:joliecouette:LiSTOPAD 2015Wszystkiego najlepszego!

Wysłane przez sarahia 

dorottea (offline)

15-11-2015 18:58:09

Łódź
wiolinda daj znać co i jak.
Mój Maluch cały czas nie chce wyjść :/


[link widoczny po zalogowaniu]

Natalia875 (offline)

15-11-2015 20:11:34

Zamość
A ja rozpakowana już. Cała noc cewnik, po 4 w nocy odeszło część wód. Godzina 8 na porodowke, skurcze potwornie bolesne ( gryzlam poduszkę) a o12.55 urodziłam Kornelke 4160 kg i 52 cm dluga. Bez nacinania z małymi przygodami ale jest już z nami.


[link widoczny po zalogowaniu]

agnieszkaskl (offline)

15-11-2015 20:22:56

Natalia gratulacje smiling smiley najważniejsze,że dzidzia zdrowa a o bolesnych skurczach jutro nie będziesz pamiętać smiling smiley ja juz mówię że mogę rodzić drugie smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

dorottea (offline)

15-11-2015 21:19:15

Łódź
To gratulacje Natalia! Fajnie, że masz już córeczkę przy sobie. Też bym chciała już być po.


[link widoczny po zalogowaniu]

emilka2526 (offline)

16-11-2015 00:55:32

Zduńska Wola
Natalia gratuluję. Ja za 7 godz do szpitala a we wtorek chyba cesarka.boje się strasznie

mal3na (offline)

16-11-2015 07:44:58

Poznań
Natalia to jednak wystarczyl cewnik, nie musieli cie tankowac oksy? Ale podziwiam cie jak tys urodzila bez naciecia takie duze dzieciatko?

Mamy dwie Kornelki na forum smiling smiley

Ja z moją jeszcze w szpitalu, lekka zoltaczka wyszła. Pediatra zadecyduje dzis czy nas puszcza do domu. Przy okazji dowiedzialam sie od niego, że po porodzie indukowanym oksytocyna często występuje u dzieci zoltaczka. sad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Natalia875 (offline)

16-11-2015 21:55:18

Zamość
Właściwie to już nie wiem co mialam. Mialam podłączona kroplowke ale tam było coś innego napisane. Mam straszne hemoroidy ze siąść nie mogę, i zakwasy :-) pół oddziału mi mówiło ze mam rozluźnić nogi bo później będę narzekać no i mam za swoje . Rękami tak trzymałam poręczy ze aż w łopatkach czuje, no i mam guza na czole bo przy skurczach wbijalam się wporecze głowa :-) moja mała też ma zoltaczke ale co do czego to się dowiemy jutro na wizycie. Ale opieki to nie mogłam sobie lepszej wymarzyc :-) :-)


[link widoczny po zalogowaniu]

BaRuBa (offline)

17-11-2015 17:43:17

Dąbrowa Górnicza
Cześć dziewczyny smiling smiley
Gratuluję wszystkim mamom smiling smiley Ja nią jestem od 8 listopada 1 w nocy winking smiley W sobotę o 20.45 odeszły mi wody smiling smiley( akurat oglądaliśmy z mężem Watahe winking smiley o 22 przyjeli mnie na porodówkę i zaczęły się potworne skurcze winking smileypare minut po 12 skurcze parte i o równej 1 Miłoszek był z nami winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

sarahia (offline)

17-11-2015 18:12:08

Germany /Bc
Natalia, BaRuBaurodzinowe balonikiurodzinowe balonikikarmienie piersią Serdeczne Gratulacje !! Dużo zdrówka dla Was i maluszków !!

Czekamy na następne bobaski...learta jak tam u Ciebie sytuacja ?? Moze juz nasz synka obok?? Czekamy

U nas wszystko dobrze...Lenka duuuzo śpi i je i tak nam mijają dni...zaczyna sie juz przyglądać twarzą, czasami sie uśmiechnie tak slooooodko...troszke przybrała obecnie ma 3450g takze idziemy do przodu a w piątek mamy pierwszy bilans u pediatry...karmie cycem ale i mm tez podaje na zmianę bo potrzebuje czasu aby napełniły die cyce ok 4-5h aby mała sie najadła ...




[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

katharzyna (offline)

18-11-2015 02:39:45

Gratuluje wszystkim mamusiom. Ja nia zostalam wczoraj, Nadusia przyszła na świat o 16.40, waży 3610 i mierzy 57cm, oczywiście otrzymała 10pkt. W poniedziałek miałam pierwsze podejscie z oksy, ale nic z tego nie wyszło, wieczorem dowiedziałam sie, ze rozwarcie nadal 1,5cm od czwartku, załozono mi cewnik, wczoraj o 7 zabrano mnie na porodowke, dostalam zas oksy, o 11 przyszedl lekarz i okazało sie, ze rozwarcie 6cm winking smiley przebito mi pecherz i od razu zaczely sie skurcze, niestety dosc czeste, dlugie i bolesne, ale było warto. Po porodzie okazalo sie, ze strasznie mnie rozerwalo, mam tysiace szwow... do tego rozeszlo mi sie prawdopodobnie spojenie łonowe, dzisiaj zrobia przeswietlenie, nie moge sie ruszyc, zwijam sie z bolu i robie do basenu... Placze, bo niestety nie mam sił zajmować sie moja coreczka.; (


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1546032, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 833, Posty: 147774.