliśmy więc nie miałam jak wejść. Dziś za to Kacper od rana popłakuje jakby się nie wsypał więc położyłam się z nim u mnie i zasnął i śpi teraz, pewnie ta zmiana bez drzemek musi jeszcze sie uregulować i będą sie zdarzać pojedyńcze dni, że jeszcze pośpi w dzień tak mysle hmm... jak wstanie zje obiadek i wyjdziemy smiling smiley

Dominiawa super, że płeć potwierdzona, synuś pieknie sie prezentuje smiling smiley

Magmal bezsenność Cie meczy?? Dobrze, że masz mozliwość zadzwonienia i nie ma z tym problemu. Ale sobie pospałaś hihi tez by mi sie przydało :p

Yshkar a wolałabyś chłopca czy dziewczynke?? Wiadomo, że najważniejsze żeby było zdrowe smiling smiley coś tak mi sie wydaje, że u Ciebie sny się sprawdzą :p Super, że maluch daje coraz wyraźniejsze znaki smiling smiley

Ania ja też mam problemy ze spaniem najwygodniej mi na prawym boku i plecach, potrafie całą noc przespać na jednym boku, na plecach tylko leże bo tak mnie skurcze łapią często, a na lewym w ogóle mi niewygodnie i sie wkurzam :/ z Kacperkiem na pewno jest wszystko dobrze!! grinning smiley ale się fajnie złożyło, że takie same imiona dla chłopców Nam sie podobają smiling smiley No tak racja teraz już jestem pewna, że warto czasem zapłacić i jak to CarAllowa napisała zostać dobrze obsłużonym grinning smiley pewnie pójdziemy jeszcze raz na takie USG gdzies w 30 tygodniu tak mysle, że bedzie odpowiednio smiling smiley

Tu zdjęcie z filmiku, jakość kiepska, bo robiłam fote tel. :/ widać kawłek buźki i na szyjce ma owinietą pępowine, którą później sprytnie sobie zdejmuje grinning smiley

].[/url]


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Kasiek0 (offline)

26-10-2013 16:04:04

Gdynia
CarAllowa my tez od rana robilismy porządki grinning smiley

Ania_Stefcia ciesze się, że już flaczki nie bolą smiling smiley oby juz nic nie dokuczało smiling smiley my też nie mamy tych najmniejszych ubranek musze pokupować, po Kacperku zostały nam tylko takie od 9-12-18msc, no i wanienke mamy i łóżeczko. Trzeba kupic wózek, pieluchy tetrowe i takie duperele w sumie smiling smiley

Ewkanr2 super, że w końcu udała się córeczka grinning smiley gratulacje smiling smiley

Paulusia tak więc, życze Ci córeczki tak jakbyś chciała i trzymam kciuki. Jeśli chodzi o Malutką Haniusie to aż mi łzy popłyneły i nie mam pojęcia co Ci odpisać sad smiley przykre to strasznie ale Hania na pewno czuwa nad Wami :*

Nina to już Wasz wielki dzień grinning smiley oby wszystko się udalo tak jak chcecie grinning smiley szczęście na nowej drodze zycia dla Ciebie i małżonka smiling smiley
daj Nam znać jak było i oczywiście czekamy na zdjęcia grinning smiley

Aniu ciesze sie ogromnie, że z Kacperkiem wszystko w porządku grinning smiley mój Alanek to wyraźnie kopie mnie w pęcherz czuje normalnie kopniaki w to miejsce :/ i często czuje go na bliźnie tak bardzo nisko, a poza tym jest bardzo aktywnym chłopcem tak jak braciszek grinning smiley

CarAllowa zapomniałam napisać zgadzam się z Tobą odnośnie tego, że przy drugiej ciązy jakoś wszystko szybciej się odczuwa grinning smiley
Ciacho faktycznie proste wiec może i ja sie skusze jutro zrobie smiling smiley

Miłego dnia!! Łobuz wstał więc uciekamy smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

magmal23 (offline)

27-10-2013 00:03:27

Dębiarze
Yskar wlasnie mi się wydawalo ze częściej czuje już dziusia, ale dziś tylko rano troszeczka a potem caaaly dzień nic. Może tez dziś odpoczywa tak jak ja bo był to intensywny tydzień. Znalezlismy dwa mieszkanka które lubimy i teraz czekac na ciag dalszy, mam nadzieje ze się wszystko uda.
ale fajne masz sny, tez jestem ciekawa czy ci się spelna z dziewczynka winking smiley już tylko tydzień i się dowiemy.

