Marzec 2014 !!! :-) dziecko ze smoczkiem

Wysłane przez nina23 

aniaobn (offline)

29-10-2013 16:51:02

Szczecin
ania_stefcia super że macie z mężem taki długi weekend i więcej czasu dla siebiesmiling smiley Ja przed chwilą się dowiedziałam że też najprawdopodobniej od jutra (nie od piątku jak było planowane), aż do niedzieli mężuś będzie z Namigrinning smiley dziś wróci trochę później bo o 19-20, ale trzymam kciuki żeby przyniósł dobre wieści z pracy..smiling smiley

Całuję! winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

Kasiek0 (offline)

29-10-2013 17:15:49

Gdynia
Wcieło mi posta :/ wrrrr.... jeszcze raz.

Hej smiling smiley

U nas strasznie wieje i zimno ale wyszliśmy rano na spacerek porysować kredą na chodniku, bo Kacperek wczoraj już chciał iść ale padało niestety. Później jeszcze poszliśmy z moja mamą do niej do pracy na chwilke i oczywiście mały dostał pełno słodyczy, ahh... ten jego urok osobisty grinning smiley
Padł mi o 16 i śpi, mam nadzieje, że niedługo wstanie, a za oknem przed chwilą luneło :/

Yshkar mi zawsze, że tak powiem wisiała ta zmiana czasu przestawiałam zegarek i szybko się dostosowywałam, a teraz to jakaś masakra, wstaje wcześniej, bo 5-6 kręcę się po domu, ide na siku i ciężko mi dalej zasnąć, mały też się całkiem "rozstroił" wstaje o 7, a nigdy wczesniej tak nie wstawał albo bardzo, bardzo rzadko. Nom trzeba jakoś przetrwać i zacząć sie przyzwyczajać. Brzusio jaki malutki jeszcze :p ale niech sobie rośnie grinning smiley

Paulusia jeszcze raz gratulacje córeczki smiling smiley super, że Wam się udało smiling smiley

Aniaobn ja mam ten problem, że zwyczajnie dostaje lenia, nie potrafie sie zmobilizować do pracy, w sensie do zrobienia czegoś, wyjścia, najchętniej bym leżała, jakoś bez życia sie czuje sad smiley współczuje bólu głowy Kochana :* mam nadzieje, że u Ciebie dzis lepiej, u mnie troszke tak :p
i oby małzonek przyniósł dobre wieści o długim weekendzie grinning smiley

Nina ciesze się, że ten dzień był dla Was udany i najpiekniejszy smiling smiley na prawde pieknie wyglądałaś, jak brzusio widać grinning smiley super, że Tosia bawiła sie z Wami i że goście sie spisali z tymi prezentami dla córci smiling smiley a tym, że zemdlałas to na pewno ze zmeczenia Kochana teraz leż, odpoczywaj i ciesz się mężem smiling smiley

Ania_Stefcia zatem udanego rodzinnego długiego weekendu grinning smiley a po zdjęciach nie widać, że masz większy brzusio, też taki malutki chyba :p


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Scarlett27 (offline)

29-10-2013 17:23:05

Warszawa
Cześć dziewczyny smiling smiley)))

Pamięta mnie ktoś jeszcze? tongue sticking out smiley Nie odzywałam się długi czas ale starałam się w miarę regularnie czytać co się dzieje smiling smiley Niestety nawał pracy spowodował, że nie odpisywałam, a na dodatek od piątku (oczywiście po powrocie z pracy) uczyłam się do dzisiejszego kolokwium praktycznie cały czas z przerwami na jedzenie, więc jestem wykończona :/ Na szczęście na razie koniec nauki, a jak wszystko dobrze pójdzie to kolejny taki maraton dopiero za rok grinning smiley. Tym samym zamierzam trochę więcej czasu poświęcić Maluchowi (choćby odpoczywając, gotując i jedząc zdrowsze rzeczy niż żelki i innego typu słodycze...). Do tej pory chyba zbyt intensywnie działałam, dziś rano mało nie zemdlałam ze zmęczenia, a zaraz po wyjściu z kolokwium (przed którym oczywiście zapomniałam zjeść) pobiegłam ostatkami sił do sklepu i kupiłam 2 Milky Way'e, które zjadłam w ciągu 2 minuttongue sticking out smiley

