Marzec 2014 !!! :-) dziecko ze smoczkiem

Wysłane przez nina23 

izabelabielsko (offline)

21-10-2013 07:48:42

bilekso biała
Witam widzę że nie ma tu żadnych mamusi z moich okolic troche mi smutno fajnie by było mieć jakąś bratnia duszę. Pozdrawiam

aniaobn (offline)

21-10-2013 11:35:23

Szczecin
Dzień dobry dziewuszki!smiling smiley

Ja już dziś z samego rana zaliczyłam mały spacerek, ale kurczę w połowie drogi zaczął bolec mnie brzuch.. więc wolałam nie ryzykowac dłuższej wędrówki. Jak jest przy mnie mężuś czuje się spokojniej, tak bezpieczniej.. a sama jakoś wolę zbytnio się nie oddalacsmiling smiley
Wczoraj byliśmy na kawce i ciachu u 'szwagrów' tongue sticking out smiley dzieciaki nie mogły nacieszyc się moim brzuchem hihi, a mały Sebastianek zastanawiał się jaką dużą musiałabym połknąc piłkęgrinning smiley Ogólnie było bardzo sympatycznie, i dostaliśmy świetny kombinezon dla Kacperka! Takiego białego misia z serduszkiem na pupcegrinning smiley rewelacja!smiling smiley
Synuś w brzuszku cały czas aktywny więc jestem teraz naprawdę o niego spokojna i nie mogę nacieszyc się kopniakami! Szczególnie tymi które czuję pod rękąsmiling bouncing smiley
Mamusie! Bardzo dziękuję za miłe słowa..!!!zarumieniony ale wy kochane jesteście! i tak mnie dowartościowujecie!radość:*:*:*

siwa110 super zdjęcie fasolki!smiling smiley nic się nie martw tym że nie możesz wyszukac tętna maleństwa..! ja słyszałam że to bardzo często się zdarza nawet w późniejszym etapie ciąży! Dlatego sama boje się kupic detektora żeby się potem nie zamartwiac dodatkowowinking smiley Na pewno wszystko jest dobrze!!!:*

magan23 ojjj.. to się narobiłaś..! Mam nadzieję że obiadek udany?smiling smiley właśnie kochana.. którego masz teraz wizytę?smiling smiley

Kasiek0 Napewno nie będziecie żałowac tej prywatnej wizyty!smiling smiley Z tego co wiem do zawsze dają na usg swoje płyty.. ale nigdy nie zaszkodzi na wszelki wypadek zabrac ze sobąsmiling smiley a artykuł bardzo fajny! przydatny i uspokajającywinking smiley:*

magmal23 ja cały czas chodzę prywatnie, ale niestety nie mają tu sprzętu z 3D.. więc też będę musiała i chciała za jakiś czas wybrac się na osobną wizytę i zobaczyc Kacperka w 3D i 4Dgrinning smiley

CarAllowa kolorek nie był odświeżany od ślubu i już taki trochę wypłowiały jesttongue sticking out smiley Ale na szczęście i taki źle nie wyglądawinking smiley współczuję ciężkiego weekendu.. dobrze że to już za Wami!:* a na następnym szczepieniu Synuś już będzie straszy i pewnie będzie łatwiej!smiling smiley gorzej będzie z małą córunią!grinning smiley

ania_stefcia super że weekend udany i przyjemny!smiling smiley Fajnie tak czasem oderwac się od codzienności w domu.. smiling smiley

yshkar po porodzie wszystko samo poprzestawia się według potrzeb dzidziusia!grinning smiley teraz śpij kiedy i ile chcesz !smiling smiley

izabelabielsko mało z nas jest tu z okolic blisko siebie.. ale to wcale nie przeszkadza w tym żebyśmy zżyły się ze sobą, polubiły czy zaprzyjaźniły..!smiling smiley a nawet odnalazły bratnie duszę!grinning smiley

Całuję mooocno!smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-10-21 11:37 przez aniaobn.

ania_stefcia (offline)

