termin na kwiecien 2018

Wysłane przez emilia25 

Agnes88 (offline)

09-10-2017 10:23:55

Niemce
Trussska Właśnie piję ten eliksir zdrowia. Zawsze mi to smakowało grinning smiley Jak nie polepszy mi się do środy to trzeba będzie wybrać się do lekarza.

trussska (offline)

09-10-2017 10:49:50

taaa..i komputer....ja wlasnie rozsylam oferty...ale dzwonic powinnam a mi sie nie chce....
uroki wlasnej firmy-jednoosobowej, z biurem w domu...

Agneszdroweczkasmiling smiley

to ide zrobic pranie i obiadwinking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Magdakoma (offline)

09-10-2017 10:55:55

Grubale
Ja w czwartek po wyniki testu pappa. A od kilku dni głowa mi dokucza. Aczkolwiek nie wiem czy to nie od kręgosłupa szyjnego.Mi też nie wszystko w wiadomości się dodaje. Wczoraj brzuch mnie troche kuł. Bałam się. Dzisiaj znowu nie dobrze mi. 13 tydzień się zaczyna.






Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-10-09 10:58 przez Magdakoma.

Magdakoma (offline)

09-10-2017 10:59:09

Grubale
Już odkryłam jak wstawiam emotke dalej za nią tekst się nie pojawia!


Mika1086 (offline)

09-10-2017 11:18:40

Koszalin
Dziewczyny, jęzeli chodzi o zakupy, to tak wszyscy straszą że nie ma co szybko robić już takich zakupów, ale drugi trymestr to już chyba pora... ja dostałam wózek od siostry jak byłam chyba w 8 tygodniu winking smiley Ona nie miała gdzie trzymać, a ja chętnie przygarnęłam.
Później kupiłam łóżeczko, bardzo okazyjnie, takie jakie mi się wymarzyło...
a dzisiaj umówiłam się na zakup bujaczka bo też przytrafiła się okazja.
Takie rzeczy jak wózek czy łóżeczko to jedne z droższych i niezbędnych rzeczy, dlatego warto wcześniej juz tym się zająć, później uzbiera się i tak dużo "mniejszych ważnych rzeczy winking smiley


Teściowa kupiła mi juz 4 kartony pampersów bo nie długo wyjeżdza do Niemiec, więc już chciała nam dać.

Ostatnio pytała czy może kupic klocki lego... to juz uważam np. gruba przesada winking smiley

Imię, ja wybierałam dla dziewczynki, tatuś dla chłopca.
Mi wydaje się że będzie dziewczynka winking smiley

Agnes88 (offline)

09-10-2017 11:21:22

Niemce
My jeszcze nie myśleliśmy o zakupach, a może to już czas? Zaczynam 13 tydzień. 23 idę na wizytę. Nie mogę się już doczekać.

wishingblood (offline)

09-10-2017 11:47:10

Tymbark
Ja mam 14tc + 1d. Wczoraj teściówka zrobiła sobie zdjęcie mojej listy rzeczy do pielęgnacji iwypytywała o inne bajery. Coś czuję, że chyba będzie chciała wspomóc wyposażyć wnuczkę/wnuka tongue sticking out smiley
Dziewczyny, myślicie, że w 15 tc i 3-4d na USG 4D może być widać płeć? Mąż ma urodziny w następną sobotę i zastanawiam się, czy nie zrobić mu prezentu.. tongue sticking out smiley

Mika1086 (offline)

09-10-2017 12:30:22

Koszalin
Wishingblood zależy jak dzidzia się ułoży winking smiley Możliwe że płeć juz rozpozna lekarz winking smiley
Ja mam wizytę 25 pażdziernika, idę z narzeczonym, będe w trakcie 17 tyg, wiec myślimy że juz płeć zobaczy winking smiley,
chociaż moja siostra jest 10 tyg dłużej w ciąży i lekarz juz 3 razy zmieniał zdanie co do płci.
Mały jej się przemieszcza i zakrywa rączką winking smiley

Agnes moja mama też już kupiła pościel do łóżeczka, kocyk i podusie do wózka i różek winking smiley
Po mału można juz zbierać rzeczy.
Czas szybko zleci smiling smiley Juz mamy prawie połowę października

emilia25 (offline)

09-10-2017 13:34:36

Wrocław
Ja tez mam juz pierwsza wyprawkę ubranek za soba nie mogliśmy sie z mężem powstrzymać. Jak będzie zmiana płci to je oddamy znajomymsmiling smiley Duzo uniwersalnych rzeczy dostałam od siostry po jej synku. Wózek myślę że kupimy w lutym bo nie chce go tez trzymać tyle czasu. Ostatnio coraz częściej zastanawiam sie nad cesarką.. Nie wiem co mnie czeka boje sie nietrzymania moczu po porodzie albo tego ze mnie zle pozszywają albo popękam:\ Moja kuzynka wczoraj 18h rodziła w dodatku z czekającą teściową z teściem pod drzwiami. Nie wyobrażam sobie takiej sytuacji ...

karola1689 (offline)

09-10-2017 13:50:58

Katowice
Ja mam termin na 21 kwietnia 2018 r. ciąża
Widzę, że lipiec był owocny w przytulanki radość
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6019, Posty: 1561849, Użytkownicy: 73672.
Ostatnio dołączył/a lena566.

Statystyki tego forum
Wątki: 832, Posty: 147773.