Marzec 2014 !!! :-) dziecko ze smoczkiem

Wysłane przez nina23 

yshkar (offline)

23-10-2013 09:18:06

Kraków
Dzień dobry mamusie smiling smiley

U mnie dzień znów zaczął się słonecznie (i mam nadzieję ciepło), bo muszę iść wkońcu na tą uczelnie oddać książki do biblioteki. Zmusiłam się, żeby wstać wcześniej winking smiley Znów odkąd wstałam boli mnie głowa :/ Wieczorem było dobrze i się zaczęło :/ Popijam kawke i nie wiem czy pomoże. Mam nadzieję, że tak. Chociaż nie wiem, czy to faktycznie nie od tych hormonów tarczycy :/ No chyba, że przez tą pogodę, bo u mnie jest strasznie ciepło. Poobserwuje może jeszcze jutro, pojutrze i jak mi nie przejdzie to wybiorę się do endokrynologa.

Pozdrawiam, miłego dnia smiling smiley

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

yshkar (offline)

23-10-2013 09:21:12

Kraków
CarAllowa Super, maluszek daje znać o sobie coraz bardziej smiling smiley To musiało być fajne uczucie. U mnie narazie małe poszturchiwania jak dłużej się nie ruszam. Mój mąż chciałby już też poczuć i zobaczyć jak dzidziuś się rusza, ale na to jeszcze on musi pare tygodni poczekać, aż maluch zacznie rozrabiać bardziej smiling smiley

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

aniaobn (offline)

23-10-2013 11:31:47

Szczecin
Hej!!!

Ja dziś coś wstałam z kiepskim samopoczuciem.. głowa mnie boli i nie mogę się zebrac żeby cokolwiek zrobic.. Zaraz wypiję małą kawkę to może zrobi się lepiej..smiling smiley Wczoraj pogoda była cudowna! no może nie na samą bluzeczkę ale i tak było śliczniesmiling smiley na dziś też taką zapowiadali.. a że mój mężuś wyjątkowo kończy pracę wcześniej - o 14, to postanowiliśmy pojechac na cmentarz do mojego ojca zrobic porządek przed wszystkimi świętymi.. jak wstałam to słoneczko już się przebijało ale teraz niestety zaczyna się chmurzyc.. przewracjący oczami jak się nie poprawi to trzeba będzie przełożyc to na weekend.. niestety mój ojciec z racji tego że był wojskowym, leży na poligonie cmentarnym i jak nawet chwile popada to jest masakra.. taka glina i błoto że iśc się nie da.. oby do 14 się wypogodziło bo w weekend będzie na cmentarzu taaaaki tłum... wrrr...

klarra gratulacje!!! i powodzenia!

yshkar super że wizyta udana i już lada dzień Twoje połówkowe..!grinning smiley nooo i gratuluję ruchów maluszka!smiling smiley A tymi bólami głowy to się nie martw.. pamiętasz jak wiele z nas przez to przechodziło i przechodzi...?smiling smiley W ciąży migreny są niestety normalne.. mnie czasem jak złapie to też kilka dni mnie męczy.. pamiętaj że jak już nie będziesz dawała rady to możesz wyjątkowo wziąc paracetamol:*

ania_stefcia właśnie.. to prasowaniegrinning smiley hihi, super że się za to wzięłaś i będzie z głowy!smiling smiley Mam nadzieję że w niedługim czasie uda nam się wszystko pokupowac i też będę mogła już się tym zając.. nie chce tego zostawiac na ostatnią chwilę..smiling smiley A nawet jak nie będziemy mieli wszystkiego skompletowanego to chyba zacznę prac i prasowac na ratywinking smiley
niestety wydaje mi się że nie obejdzie się u nas bez kupienia szafki na rzeczy Kacperka.. mało tu miejsca...
myślałam o komodzie połączonej z przewijakiem.. co myślicie?smiling smiley

CarAllowa jak dziś Twoje samopoczucie?smiling smiley masz rację aura niestety daje popalic..przewracjący oczami ale dziś u Ciebie w Warszawie zapowiadają bardzo ładną pogodne ( tylko wiatr...) więc może jeszcze się poprawismiling smiley Dobrze że mały już lepiej śpi, całe szczęście i Ty możesz się wysypiac..smiling smiley tylko właśnie to wstawanie w nocy do łazienki... grrr.. ! Mi ogólnie coś ciężej się śpi bo ginek powiedział żebym starała się już nie spac w ogóle na plecach.. ciężko jest...winking smiley
aaaa... i super że malutka tak szaleje już w brzuszku!grinning smiley nie mogę się doczekac aż Kacper będzie tak fikał hihismiling bouncing smiley