21-10-2013 13:51:39

Jaworzno
Hej Mamuśki smiling smiley

My już dziś zaliczyliśmy spacerek smiling smiley zrobiliśmy pranie, i porządki jesienne w szafie dwa wory się uzbierały do wyrzucenia spinning smiley sticking its tongue out mały aktualnie śpi a ja odpoczywam po tej dzisiejszej gimnastyce młody kozak bo trochę mi brzusio zaczął twardnieć, mężyk w sobotę umył okna smiling smiley a dziś jeszcze tylko jak przyjdzie z pracy musi mi przynieść pudła z ciuchami po Krystianie trzeba poprzeglądać co my tam mamy i poprać bo w tym tygodniu ma być bardzo ładna pogoda więc trzeba to wykorzystać Miłego dnia!

siwa110 a z jakiej firmy masz detektor ?? nie czasem taki jak ja mam "summer infant" ?? ja dziś tym swoim nie wyszukałam tętna Kacperka ale za to jak tylko przyłożyłam detektor mały dawał solidne kopniakiLOL grinning smiley ja nie miałam zbytnio czasu żeby kupić tą oliwkę w żelu pewnie w dopiero w czwartek kupię jak będę z mężem na zakupach zobaczę czy coś ona pomoże bo być może rzeczywiście nie jest on tak aż czuły i trzeba poczekać do skończonego 21 tc hmmm

Aniu super prezencik dostaliście dla Kacperka grinning smiley te nasze Kacperki to ruchliwe chłopakismiling bouncing smiley ale i dobrze niech dają o sobie znać jak najczęściej grinning smiley


Link do tabelki LUTÓWKI_2012 --->[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Kacperek przyszedł na świat 4 marca 2014 roku o godzinie 13:19 dając nam 2940g szczęścia i 53 cm radości smiling smiley

[link widoczny po zalogowaniu]

paulusia1333 (offline)

21-10-2013 15:09:49

kunowo

a to moj brzuszek na poczatku 20 tygodnia smiling smiley
a jak wam minal weekend??? mi ogolnie fajnie bo na dworku cieplutko bylo wiec mozna bylo sie wybrac na spacerek. Michałek zadowolony bo bylosmy zamowic torcika na urodziny i sam sobie wybral oczywiscie kwadratowy z myszka miki i o smaku truskawkowym smiling smiley buziaki



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-10-21 15:13 przez paulusia1333.

paulusia1333 (offline)

21-10-2013 15:18:01

kunowo
a wlasnie mam pytanko , jutro musze jechac zrobic wyniki takie podstawowe mocz i morfologia ale zastanawiam sie czy po tym w sumie dosc ostrym przeziebieniu i no kaszel mnie jeszcze trzyma czy zrobia mi te wyniki czy to nie przeszkadza bo w sumie nie mam pojeciasmiling smiley a w czwartek mam wizyte u ginekologa taka kontrolna jak co misiac ... wtedy uslysze bicie serduszak maluszka juz sie doczekac nie moge smiling smiley

nina23 (offline)

21-10-2013 18:20:08

Lublin
Witajcie!!!

Nie odzywałam się jakiś czas, bo mamy strasznie dużo spraw do załatwiania przed ślubem. Już tylko 5 dni!!! Ciągle coś jest do zrobienia. W sobotę grałam jeszcze wesele, było okropnie, w życiu się tak nie zmęczyłam, bolała mnie cała przepona :/ Malutka całą noc kopała, chyba nie podobały się jej głośne dźwięki. Teraz już trochę odpoczęłam i mogę dalej działać. I jutro nareszcie upragniona wizyta!!! smiling bouncing smiley Nie mogę się doczekać. Mam o 16:30. Wreszcie zobaczę dzidzię i mam ogromna nadzieję, że płeć się potwierdzi, bo już się przyzwyczaiłam do Tosi grinning smiley
Jeśli chodzi o samopoczucie, to mam problemy z oddychaniem. Jeśli zjem większy posiłek, to szczególnie ciężko złapać mi większy wdech. Nie wiem czy to przez ciążę, czy są jakieś inne powody? Któraś z Was tak ma? Do tego kilka dni temu ukruszył mi się ząb, uwaga.......kiedy jadłam mambę! sad smiley Teraz rani mi ciągle język i chyba bez dentysty się nie obejdzie.