Ewkanr2 super ze corcia zdrowa. Smiesznie z tymi nozkami , u mnie raczki takie ma dlugasne i tez się smieje ze po mamusi bo mój maz i cala jego rodzina maja krótkie palce i rece tongue sticking out smiley

Aniaobn widzisz jaki dobry synek, wynagrodzil ci zmartwienia ostatnich dni smiling smiley a teraz sobie odpoczniesz w babskim towarzystwie smiling smiley nie ma to jak babski wieczor od czasu do czasu .

Kasiek0 jakie fajne zdjecie. Tez się zastanawiałam czy będziesz mu od czasu do czasu drzemki robic. Chwile jeszcze zejdzie zanim calkiem się przestawi, to rozkoszuj się tymi drzemkami i odpoczywaj 

CarAllowa skorcze? Niedobrze mam nadzieje ze przejdą szybciotko. U mnie mnie brzuch dalej często pobolewa jak jestem w pracy i się tez zastanawiam czy to skorcze , ale nie wiem jak skorcze tak naprawdę czuc :/ ale może już niedługo i niebede musiec pracować bo będę mieć za daleko dojezdzac jak się uda wszystko z mieszkankiem smiling smiley tylko rodzina mi tu marudzi ze po co rezygnuje z pracy, nie rozumieją ze godziny nie będę dojezdzac w jedna strone, w zimie i w ciąży. Naszczescie maz rozumie i wspiera i sam nawet woli zebym zrezygnowala.
a dobrze ze masz tam babcie to ci pomorze w takie gorsze dni. Mam nadzieje ze nocki niedługo będą lepsze, zabki mu ida ?

Ania_stefcia dobrze ze już na flaczki nie uciska i ze się lepiej czujesz. A ty to tak często pracowite dni masz z tego co widze, dobrze ze masz energie winking smiley niech tak będzie dalej.

Nina23 zycze wam wszystkiego dobrzego na nowej drodze zycia, samych pięknych chwil i zebyscie się zawsze kochali i byli taacy zakochani jak teraz a nawet jeszcze bardziej. Mam nadzieje ze wszysko pięknie wyszlo i ze emocje dodaly sil żeby wytrzymać do rana winking smiley

A u nas naszczescie weekend i odpoczywamy. Czekam na wiadomości o mieszkanku i się doczekać nie mogę. Przegladam mebelki już bo nic nie mamy własnego oporcz sypialni tongue sticking out smiley Jutro mamy urodziny mojej mamy wiec zabieramy ja na obiad a dziś licze na wieczorek z mężusiem bo w Polsce tyle czasu spedzalismy razem a teraz taaak mało wiec trzeba nadrobić.


[link widoczny po zalogowaniu]

lutóweczki2016=> [link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Marcóweczki => [link widoczny po zalogowaniu]

Kasiek0 (offline)

27-10-2013 00:14:41

Gdynia
Magmal oby sie udało z tym własnym mieszkankiem smiling smiley udanego wieczoru z małżonkiem smiling smiley a na tym zdjęciu mój maluch mi sie kojarzy z robotem hehe :p

Znowu padliśmy razem z Kacprem ale byłam ciekawa czy są jakies nowe posty i w sumie pustki dziś :/

Dobranoc :*


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

CarAllowa (offline)

27-10-2013 09:33:14

Warszawa
Dzien Dobry!