Kasiek0 nooo... to już Kacperek duży chłopak!smiling smiley koniec drzemek, i super! nie ma co się męczyc, skoro i Tobie i synusiowi to nie odpowiadało.. i wieczorami więcej czasu dla siebie..!smiling smiley i dla mężusia!grinning smiley

Całuję!smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-10-23 11:35 przez aniaobn.

ania_stefcia (offline)

23-10-2013 15:17:30

Jaworzno
Hej Mamuśki smiling smiley

U nas dziś piękna słoneczna pogoda teraz na termometrze w cieniu mam 22'C zaskoczony grinning smiley

Co do spania maluszków w dzień to mojego coraz trudniej uśpić:confused: ale bez drzemki tez ani rusz (jest jeszcze za mały) jakby się nie przekimał to pewnie ok. 18-stej by był marudny nie do zniesienie itp... dziś zanim usnął walał się w łóżeczku dobrze ponad godzinę a mi już nerwy puszczały przewracjący oczami stwierdziłam ze muszę go później kłaść spać niż 12:00-12:30 jutro go położę gdzieś koło 13:30

CarAllowa ja też mam tak jak Ty z tym czuciem drugiego maluszka smiling smiley właśnie wczoraj o tym gadałam z koleżanką (mamą dwóch dziewczynek) i mówiłam jej że nie dość że znacznie wcześniej poczułam maleństwo to jeszcze bardziej wyraźniej daje o sobie znać niż jego starszy braciszek - nie przypominam sobie żebym Krystiana w 5 m-cu az tak czuła jak teraz Kacperka grinning smiley brzuch to normalnie mi faluje gołym okiem widać jak mały kopie az sam mąż jest zdziwiony że aż tak widać i czuć smiling bouncing smiley a ta koleżanka powiedziała że ona zaś chyba pierwszą córę bardziej czuła ale stwierdziła że może dlatego jej się tak wydaje bo przy drugiej ciąży jakoś tak nie zwracała uwagi była chyba zbyt zajęta starszą córą ciągle w biegu itd... tez wtedy miała takiego malca w domu jak my teraz smiling smiley bo między dziewczynkami jest 2 lata różnicy, ja tam się cieszę że Kacper daje czadu bynajmniej jestem spokojniejsza smiling smiley

Aniu komoda z przewijakiem na pewno fajna rzecz chodź ja takiej nie miałam więc nie mogę Ci zdać relacji czy się sprawdza, nie powiem bo kiedyś podobał mi się taki zestaw duża pojemna szafa + komoda + ewentualnie jakaś półka wisząca smiling smiley ale teraz się bardzo cieszę że jednak kupiliśmy (przy dwójce dzieci) takie meble jakie mamy bo są bardzo praktyczne i pojemne, a co do przewjaka to ja go miałam na łóżeczku bo tak było mi po prostu wygodnie potem jak mały był nieco większy i już bardziej ruchliwy zrezygnowałam całkiem z niego i przewijałam go na sofce, teraz też dam go na łóżeczko a potem z biegiem czasu pewnie całkiem z niego zrezygnujemy

yshkar mam nadzieję że szybko poczujesz się lepiej smiling smiley

Kasiek0 to jutro kochana Twoje połówkowe grinning smiley TRZYMAMY KCIUKASY grinning smiley


Link do tabelki LUTÓWKI_2012 --->[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Kacperek przyszedł na świat 4 marca 2014 roku o godzinie 13:19 dając nam 2940g szczęścia i 53 cm radości smiling smiley

[link widoczny po zalogowaniu]

CarAllowa (offline)

23-10-2013 16:05:12

Warszawa
kuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuurdee.. skasowałam sobie całego posta!! grrrr.... a tak z doskoku go pisałam;/

no nic.. jeszcze raz...

dzisiaj humor 100x lepszysmiling smiley pogoda supersmiling smiley tak wiosennie sie zrobiłogrinning smiley tylko szkoda ze lisci na drzewach juz nie ma prawiesad smiley mały dzisiaj spał 20 minut ale i tak go juz nie klade spac, zje drugie danie i idziemy dalej na dworek bo trzeba korzystacsmiling smiley

aniaobn wiesz, ja mam taka komode z przewijakiem. ale ja tam ubranek nie trzymałam bo była niewygodna do tego;/ trzymałam pieluchy i posciel małegosmiling smiley taka komoda przewaznie ma szuflady a jednak lepiej sie wyjmuje ubranka z szafki normalnie otwieranej, przynajmniej mi było wygodniej. teraz nawet nie bede montowac tego przewijaka tylko poloze przewijak na lozeczkusmiling smiley a potrzebne rzeczy bede miała na polce (jak mi mąz ją kupi i zamontuje na ścianie xD ) pozniej przewijac i tak bedzie na lozku tak jak napisala ania stefcia, bo bedzie Ci po prostu wygodniejwinking smiley

yshkar mysle ze mozesz maluszka poczuc tak "dobrze" szybciej niż Ci sie wydajesmiling smiley u mnie to naprawde bylo bardzo szybko jak najpierw poczułam lekkie musniecie a pozniej "kopniaki".
wspolczuje bolu glowy, mozesz przejsc sie na konsultacje do lekarza, ale nie spodziewaj sie cudu, bo mozesz uslyszec "ze takie są uroki ciązy i nic nie da sie z tym zrobic" badz " nie na darmo ciąze nazywa sie stanem odmiennym" grinning smiley