paulusia , ładny masz brzusio smiling smiley Prawie tak duży jak mój grinning smiley hehe. Niestety nie pomogę Ci w sprawie tych badań, nie mam pojęcia, czy to ma wpływ na wyniki. Ale ja jutro też mam badania, więc będziemy we dwie grinning smiley

Ania_stefcia , uważaj na brzusio i oszczędzaj się, żeby nie twardniał już więcej smiling smiley Fajnie, że udało się wykryć tętno Kacperka! Może ten detektor rzeczywiście później wychwyca serduszko dzidzi...

aniaobn , wiedziałam że Kacperek niebawem zacznie mocniej się ruszać smiling smiley Też mam straszną radochę, jak czuję kopniaczki pod ręką smiling bouncing smiley A ostatnio Paweł też poczuł jak się Tosia wierci i był baaardzo zadowolony, że mu się udało grinning smiley I kilka dni temu główkę mi wbiła w brzuszek i też było widać smiling smiley Po prostu meeegggaaaa raadooochaaa grinning smiley Aaa!!! I gratuluję Ci utraty tak dużej ilości kilogramów!!! Jesteś wielka!!! smiling smiley Podziwiam smiling bouncing smiley

siwa , śliczne zdjęcie malutkiej smiling smiley Gratuluję!!! Jeśli chodzi o ten detektor, to nie martw się kochana, na pewno niedługo uda się znaleźć tętno. A jakiej oliwki używasz? Bo to raczej powinna być taka w żelu, nie taka zwykła.

Kasiek0 , ale masz ładny brzuszek smiling smiley Dzidzia ma gdzie fikać grinning smiley Super :* Bardzo ładnie wyglądasz. Myślę, że jak weźmiesz ze sobą płytkę, to nic się nie stanie, bo w każdej przychodni jest inaczej. Bardzo fajny artykuł, dzięki za link smiling smiley

magan23 , może jednak to przez to łożysko na przedniej ścianie tak mało czujesz maluszka? Nie martw się na zapas, jeżeli czujesz go co jakiś czas, to już jest jakiś postęp. Myślę, że lada dzień będziesz bardziej czuła jak się wierci smiling smiley A kiedy kolejna wizyta?

CarAllowa , dobrze, że weekend minął i już wszystko się unormowało smiling smiley nie dziwię Ci się, że się popłakałaś przy szczepieniu małego... Nie byłam nigdy na takim szczepieniu, ale mogę sobie wyobrazić...

dominiawa , ale masz malutki brzuszek grinning smiley ja to chyba nawet przed ciążą takiego nie miałam. Ale nie martw się, zobaczysz, jak zacznie rosnąć, to z dnia na dzień nie wejdziesz w spodenki smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

MARCÓWECZKI 2014: [link widoczny po zalogowaniu]

magan23 (offline)

21-10-2013 21:05:16

Ruda-Gajówka
Hej dziewczynki smiling smiley

Paulusia nie wydaje mi sie zeby przeziębienie miało wpływ na wyniki krwi czy moczu. Sama ostatnio tez byłam przeziębiona i robiłam sobie badania, ale jakoś nie zastanawiałam sie czy to moze mieć jakiś wpływ na wyniki. Pracuje w punkcie medycznym i nie zauważyłam zeby pielęgniarki pytaly sie pacjentów o przeziębienie, bo mogło to zafalszowac wyniki, ale specem nie jestem winking smiley Super ze udało Ci sie tak schudnąć!! Sama byłam na Dukanie i o dziwo udało mi sie namówić męża winking smiley mi potrzeba było w sumie nie wiele zrzucić ok 5 kg, a maz rzeczywiscie schudnąć 15 kg smiling smiley i teraz tez miałam chrapkę na chodakowska, ale gdy juz sie przymierzylam do niej to okazało ze jestem w ciazy, więc i chodakowska musi poczekać winking smiley

Nina o rety to sie nameczylas na tym weselu bidulko :* rzeczywiscie teraz najwiecej roboty z bieganiem i zalatwianiem przed ślubem zeby wszystko grało... Ale oszczędzaj sie Kochana :*
A z tym zebem to na pewno stomatolog sie kłania, mi jak sie raz ukruszyl to nie dało sie go zalepic tylko spilowala mi go tak zeby nie przeszkadzał i nie kuł.