Wczoraj zaczął się nam 21 tydzień. Czasami wydaje mi się, że czuję dzieciątko ale wciąż strasznie delikatnie. Do tej pory 3 razy kopnęło jak za głośno chyba muzykę włączyliśmytongue sticking out smiley Mam nadzieję, że po prostu jest takie leniwe winking smiley. W przyszły poniedziałek idziemy na USG połówkowe, oby wszystko było dobrze! Wszyscy znajomi i rodzina (poza 4 osobami) obstawiają, że chłopak bo w ogóle po mnie nie widać nic. Jak założę oczywiście bluzkę bardziej obcisłą to dopiero ale na twarzy podobno się nie zmieniłam i nie przytyłam za dużo, bo może ze 3 kg (chociaż po weekendowych słodyczach waga zapewne ruszy siętongue sticking out smiley).

Ćwiczycie coś albo uprawiacie jakiś sport? Zastanawiam się nad jogą bo na basen w zimę zapewne nie będzie mi się chciało ruszyćwinking smiley

Nina, GRATULACJE!!!!smiling smiley Piękna sukienka!

CarAllowa (offline)

29-10-2013 21:47:34

Warszawa
No i dzien nam zleciał. u nas w miare ładnie było do poludnia, pozniej juz sie zachmurzylo i nie było tak przyjemnie spacerowac. mała mi teraz dokazuje w brzuchu ze ho ho. dzisiaj lezałam sobie i odpoczywałam jak mały spał, to tak fajnie brzucho sie ruszał, jak nie z jednej strony to z drugiej, albo z obydwu na razsmiling smiley duzo miejsca ma jeszcze wiec sie wyciaga jak moze, a juz niedlugo to sie zmienigrinning smiley

nina widziałam ze dodałas swoje zdjecie na fotelu z masazem. a wiesz ze kobiety w ciązy nie moga z tego korzystac? w kazdym sklepie jest na takich fotelach napisane ze nie wolno kobietom w ciązy na to siadac. widocznie wibracje ktore z tego idą nie są wskazane dla cięzarnych. wiec mam nadzieje ze tego nie uzywasz.

aniaobn ja windowsa 8 nigdy nie polubiegrinning smiley ale musze z nim zyc i juzwinking smiley nie kazdy weekend mamy taki wyjazdowy, ale zdarza sie to dosc czesto. teraz w sobote jedziemy z rana i planujemy w niedziele rano wracac przed tym całym tłumem ktory tez bedzie wracał do domu.

ania_stefcia ojj nuda w zwiazku nie jest wskazana ale i klocenie sie o bzdury nie jest fajne;/
aa ja myslalam ze juz macie zmywareczke w domciuwinking smiley no to w nastepny weekend sie wybierajcie a ten dluugi zostawcie dla siebie a nie na łazenie po sklepachsmiling smiley

Kasiek0 witaj w klubie! ja tez tak teraz mam ze nie moge sie zmotywowac do niczegowinking smiley najchetniej cały dzien w pizamce i pod kołderkąwinking smiley

Scarlett27 pamietamy pamietamy! zaglądaj do nas czesciej! teraz bedziesz miec wiecej czasu toooo piszzz a niee tylko czytaszwinking smiley czyli bedziesz miała teraz juz troche czasu dla siebie i dla maleństwa? a Ty jak myslisz, chlopak czy dziewczyna? grinning smiley ciesz sie brakiem brzucha, pozniej na pewno sie on pojawi xD
ja juz np powoli przestaje widziec co tam na dole sie dzieje xD
osobiscie nic nie cwicze, ale to tylko dlatego ze nie mam na to czasu, z reszta z małym jak siedze to i tak jakbym cwiczyła i to kilkanascie godzin dziennie. joga.. hmm.. mysle ze jak masz ochote to to jest dobry pomysł. bo basen bym odradzała- mimo ze polecaja kobietom w ciązy to bardzo łatwo jakies swinstwo załapac w wodzie.