[link widoczny po zalogowaniu]

Kasiek0 (offline)

23-10-2013 23:25:28

Gdynia
Dobry wieczór smiling smiley

U mnie dzis też lepszy humorek, do samego wieczora było bardzo ciepło grinning smiley polecielismy do galerii z Kacperkiem troche nam to zajeło jako, że bez wozka a i udało mi sie kupić wszystko co zaplanowałam sama byłam w szoku grinning smiley chociaż w Rossmanie mały mi o perfum zahaczył i spadł ale się nie potłukł na szczęście. W drodze powrotnej zasypiał mi w autobusie więc musielismy wysiaść przystanek szybciej, bo jakby zasnął to by była tragedia wycie i na ręcę, a ja bym nie dała rady. Jutro raczej nie dam rady wejść z rana tylko wieczorkiem napisze co i jak po USG grinning smiley musze małego zawieźć do teściowej przed wizytą.

Yshkar ja wcześniej nie miałam problemów z dziąsłami, w pierwszej ciazy też mnie ominęło, a teraz tragedia krwawią strasznie tak jak u Ciebie :/
już szczoteczke zmieniłam.

CarAllowa no tak mój starszy i buntuje sie na drzemki dlatego odpuściłam, o 20 już smacznie śpi więc mi to odpowiada, troche pod wieczór marudzi i to tyle da sie wytrzymać smiling smiley Twój jeszcze malutki więc nic dziwnego, że ze zmeczęnia gorzej zasypia bez drzemki. Też nie mam pojcia co sie dzieje zupełnie nie potrafie sie skoncentrować :p dorze, że nocka tylko z jedna pobudką smiling smiley do łazienki wczęsniej chodziłam częściej teraz w nocy raz i z rana drugi więc tragedi nie ma. Super, że malutka juz tak Cie zaskoczyła smiling smiley moja Fasolka tez aktywna bardzo, zwłaszcza wieczorami i dzis o 6 nie dała mi spowrotem zasnać grinning smiley nawet próbowałam już kopniaki nagrać i sie udało grinning smiley czkawki jeszcze nie zauważyłam :p

Aniaobn bidulka :* współczuje bólu głowy. Obyś jutro wstała znowu z pozytywanym humorem!! grinning smiley

Ania_Stefcia u nas sie własnie tak zaczynało, kładłam Kacperka coraz później i coraz później wieczorem zasypiał ostatnio trwało to nawet do 23:30
i na prawde godzine - 1,5 sie meczyliśmy żeby zasnał, wymyślał ciągle, już nerwy mnie brały chwilami, a z drugiej strony fajnie było spać do 10 :p
ale zmuszac go nie będę nie to nie smiling smiley przynajmniej wieczorem szybko zasypia, odrazu w swoim łóżku grinning smiley

Co do przewijaka to ja w ogóle go nie miałam, ponieważ ze wzgledu mojego wzrostu odrazu było mi wygodniej na łóżku smiling smiley teraz tez tak bedzie.

Dobranoc!! :*


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

CarAllowa (offline)

24-10-2013 10:54:43

Warszawa
Dzien dobry Dziewczyny!

Ja tylko na chwilkęsmiling smiley dzisiejsza noc niestety gorsza;/ ale tak czasami bywa, na dwa dni dobrego snu przypadają i gorsze dniwinking smiley zobaczymy jak dzisiaj bedzie.
pogoda niestety u nas do niczego;/ brzydko i chlodno.
Zaraz ide piec ciasto bananowe, mam nadzieje ze bedzie jadalnewinking smiley

Kasiek0 no to nic tylko pogratulowac udanych zakupow! tez bym chciała zeby mi maly w miare szybko zasypiał, ale wczoraj po tym jak spał tylko 20 min to był wieczorem nie do zniesienia;/ nawet był strajk z jedzeniem kolacji gdzie nigdy mu sie takie cos nie zdarzyło;/
ja z przewijaka chetnie korzystałam, bylo to dla mnie bardzo wygodne bo wszystko miałam pod reka. ooo! to fajnie ze juz nagrałas jak brzusio sie rusza! to daj znac po wizycie czy juz wiesz kto u Ciebie w brzuszku mieszkagrinning smiley

ja uciekam.. czas sie w koncu ubracgrinning smiley
miłego zycze!