A wczoraj rzeczywiscie częściej Młodego czułam jeszcze nie kopniaczki, raczej takie przeciąganie, ale juz częstsze więc i ja spokojniejsza smiling smiley wizytę mam jakoś na początku listopada, chyba pójdę we wtorek po Świecie Zmarłych.

CarAllowa no rzeczywiscie szczepienia to nic przyjemnego tak samo boli i dziecko i rodzica sad smiley mnie tez niedługo czeka najpierw Ninka w listopadzie po roczku, choć ja bardziej sie boje jak Zuzie trzeba będzie zaszczepić w grudniu jako 5 latka, chyba bez przekupstwa sie nie da... Chyba Marcina będę musiała zwerbowac do pomocy, bo sama moge sobie nie dać z nią rady...


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

magmal23 (offline)

22-10-2013 02:37:09

Dębiarze
Yshkar tez się wlsnie dzis zastanawiałam nad tym lakotaniem. I codziennie się powtarza takie samo, i wlasnie najbardziej na lezaco winking smiley to MUSI BYĆ TO hihi nasza kolej ciąża

Paulusia1333 ale brzucholek fajniuski 

Nina23 ja tez mam z tym oddychaniem, tak mnie z niczego zlapie ze mi się tak ciężko oddycha i musze takie głębokie wdechy brac a nic nie daja, przynajmniej tak oczywam i wtedy tez mi się wydaje ze serce wali mi strasznie szybko . pytałam się o to mojej lekraki a ta mi na to ze to sa normalnie zmiany fizjologiczne organizmu podczas ciąży. Dla niej to wszystko normalne a ja panikuje tongue sticking out smileytongue sticking out smiley
No to się szarpnelas z tym weselichem w ten weekend. To jak Tosia ma takie doświadczenia od małego z muzyka to już niedługo pewnie razem będziecie spiewac, albo już ci tam podspiewuje hihi
Udanych i spokojnych przygotowan ostatniego tygodnia

Magan23 super ze już bobasa coraz częściej czujesz  a jak tam z tymi zakażeniami u ciebie w przychodni, trzymasz się>? Do grudnia niedaleko winking smiley

A u mnie niedziela nie była za ciekawa czułam się fatalnie, slabo spiaco i brzuszek troszkę rwal. Dzis rano tez do siebie dojść nie mogłam i w pracy myslam ze zemdleje, az po prostu zostawiłam wszystko i poszlam sobie posiedzieć i potem już przeszlo. I jak pisałam wyżej. Moje maleństwo dalej laskocze  a za dwa tygodnie już rowne mamy wizyte radość teraz to te wizyty sa wyznacznikiem czasu trochę dla mnie hihi. U nas jutro ma być snieg z deszczem wiec będę mieć ciekawa jazde do i z pracy. Milego wtoreczku dziewczyny 


[link widoczny po zalogowaniu]

lutóweczki2016=> [link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Marcóweczki => [link widoczny po zalogowaniu]

CarAllowa (offline)

22-10-2013 08:36:58

Warszawa
czesc dziewczyny

Nie mam ostatnio weny i nastroju do pisania.. ani do czytania.
ogolnie u nas jest ok, maly troche łobuzuje, kiepsko spi w nocy, aczkolwiek dzisiaj przespał ładnie calą noc i nawet sie nie rozkopał z koca.. ostatnia noc jedynie była ciezka bo maly bardzo kiepsko spał a ja od noszenia go dostałam konkretnych skurczy i musiałam proszki wziac.

po krotce:

aniaobn moze za szybko na spacerku szłas? tez mnie brzucho boli jak za szybkie tempo sobie narzuce

ania stefcia mysle ze 5 latki jeszcze gorzej bedą znosic szczepienia, ale najwazniejsze ze narazie mają od tego przerwe.

nina juz za pare dni slub! ale ten czas szybko leci.
a te problemy z oddychaniem to moze dlatego ze mała na przepone uciska.

paulusia no noo ladny brzusio juz masz!

