termin na kwiecien 2018

Wysłane przez emilia25 

Magdakoma (offline)

04-10-2017 19:19:44

Grubale
Ja jutro prenatalne. Stres jest kurczę. Moje dziecko postanowiło budzić mnie w nocy na jedzenie. Codziennie ok 3 w nocy czuje głód i muszę wstać zjeść


aniate (offline)

04-10-2017 21:31:32

Mierzyn
Truska podziwam Cie, masz tyle energii. Ja jestem ciagle zmeczona i kiepsko sie czuje. Krzatam sie po domu wykonuje domowe obowiazki ale co chwile przerwa.strasznie jestem zblazowana..
Moze tez za bardzo sie ze soba pieszcze ale jak sobie pomysle ze dziecku mialoby sie cos stac przeze mnie to az mi ciarki przechodza.przy kolejnym dziecku moze jest inaczej..

Mika1086 (offline)

04-10-2017 22:24:50

Koszalin
aniate ja mam podobnie....
Jeszcze trafiają się wymioty.

Dzisiaj miałam wrażenie że poczułam malucha ;O

Leżałam i poczułam jakby bańka mydlana pękła mi w brzuchu. (wcześniej jadłam ciacho więc może żwawiej się poruszyło przez cukier)

Czytałam, że jest to możliwe w 14 tyg, ale przy kolejnych ciążach, u mnie to pierwsza ciąża, ale jestem bardzo szczupła więc możliwe że jednak to dzidzia winking smiley

trussska (offline)

05-10-2017 08:57:14

Witajcie smiling smiley

oj, ale u nas dzisiaj plucha, bleee...nie lubię....

no, ale kawke pije sobie i pracuję..winking smiley

Aniate i MIka zmeczenie, coż....zmora ciężarnych winking smiley ja wieczorem jestem tak zmeczona, ze czasami usypiając Maryśkę, sama zasypiam...ale nie poddaje sie...

wiadomo przy pierwszym dziecku jest inaczej, bo jest czas na odpoczyneksmiling smiley więc Kochane odpoczywajcie ile możecie...spijcie, czytajcie ksiązki....korzystajcie z czasu...z mezem, chlopakiem...bawcie sie, bo pozniej już będzie ciężkowinking smiley

Mikahmmm..mozliwe ze czulas maluszka....chcoiaz wczesnie...ale ja tez ostatnio czuje go, tylko u mnie trzecie dzieciatko..wiec szybciej brzuszek widac, szubciej tez ruchy...aczkowliek z wagi lece na leb na szyjewinking smiley

Magdamamdaj znac co po prenatalnychsmiling smiley ale bedzie dobrzesmiling smiley na pewnosmiling smiley i zobaczysz maluszkasmiling smiley pozdrawiam

dobra, koniec pogaduch - zmykam do robotysmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

emilia25 (offline)

05-10-2017 09:42:26

Wrocław
U mnie tez pogoda tragiczna... Az sie z domu nie chce wychodzić ale dla mnie to akurat wskazane bo w tym tyg to juz przeginałam z aktywnością wiec przyda się taki dzień odpoczynku w domu. Byłam w niedziele z mężem w Saksoni Czeskiej taki mały miał być wypad a wyszło 21km wędrówki. Wiec troche się przestraszyłam bo to juz nie racjonalne jakie trasy ale nie było już jak wrócić bo zamknięte niektóre szlaki. Co by nie bylo to do końca ciazy postanowiłam ze to ostatnia taka długa wyprawa. Ogólnie czuje się dobrze zaczęłam opiekę nad synkiem siostry bo poszła do pracy a mi juz brakowało zajęć. Do pracy nie chodzę od początku ciąży bo od 5-10tyg czułam sie tragicznie zresztą z uwagi na moja prace i tak musiałabym odrazu isc na zwolnienie. Teraz juz jest dobrze wiec ogarniam niektórych prywatnych pacjentów. Pozdrawiam

wishingblood (offline)

05-10-2017 12:02:45

Tymbark
Hej dziewczyny, i ja do Was dołączam winking smiley
Termin na 9.04.2018. ciąża

Pomimo 13 tygodnia, ja nadal nie czuję się najlepiej, nadal poranne mdłości, wymioty się zdarzają, bóle i zawroty głowy i ogólnie osłabienie. Dużo leżę, bo często pobolewa mnie brzuch i mam plamienia, 2 razy już leżałam na oddziale, a nie chciałabym znów stracić dzidzi. sad smiley

Na usg z maluszkiem wszystko ok, tylko kosmówka mi się odklejała i się krwiak zrobił. sad smiley

Ale nadal jestem pełna pozytywnych nadziei, że wszystko będzie ok winking smiley

Pozdrawiam wszystkie Ciężarówki! winking smiley

Magdakoma (offline)

05-10-2017 19:44:43

Grubale
Usg dobrze wyszło czekam tydzień na wynik testu pappa. No ale skoro usg ok to już teraz wszystko będzie dobrze. Nie znam płci bo bobo za małe.


Awika1980 (offline)

06-10-2017 12:43:56

Zaborze
Hejsmiling smiley

Staram się śledzić watek na bieżąco, ale ostatnie 2 dni miałam mega doła i nie miałam siły na cokolwiek, więc siedziałam cicho. Dzisiaj już jakoś się pozbierałam... To chyba hormony smiling smiley

Wishingblood - będzie dobrze smiling smiley

Miałam mieć wizytę u swojej gin dopiero 18.10, ale w międzyczasie skończył mi się duphaston, więc pomyślałam, że jak podejdę po receptę i dopytam, czy nadal w ogóle muszę go brać, to uda się zrobić USG i zobaczę Smyka. Na co usłyszałam od pani doktor: "to nie zakład fotograficzny...". Hmmm... Poza tym mam tyłozgięcie macicy i lekarka powiedziała, że jeśli do 18.10 to się nie wyprostuje, to dostanę skierowanie do szpitala na zabieg prostowania, który wykonuje się w pełnym znieczuleniu. Nie ukrywam, kurczę, że mnie lekko zestresowała. Teraz mam 2 razy dziennie brać no-spę oraz duphaston i spać na brzuchu. Czy któraś z Was się z czymś takim spotkała? Bo u mnie to tyłozgięcie jest od zawsze. Miałam i w pierwszej, i w drugiej ciąży... I w niczym to nie przeszkadzało... A teraz pani doktor stwierdza, że przy takim tyłozgięciu cudem jest, że w ogóle zaszłam w ciążę, do tego w trzecią, i że poprzednie donosiłam bez problemów i urodziłam naturalnie... No i nie wiem, co robić...

A teraz muszę się się ogarnąć (jakiś makijaż itp. grinning smiley ), bo muszę poodbierać chłopaków z przedszkola i szkoły.

aniate (offline)

06-10-2017 22:59:16

Mierzyn
Awika ja tez mam tylozgiecie ale moj lekarz nic nie mowil o prostowaniu, pierwszy raz slysze o czyms takim.a skoro urodzilas juz dwojke dzieci to dziwne ze gin tak ci teraz radzi.na twoim miejscu skonsultowalabym to z innym..

Awika1980 (offline)

07-10-2017 11:15:35

Zaborze
Aniate, chyba tak zrobię...
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6019, Posty: 1561879, Użytkownicy: 73672.
Ostatnio dołączył/a lena566.

Statystyki tego forum
Wątki: 832, Posty: 147773.