Dziewczyny, ja padam.. dzisiaj mam ciezki dzien. glowa mnie boli i nie mam pojecia od czego.. zmiana pogody czy cos;/bezsilna sie czuje.. klade sie spac, trzeba korzystac jak mały spiwinking smiley
dobej nocy Wam zyczesmiling smiley










[link widoczny po zalogowaniu]

CarAllowa (offline)

30-10-2013 08:29:33

Warszawa
Dzien Dobry

My dzisiaj wstalismy po 6;/ srednio sie wyspałam, ale cozgrinning smiley moze w dzien z małym na drzemke sie poloze.
Tak mi sie nie chciało ubierac;/ pogoda za oknem typowo jesienna. a jeszcze sklep trzeba odwiedzicgrinning smiley
nawet weny na pisanie nie mamgrinning smiley










[link widoczny po zalogowaniu]

yshkar (offline)

30-10-2013 08:54:16

Kraków
Cześć dziewczyny

U mnie dzisiaj pogoda popsuła się, zanosi się na deszcz :/ Jakoś nic mi się nie chce a musze dzisiaj pojeździć po mieście i pozałatwiać pare rzeczy ... buu... Chyba wypiję mała kawkę - może postawi mnie na nogi. W ogóle to coś dzisiaj spać nie mogłam. Kręciłam się z prawej na lewą a maluch szalał w brzuszku. Może stąd ta senność.

Trzymajcie się.

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

paulusia1333 (offline)

30-10-2013 09:25:25

kunowo
hej hej

mi tez sie dzis nie chcialo wstac strasznie, jestem potwornie nie wyspana, teraz siedze jestem po sniadanku, musze ogarnac w domku ale strasznie nie mam do tego weny hihi smiling smiley no coz taki nasz los smiling smiley malutka coraz mocniej kopie cudowne uczucie wczoraj pierwszy raz poczulam kopniaki pod dlonia smiling smiley i mezus poczul nie kopniak tylko takie przesuwanie cieszyl sie bardzo smiling smiley dzis chyba wybierzemy sie na cmenatrz posprzatac u hanusi i u rodzicow mojego meza ( oboje nie zyja ) kwiaty trzeba kupic, znicze juz mamy na szczescie... zobaczymy czy moj plan wypali. musze czekac do 15.30 jak maz wroci z pracy i co na to powie. chcialabym pojechac na male zakupy tez kupic sobie jakas bluzeczke .
a wczoraj wieczorkiem moj michalek zaczal wymyslac imiona dla siostrzyczki hehe i tak ja chcialabym lenka albo polusia a michalek mowi ze on chce antoske albo roze hehe smiling smiley mojemu mezowi podoba sie milena albo ewa smiling smiley ojjjjjjj bedziemy sie sprzezka hih

Kasiek0 (offline)

30-10-2013 09:54:42

Gdynia
Witam sie jeszcze w piżamie :p

Dzis chęci wieksze, bo sie wyspałam grinning smiley padłam wczoraj po 22 i przespałam całą noc bez pobudek smiling smiley
wstalismy o równej 8 w sumie ja wstałam, Kacper pewnie szybciej, bo jak się obudziłam to siedział i bajki oglądał smiling smiley

CarAllowa mi Alan teraz też szaleje w brzuchu grinning smiley ostatnio nawet czułam jakbym linijke połknęła tak sie wyciąga grinning smiley
mój maluch szaleje tak jak Twoja córcia na wszystkie strony grinning smiley ubierać mi sie teraz nie chce własnie tak jak Tobie ale wyjść z maluchem trzeba puki u nas nie pada smiling smiley trzeba sie jakoś zmotywować.

Wszystkie widze chyba dopadła niemoc :/ pogoda w kratke to i sie nic nie chce :/


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-10-30 09:55 przez Kasiek0.

filipinka (offline)

30-10-2013 12:30:50

Hejka.

Chciałam dodać zdjęcie z Fb ale nie wchodzi mi nic.


[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu]

yshkar (offline)

30-10-2013 12:44:33

Kraków
filipinka żeby dodać zdjęcietzreba je najpierw wrzucić do swojej galerii na profilu w forum (nie może być za duże). Później pod spodem generuje Ci się kod URL jak do suwaczków i jego wklejasz w posta. Wtedy widać fotki smiling smiley Inaczej nie da się ich wkleić na forum.
Też kiedyś miałam z tym problem, ale ogarnęłam jak to działa winking smiley

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1548310, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.