magan23 u mnie lekarz wiedział po wynikach jak byłam przeziebiona, ale mysle ze jesli paulusia powie lekarzowi ze własnie "choruje" to nie bedzie problemów z tym.

nie wszystkim odpisałam jako ze sie skupic do konca nie moge nad tym co czytam;/ bleee chyba pogoda taka do niczego ze zycie ze mnie zeszlosad smiley

a z milszych rzeczy, wyciagnełam i przebrałam wczoraj torbe z ubrankami po małym. wyciagnelam wszystkie na 62 (mniejszych nie mam a poza tym zakladam ze mała nie urodzi sie krótka) to mam cała duuuuzą torbe tego i stwierdzilismy ze kupimy tylko kilka rzeczy takich typowo dziewczęcych bo to nie ma sensu nakupic ubranek dla leżacego i nic nie robiącego brzdąca. bedzie starsza to wtedy mozna bedzie ją stroic.










[link widoczny po zalogowaniu]

aniaobn (offline)

22-10-2013 09:44:32

Szczecin
Dzień dobry!smiling smiley

Ja dziś z samego rana byłam się kłuć.. jak ja tego nie lubię..przewracjący oczami pielęgniarka śmiała się jak mnie zobaczyła że to ta pani od pękających żył.. hihi, wiedziała już gdzie się wbic żeby był mniejszy siniaksmiling smiley
Coś chyba ostatnio mniejszy 'ruch' na forum..? Czy mi się wydaję tylko?winking smileytongue sticking out smiley

ania_stefcia masz rację, trzeba korzystac w pogody póki jest! A dziś zapowiada się ładny dzień!!!smiling smiley Nawet raniutko nie było aż tak zimno..grinning smiley

paulusia1333 ładny, okrąglutki brzusio, niech dalej zdrowo rośniesmiling smiley To Ty też byłaś na dukanie? Chyba nie doczytałam w takim razie.. jak Twoje wrażenia po tej diecie?smiling smiley Mi jak mijał rok to było już ciężko.. najbardziej brakowało owoców.. ale jestem prze szczęśliwa że przed ciążą udało mi się stracic te 40kggrinning smiley

nina23 kilka dni do ślubu to nie ma się co dziwic że jesteś zalatana!grinning smiley już ostatnie przygotowania..smiling smiley Fajnie że dziś wizyta, na pewno doda nowej energii i chęci do działaniasmiling smiley Trzymam mocno kciuki żeby potwierdziła się płec już tak w 100%!:* Mojemu mężusiowi niestety nie udało się jeszcze złapac momentu kopania Kacperka i jeszcze go nie poczuł.. ale jego praktycznie całe dnie w domu nie ma.. albo śpi wtedy kiedy mały ma największą aktywnośc, czyli około 23 i później..smiling smiley

magan23 ja jak byłam przeziębiona to kazali zrobic badania w innym terminie, własnie ze względu na to że przeziębienie może miec wpływ na wyniki.. co prawda nie pytają o to czy jestem zdrowa za każdym razem, ale jak wtedy zauważyli moje przeziębienie to kazali o tym pamiętac żeby nie pyło potrzeby powtarzania badań..smiling smiley Super że już częściej czujesz maleństwo!!!!!smiling smiley:*

magmal23 no to gratuluję pierwszych ruchów fasolki!grinning smileysmiling smiley

CarAllowa mam nadzieję że dziś pięknie zaświeci u Ciebie słoneczko i doda pozytywnej energii:* super że synuś ładnie przespał noc, oby tak już zostało i żebyś nie musiała już go tak nosic...! Jasne że jak tyle rzeczy się zachowało to bez sensu na siłę wydawac pieniądze.. tym bardziej że malutka długo tego nie ponosismiling smiley Wiadomo kilka rzeczy typowych dla dziewczynki (pink!grinning smiley) trzeba dokupic..!grinning smiley ale zawsze to już jednostkowe sztukismiling smiley
Chyba masz rację i za szybkie tempo sobie zarzuciłam z przyzwyczajenia.. wracałam już połowę wolniejsmiling smiley

Całuję!smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-10-22 09:46 przez aniaobn.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1548260, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.