Mamusie STYCZEŃ 2017 smiling smiley

Wysłane przez Tolusia1990 

Anula91 (offline)

18-06-2016 13:31:38

Pod Bibowcem
Oska ja miałam parę dni temu ale spokojnie teraz wszystkie naczynia i naczynka są przekrwione i mają prawo pękać winking smiley czytałam że to żaden powód do obaw smiling smiley


Kasiulka85 (offline)

18-06-2016 19:31:12

Łańcut
Hmm mi też wczoraj leciała krew z nosa...






Oska (offline)

18-06-2016 21:30:47

Krasnystaw/UK
Hej dziewczyny, jak wam minęła sobota?


Nasz aniołek Natan 15.07.2016 [*]

Ewa2060 (offline)

18-06-2016 21:37:12

Katowice/UK
Hej, u mnie leniwie grinning smiley, cały dzień przelezalam na kanapie, jeszcze jestem trochę słaba po tym przeziebieniu, ale juz dochodze do siebie, dzisiaj mój A wszystkim się zajmował grinning smiley, a jutro dzień ojca, a ja przez ta chorobe nic nie kupiłam dla dzieci, dobrze, ze chociaz kartki w szkole zrobili, chyba będę jutro z rana musiala szybko do sklepu jechać zeby cos kupic na szybko, dobrze, ze w niedziele to on lubi długo pospac grinning smiley, a jak Ilonko u ciebie??


[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-06-18 21:37 przez Ewa2060.

Oska (offline)

18-06-2016 21:46:05

Krasnystaw/UK
Ja dzisiaj cały dzień też leniwie. Niedawno wróciłam ze spaceru z psem i w ciągu 40 minut musiałam robić przerwy jak stara babcia smiling smiley Jakoś się szybciej męczę i gdy dużo chodzę mam jakieś kłucia w brzuchu. Dobrze, że to przeziębienie Ci mija, a Twój A dostanie swój prezent w styczniu smiling smiley


Nasz aniołek Natan 15.07.2016 [*]

Ewa2060 (offline)

18-06-2016 21:57:29

Katowice/UK
Uroki ciąży, ze zaczynamy się szybciej męczyć smiling smiley. Chyba te kłucia to normalne wszystko się tam w środku rozciąga, ale juz nie plamisz??
Kurcze u mnie w rodzinie jeszcze nikt nie wie, ze jestem w ciąży, a ostatnio mój synus miał sen, ze pan doktor był w domu i wyciągał mi dzidziusia z brzucha, a i kuzynka również miała sen, ze urodziłam córkę grinning smiley, chyba prorocze te sny maja grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

Oska (offline)

18-06-2016 22:08:23

Krasnystaw/UK
A kiedy im powiesz? Po pierwszym skanie? U nas poza najbliższą rodziną wie tylko kilka osób. Czyli może coś jest w tych snach smiling smiley
Plamienia się skończyły smiling smiley smiling smiley


Nasz aniołek Natan 15.07.2016 [*]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-06-18 22:08 przez Oska.

Ewa2060 (offline)

18-06-2016 22:15:12

Katowice/UK
No to super, ze juz się skończyły smiling smiley. A leki jeszcze bierzesz??
Tak, dowiedzą sie po scanie, ale to jeszcze 4 tyg i dwa dni, masakra sad smiley.


[link widoczny po zalogowaniu]

Lupilupa (offline)

18-06-2016 22:48:13

Witam dziewczynki, ja właśnie wróciłam z imprezy imieninowej, jestem tak zmęczona, że od razu poszłabym spać. Niestety u nas na osiedlu kibice albo dziś mają wtorek albo są jasnowidzami i znają już wynik meczu Polska-Ukraina, bo cały czas wykrzykują jakieś swoje hasełka i raz po raz dmuchają w te trąbeczki. Wariactwo...też kibicuję Polsce, ale nie wychodzę w środku nocy na ulicę i urządzam manifestacji pod czyimiś oknami.
Dziś za sprawą mojej mamy, która pochwaliła się, że zostanie babcią chyba już samemu prezydentowi...zostałam wygłaskana po brzuchu przez wszystkich krewnych i znajomych. Jedni mi gratulowali, a inni mówili, że jak nienarodzone dziecko kopnie przez brzuch matki to przynosi to szczęście...tłumaczyłam, że to jeszcze za szybko, ale stwierdzili, że spróbować nie zaszkodzi. Ehh...przyznam, że nie słyszałam o takim zabobonie winking smiley
Co do snów to ja już za nimi nie nadążam, od kiedy jestem w ciąży to mam je praktycznie co noc i każde kolejne są bardziej odjechane od poprzednich...szykowałam już kolację dla 12stu apostołów, jeździłam na Kasztance z Józefem Piłsudskim, a tej nocy przyjmowałam gratulację od mojego Świętej Pamięci dziadka, który powiedział mi, że cieszy się z wnuczki Emilki.
Hmm...dziwne, gdyż nawet nie myślałam o takim imieniu dla córki.
Mama mi kiedyś powiedziała, żeby nie wierzyć w sny i tak też staram się robić, ale ten ostatni dał mi do myślenia.
Ciąża to zwariowany etap w życiu smiling smiley
Dziewczyny co Wy na to, żebyśmy wysłały zdjęcia naszych brzuszków?
Być może macie je na fb, ale ja go nie posiadam.
Słodkich snów smiling smiley


Bobo
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547420, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.