Mamusie STYCZEŃ 2017 smiling smiley

Wysłane przez Tolusia1990 

Aniia (offline)

19-06-2016 11:32:10

Cześć smiling smiley ja dzisiaj też leniuchuje, ale na obiad wymyśliłam sobie pierożki z truskawkami ;-) pyyycha smiling smiley




Tolusia1990 (offline)

19-06-2016 11:43:42

Ogrodniki
Hania to ja dziś wieczorkiem zrobię fotkę swojego tłuszczu smiling smiley na fb nie mam fot ciążowych i nie zamierzam mieć bo i nie mam w zamiarze ogłaszać ciąży bynajmniej na razie...

Ja ostatnio nie mam jako takich zachcianek wielkich. Coś mi się porobiło i na truskawki patrzeć nie mogę. Teraz mam czereśnie u mamusi. Pychaaaa smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

kass (offline)

19-06-2016 11:46:42

Piekary Śląskie
Cześć dziewczyny smiling smiley u mnie wczoraj leniwie ale dzisiaj wyjdę na jakiś spacerek. Plamien już nie mam,więc już się tak nie martwię.

Co do zdjęcia brzuszka to ja na razie nie mam co wysyłać bo nic na razie jeszcze nie widać winking smiley rano mam płaski a w ciągu dnia i wieczorem taki mi się robi balon jakbym była przynajmniej w 4 miesiącu winking smiley chyba to z racji tego że więcej jem i już przytyłam 1,5 kg od początku ciąży. winking smiley ważę 56.7 kg przy wzroście 175 cm winking smiley

Miłego dnia Wam życzę mamuśki smiling smiley






Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-06-19 11:50 przez kass.

Oska (offline)

19-06-2016 11:55:59

Krasnystaw/UK
Ja dzisiaj robię spaghetti, nie przepadam za makaronem, ale chcę zrobić frajdę mężowi smiling smiley U mnie jeszcze prawie nie widać brzuszka, więc poczekam aż podrośnie. Ja nadal ważę 49, a tak bym chciała już trochę przytyć. Z moich zachciewajek to mam jakoś ciągoty do zupy pomidorowej, a na czerwone mięso patrzę trochę krzywo.
Tolusia, ale Ci zazdroszczę tych czereśni... Po powrocie do Polski pierwsze co robię to idę do lasu na takie leśne. Tak bardzo tęskni mi się za rodzinnymi okolicami... Nie widziałam polskiego lata już z 6 lat...


Nasz aniołek Natan 15.07.2016 [*]

Lupilupa (offline)

19-06-2016 12:52:11

Hej, ja dziś też mam leniwe przedpołudnie, pogoda nie sprzyja. Niebo zasnute chmurami i co chwilkę pada, a wedlug prognoz miało być tak pięknie. Snuje się po domu i nie mogę sobie miejsca znaleźć.
Ola wyrozumiale masz dziewczynki, że pozwolą mamie dłużej poleżeć w łóżku, ale we dwie to zawsze raźniej niż w pojedynkę smiling smiley Mój syniu do tej pory ściąga mnie do parteru i prosi mamo pobaw się ze mną.
Przemyślałam temat zdjęcia brzuszka i macie rację, że to może jeszcze za wcześnie. U mnie też jest na co popatrzeć wieczorem, jak jestem objedzona. Ja mam tatuaż na zebrach i zastanawiam się czy po ciąży nie będzie do poprawki winking smiley
Ilonka super, że wracasz do kraju. Myślę, że rodzina nie może się Ciebie już tu doczekać. Rozstanie z męże bolesne, ale czas szybko leci. Z resztą jest skype.
Ehh idę poszukać sobie jakiegoś zajęcia. Wybudowałam już dziś z synem rakietę kosmiczną, może szykuje dla mnie jakas misję na Marsa winking smiley


Bobo
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Prymulka (offline)

19-06-2016 12:53:37

Sulechów
Cześć Dziewczyny, mąż mi dziś robi na obiadek kurki w śmietanie :-)
Pyyyyyyychaaaa. A do tego polędwiczki wieprzowe, tak mam dziś dobrze :-D

Lupilupa (offline)

19-06-2016 13:47:17

Prymulka, to bardzo interesujące, może byś coś więcej napisała co tam u Ciebie smiling smiley To, że jesteś najedzona już wiemy smiling smiley


Bobo
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Tolusia1990 (offline)

19-06-2016 14:58:28

Ogrodniki
Kurkiii ojej mnie do lasu na kurki nie chcą puścić... a ja lubię i jeść i zbierać :-)


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Prymulka (offline)

19-06-2016 15:49:07

Sulechów
Mam 37 lat jestem w 10t i 5 dz. Pierwszej ciąży, za dwa tygodnie będę miała genetyczne i już się boję. Trochę nam zeszło z tą ciążą bo mam endometrioze jak się dość późno okazało. Długie leczenie za nami i w końcu jest. Pierwszy raz zobaczyłam dwie kreski na teście po 10 latach starań, szok ale udało się i bardzo bardzo się cieszymy ale i boimy. No to tyle o mnie, pozdrawiamsmiling smiley

Prymulka (offline)

19-06-2016 15:52:00

Sulechów
A na kurtki też mam zakaz, ale ciocia nazbierała prawie 2 kg.
Za to poszliśmy na czereśniedziecko i owoc też fanie.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547510, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.