Ciąża Ci służy! Styczeń 2016

Wysłane przez tynka03 

magda86 (offline)

03-07-2015 09:35:35

Pruszków
tynka, wszystko będzie dobrze! Jesteśmy z Tobą! ja już też czekam jak na szpilkach, wczoraj jeszcze nie było wynikow z laboratorium...
Odnośnie dodatkowych kilogramów, to fajnie, że dużo nie przytyłaś smiling smiley
U mnie brzuszek już widoczny, ale pół na pół z ciążą spożywczą tongue sticking out smiley Na razie jakoś nie zauważyłam, abym specjalnie przytyła, zawsze byłam chudzielec... Mogłabym troszkę przytyć i nawet nie obraziłabym się, gdyby po ciąży troszkę zostało smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

tynka03 (offline)

03-07-2015 09:41:26

Magda- szkoda ze to tak nie działa smiling smiley Moja szwagierka 160 cm wzrostu i 40 kg zywej wagi smiling smiley jest po dwóch ciazach myśląła ze cos jej zostanie, ale nic z tego smiling smiley Kiedy robiłas Pappa?


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

magda86 (offline)

03-07-2015 09:49:19

Pruszków
robiłam w zeszłą środe, wyniki miały być w ciągy 5 dni roboczych, miała do mnie lekarka zadzwonić.
Sama do niej zadzwoniłam w środę, wyników jeszcze nie było, wczoraj zadzwoniłam do gabinetu - też jeszcze nie było. Liczę na to, że dziś dostanę telefon. Najgorsze jest to czekanie. Dobrze, że nie będziesz musiała czekać do 13 lipca, zgłupieć można...
Ech, szkoda, mogłoby w cycki pójść winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

tynka03 (offline)

03-07-2015 10:02:15

Magda noo w cycki tez posżło, do tego stopnia ze biustonosza nie zdejmuje, na noc mam taki mieciutki i w nim spie bo jak zdejme to czuje okropny ból. Kurcze rożnie z tymi wynikami jest tak patrze. zobaczymy co wyjdzie.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

magda86 (offline)

03-07-2015 10:56:56

Pruszków
Zadzwonili smiling smiley wyniki mam dobre, nie znam dokładnych wartości, bo zadzwoniła pani z recepcji, ale powiedziała, że wszystko jest o.k. smiling smiley
Uff, kamień z serca.


[link widoczny po zalogowaniu]

tynka03 (offline)

03-07-2015 11:46:14

Magda - super smiling smiley

Mi nie chciała powiedzieć sad smiley Boje się, ale w sumie i tak się nie nastawiam na dobre wyniki. Zobaczymy co wyjdzie.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-07-03 11:46 przez tynka03.

ika88 (offline)

03-07-2015 13:21:00

Francja
witam,

tak Was dziewczyny podczytuję od czasu co czasu, no widzę że z tą naszą waga to różnie jest wiadomo każda z nas jest inna. Ja zaczęłam 18 tydzień i jak narazie mam 2kg na plusie ale też widzę że bardziej brzuch to spożywczy jak ciążowy no ale zobaczymy jak to będzie później smiling smiley

Co do kolorków w pokoiku to ja juz mam przygotowany, wybrałam takie wydaje mi się neutralne kolorki a mianowicie turkus i żółty - na fotkach w mojej galerii wygląda to jak niebieski


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

Anna1102 (offline)

03-07-2015 13:32:32

Piła
Magda86 gratuluje , że wszystko dobrze !
tYnka teraz twoja kolej ale bedzie dobrze |!! musi byc winking smiley jak by inaczej ... ;*

ja schudłam niby 3 kg. aleeee teraz czuje sie juz duza ;( w spodnie sie nie mieszcze... brzuszek widoczny ale jak mam ubrana sukienke to na ciazowy a jak ubiore spodenki to jak tłuszcz wylewający sie .. grr... boczki zdecydowanie mi urosły. na wage stane 8.07 bo mam wizyte i sie boje bo pochłaniam słodkie ... w domu wagi nie mam bo nie chce wiedziec ;p a posiłków mam wiecej niz 5=6 bo chodze głodna.. co chwile kanapeczka z dżemikiem albo z miodem ... czuje ze musze bo mi sie słabo robi... duzo owoców i ogórków ;p

Upał upałem.. popielic musiałam wiec spodenki na tyłek góra od stroju i poszła robic ;p co chwile przerwa łyk wody i dalej ... to jest moja aktywnosc ;p i odkurzacz w domu..;p samo sie nie zrobi smiling smiley chociaż słyszałam, że brzuszka nie mozna opalac .. hmmm ale specjalnie nie rozkładam sie na lezaku wiec chyba nie zaszkodzi coo ???

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-07-03 13:50 przez Anna1102.

magda86 (offline)

03-07-2015 14:31:32

Pruszków
tynka, może wyniki będą dopiero w poniedziałek, może jeszcze ich nie ma w recepcji, dlatego Ci nie podała.

Mnie ostatnio złapała gastrofaza smiling smiley Dopiero 14:30, a ja jestem już po 4 posiłkach! Założyłam dziś dopasowaną sukienkę to pytają czy to faktycznie taki brzuszek ciążowy, czy może bobu się najadłam tongue sticking out smiley

U mnie dziś upał, przepięknie jest, jeszcze tylko 2 godzinki i do domu smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

tynka03 (offline)

03-07-2015 14:52:32

Witam smiling smiley

Ika - ja też was czasem podczytuje smiling smiley Zaczełam jak jeszcze nie było styczniówek a ja już wiedziałam o ciąży smiling smiley pokoik twój też podejrzałam, super jest smiling smiley

Anna - mylse ze takie pielenie brzuszkowi nie zaszkodzi, bo jest schowany od słońca smiling smiley Takze to nic złego smiling smiley 8- mego tez sie bede ważyć u diabetologa smiling smiley ostatnio miałam na ich wadze 55,9 ciekawe ile bedzie teraz smiling smiley

Magda - no tak mi własnie położna tłumaczyła, ze widzi ze przygotowane wyniki ale ich nie zna.. mam nadzieję .. ale w suie i tak spodziewam sie duzego prawdopodobieństwa sad smiley Fajnie ze brzuszek rośnie smiling smiley Ja przyjechałam z pracy do domu na obiad, zaraz jeszcze tam wracam na chwile i weekend smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1549010, Użytkownicy: 73666.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.