Mamusie STYCZEŃ 2017 smiling smiley

Wysłane przez Tolusia1990 

Ewa2060 (offline)

18-06-2016 23:00:53

Katowice/UK
Hania udlawilabym się jabłkiem ze śmiechu jak przeczytalam o twoich snach, niezłe smiling smiley. Mnie ostatnio nic się nie śni, ostatni sen jaki pamiętam, to miałam jeszcze przed terminem miesiączki, ze robilam test i wyszedł pozytywny, a za tydzień rzeczywiescie robilam test smiling smiley. Co do snow to ja w nie wierze, zwłaszcza jak mi się źle śni sad smiley.
Emilka hmm........ ladne imię smiling smiley.


[link widoczny po zalogowaniu]

Lupilupa (offline)

18-06-2016 23:24:00

Ewka wierzysz czy nie to jak przysnia Ci się wyniki totolotka to idź do kolektury smiling smiley a nóż będzie jak z tym testem winking smiley


Bobo
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Anula91 (offline)

19-06-2016 08:21:07

Pod Bibowcem
Dzień dobry mamusie smiling smiley witam się prosto z Pienin winking smiley wyjechaliśmy wczoraj na weekend i wracamy może w poniedziałek lub wtorek smiling smiley co u Was jak samopoczucia dzisiaj?


Tolusia1990 (offline)

19-06-2016 09:33:34

Ogrodniki
Hej dziewczyny :-)

Dziś mam zamiar z łóżka nie wychodzić. Ewentualnie na siku. :-)


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Misia86 (offline)

19-06-2016 09:56:26

Lusina
Dziendobry dziewczynysmiling smiley
My jeszcze w łóżkachwinking smiley
Anula91 miłego odpoczynkuwinking smiley
Wczoraj wieczorem naszła mnie ochota na placki ziemniaczane i musiałam sobie zrobić..pierwszy raz robiłam z młodych ziemniaków i wyszły pyszne..
dziś nie muszę gotować bo jedziemy do teściów na obiadwinking smiley
Miłego dnia dziewczynki..odpoczywajcie duzo:*


Oska (offline)

19-06-2016 10:36:46

Krasnystaw/UK
Witam i ja. Niedawno się obudziłam. Za żadne skarby nie mogłam spać i od 4 do 6 rano grałam na tablecie w gry.
Ewa przeprasza, że wczoraj już nie odpisałam, ale wrócił mąż i objął rządy nad komputerem. Biorę jeszcze czasami luteinę i duphaston, ale nie codziennie.
Lupilupa to Ci powiem, ze masz ciekawie w nocy z takimi snami smiling smiley A może ten z dziadkiem naprawdę był proroczy...
Anula ale Ci fajnie, też bym sobie gdzieś pojechała na wakacje, ale bez męża w Pl nie mam na to szans. Udanego wypoczynku.
Ja mam dziś w planie dalsze pakowanie, bo pudła trzeba wysłać. Powiem wam, że mam ubrań, że można by sklep otworzyć, ale co do czego to się człowiek nie ma w co ubrać.


Nasz aniołek Natan 15.07.2016 [*]

Tolusia1990 (offline)

19-06-2016 10:40:22

Ogrodniki

Oska (offline)

19-06-2016 10:53:40

Krasnystaw/UK
Nigdy nigdzie bez męża nie je jeździłam, mówię o takich dłuższych wyprawach. Nie było by to samo. Ale z rodzinką na pewno się pokręcimy po okolicy smiling smiley


Nasz aniołek Natan 15.07.2016 [*]

Tolusia1990 (offline)

19-06-2016 10:58:04

Ogrodniki
Jak się upewnisz że z dzidziusiem wszystko dobrze to weź jakiegoś kierowcę i się umawiamy nad Białym :-) a może mąż Ci zrobi niespodziankę i wpadnie na weekend :-) :-)


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Oska (offline)

19-06-2016 11:02:29

Krasnystaw/UK
Na niespodziankę w postaci męża nie mam co liczyć, nie puszczą go z pracy. już teraz musi pracować za dwoje po moim odejściu. na szczęście nie robili mi jakichś większych problemów. Tylko teraz muszę jakość wyciągnąć od lekarza rodzinnego moje wyniki badań i z tym może być ciekawie
A z tym Białym kto wie, jeśli uda mi się kogoś namówić to było by super smiling smiley


Nasz aniołek Natan 15.07.2016 [*]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547430, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.