Kasiek0 to małego spryciarza nosisz w brzuszkusmiling smiley
A Kacperek na pewno jeszcze nie raz padnie Ci w dzien na drzemkesmiling smiley sama wiesz ze i dorosli potrzebuje czasem taki "resecik" w ciągu dniasmiling smiley
heh, Ty tez w piatek szalałas z mopemgrinning smiley taki sprzatajacy dzien był. ja powiem Wam ze gorzej jestem zmeczona po całym dniu z małym niz po dniu sprzatania.. grinning smiley

magmal23 mnie łapały skurcze bo za duzo sie narobiłam w piatek. ale juz jest ok. bardzo rzadko sie takie cos mi zdarza. a jesli chodzi o to jak sie czuje skurcze.. hmm.. ja to mam tak ze brzuch sie robi mega twardy i tak dziwnie ciagnie. to jest cos innego niż zwykly ból brzucha. w pierwszej ciazy tez nie wiedziałam dluuuuugo co to sa skurcze. a Ciebie brzucho moze pobolewac w zwiazku z wykonywaną praca.. rodzina niech sobie mowi co chce, to Twoje zdrowie i zdrowie Twojego malucha i o tym teraz musisz myslec! wazne ze mąz Cie wspierasmiling smiley
Ty miałas godzine do pracy w jedn a strone, a ja dwie!grinning smiley jak jechałam do pracy to było ok, bo miałam miejsca siedzące a jak wracalam to juz jak sledz. szybko zrezygnowałam z roboty.. nie dałoby sie tak dojezdzac.
mam nadzieje ze wszystko Wam sie uda z mieszkankiem!
i teraz czekamy na Twoją wizyte u lekarzasmiling smiley

Mąz mi wrocił wczoraj do domu.. oczywiscie dlugo "zgody" nie było. ale to standardowo jak sie nie widzimy kilka dni i kazdy swoje rządy chce wprowadzac. dzisiaj juz lepiej. niedlugo po sklepach musimy pojezdzic.. takze zalatany dzien bedziesmiling smiley

miłej niedzieli zycze!










[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-10-27 09:33 przez CarAllowa.

yshkar (offline)

27-10-2013 11:56:35

Kraków
Cześć dziewczyny smiling smiley


Kasiek0 wiadomo, żeby było zdrowe najważniejsze, ale chyba wolałabym jako pierwszą dziewczynkę smiling smiley Może dlatego tak często mi się śni dziewczynka, albo po prostu maluch daje znać o płci winking smiley Okaże się za tydzień grinning smiley A fotka Twojego maluszka super grinning smiley

magmal23 mój maluszek też ma czasem dni ciszy, tzn. w ciągu dnia nie czuję za bardzo żeby się ruszał, dopiero wieczorem jak się kładę. Są i takie dni, że czuję coraz częsciej jak daje o sobie znać smiling smiley Najczęsciej oczywiście jak pojem coś słodkiego, albo jak dużo siedzę... Może mniej czujesz maluszka ze względu na ruch, przemieszczanie się do pracy, sama praca - czytałam, że jak Ty jesteś zmęczona to dziecko też się wtedy męczy i jest mniej aktywne. Pani doktor powiedziała mi też, że jak się ruszasz dużo to mniej czuć, bo dziecko jest wtedy kołysane do snu i zazwyczaj czuć bardziej ruchy jak odpoczywasz smiling smiley Opinią rodziny się nie przejmuj. Zrób co uważasz, że jest najlepsze dla Ciebie. Dobrze, że mąż Cię wspiera smiling smiley

My dzisiaj z mężem mamy dzień "leniucha" winking smiley Siedzimy w domu i oglądamy tv. Wczoraj spędziliśmy praktycznie caly dzień u znajomych więc dzisiaj mamy czas dla siebie. Pogoda dzisiaj u nas jest ładna i słoneczna więc może uda mi się męża wyciągnąć później na spacerek, żeby dotlenić trochę siebie i maluszka winking smiley W sumie trzeba korzystać ze słoneczka smiling smiley

Życze udanej niedzieli smiling smiley

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1548170, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.