[link widoczny po zalogowaniu]

yshkar (offline)

24-10-2013 11:27:08

Kraków
Cześć dziewczyny

U mnie dla odmiany dzisiaj zrobiło się zimno, deszczowo i ponuro.
Wbrew pogodzie wstałam dzisiaj wcześnie, bo już po 7:30, zjazdłam śniadanie, wypiłam poranną kawkę i muszę przyznać, że czuję się całkiem nieźle smiling smiley Coś mi się wydaje, że te bóle głowy były spowodowane pogodą i dośc wysoką temperaturą, bo dzisiaj jak narazie czuję się świetnie smiling smiley
Na tyle świetnie, że wzięłam się na nowo za mojego pokrytego od paru miesięcy kurzem bloga kulinarnego [link widoczny po zalogowaniu] smiling smiley) Teraz kiedy mój maluch jest łaskawszy i pozwala mi jeść w zasadzie wszystko na co mam ochotę (uroki I trymestru już dawno poszły w niepamięć) zaczynam znowu publikacje i testowanie nowych przepisów indyjskich smiling smiley w sumie to tęskniłam za tym, bo kuchnia indyjska jest strasznie uzależniająca jak się zacznie jeść regularnie a ja jestem wyjątkowym smakoszem i uwielbiam gotować smiling smiley a że mój mąż jest przy tym bardzo szczęśliwy - ja cieszę się jeszcze bardziej i sprawia mi to większą przyjemność smiling smiley

Trzymajcie się ciepło i zdrowo smiling smiley Pozdrawiam

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

paulusia1333 (offline)

24-10-2013 12:52:01

kunowo
czesc dziewczyny

nie odzywalam sie kilka dni ale zalatana bylam, we wtorek na wyniki a wczoraj pojechalismy rano do mojej siostry na nocke bo moja siostrzenica oliwcia miala 5 urodzinki smiling smiley bylo bardzo fajnie, michalek sie wybawil na calego a myslalam ze bedzie kiepsko bo nie dosc ze byly same dziewczyni ( kolezanki oliwki ) to jeszcze michas taki strasznie wstydliwy, no ale na szczescie szybko mu sie spodobalo i swietnie sie bawil. Ja poznalam nowe znajome mojej siostry i byly supersmiling smiley a dzis bylam na wizycie kontrolnej u poloznej i ginekologa i pierwszy raz sluchalismy serduszka ach co za cudowny dzwiek smiling smiley a w poniedzialej jade na usg polowkowe, juz doczekac sie nie moge i mam nadzieje ze poznam plec dzieciatka smiling smiley oczywiscie zdam wam relacje i wstawie zdjecie dzieciatka smiling smiley ciąża buziaki

ania_stefcia (offline)

24-10-2013 13:26:55

Jaworzno
Hej Mamuśki smiling smiley

U nas dziś pochmurno i deszczowo ale nie zimno więc nie jest źle, chodź my i tak dziś do południa przesiedzieliśmy w domu, mały na szczęście już śpi i o dziwo dziś usypianie trwało może z 15 min smiling bouncing smiley no ale tez nie ma co się dziwić ja dziś mi wstał razem z budzikiem tatusia-mężusia o równej 6 smiling smiley

Ja dziś jakoś tak sobie się czujęprzewracjący oczami nie wiem czy mały mi na coś naciska bo pobolewa mnie tak z boku prawej strony jakby "flaczki" czy coś zjadłam...confused smiley stąd nawet jestem zadowolona że taka pogoda...bo jakoś dziś siły na spacery nie mam:neutral: popołudniu mały idzie do mojej mamy a ja z mężem jadę na zakupy spożywcze chodź przyznam że lenia mam wielkiego ale może jak się ruszę przewietrzę to też inaczej będzie

Kasiek0 TRZYMAMY MOCNO KCIUKI smiling smiley i czekamy wieczorem na wieści smiling smiley

CarAllowa powiadasz ciasto bananowe grinning smiley mniam na pewno będzie pysznesmiling bouncing smiley

yshkar super ze prowadzisz swojego bloga grinning smiley w wolnej chwili będę na niego zaglądałasmiling bouncing smiley no i fajnie że dziś czujesz się już dobrze smiling smiley

paulusia1333 kochana przyzwyczajaj się że pomału Twój Michaś nie będzie już taki wstydliwy winking smiley hihi zaczną się pierwsze małe miłości sznur koleżanek smiling smiley a tak na serio to fajnie że miło spędziliście czas na ur Oliwki smiling smiley będziemy trzymały mocno kciuki w poniedziałek smiling smiley


Link do tabelki LUTÓWKI_2012 --->[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Kacperek przyszedł na świat 4 marca 2014 roku o godzinie 13:19 dając nam 2940g szczęścia i 53 cm radości smiling smiley

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1548350, Użytkownicy: 73666.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.