:joliecouette:LiSTOPAD 2015Wszystkiego najlepszego!

Wysłane przez sarahia 

katharzyna (offline)

10-11-2015 10:39:56

Ja po ktg, skurczy... brak... ale serducho zdrowo pracuje super! Ja 2 tyg temu po badaniu to krwawilam 2 dni. Czwartek szpital dam znac, czy mnie zostawili i jak postepy. A dzisiaj zdzieram tapety; )

[link widoczny po zalogowaniu]

learta (offline)

10-11-2015 12:05:49

Warszawa
Katarzyna - jesteś szalona ! grinning smiley
Ja dzisiaj po południu jadę na KTG jak nie urodze do 15 to również czeka mnie szpital i pewnie wywoływanie, choć mam cicha nadzieje, że do tego dnia to już będzie po sprawie

emilka2526 (offline)

10-11-2015 12:51:55

Zduńska Wola
ja wczoraj bylam na ktg.skurczy tez nie ma,maly tetno ok.musialam sie 2 razy stawic bo rano sprzetu w szpitalu nie mieli (raptem 2 aparaty smiling smiley) i dopiero kolo 16 moglam sie stawic.troche to smieszne ale coz.chwile widzialam sie z moja gin,dala mi skierowanie do szpitala i w pon mam sie stawic a we wtorek cesarka.lekko sie boje ale musi byc dobrze.wspolczuje Wam ze terminy minely a lokatorzy nie zamierzaja wyjsc znam to z pierwszej ciazy.ale wkoncu beda musieli bo ilez mozna smiling smileyjedyne co to nie zapytalam na ktora w pon mam sie stawic.najwyzej zadzwonie i sie dowiem smiling smiley
Trzymam kciuki za Nas wszystkie

Xavieranka (offline)

10-11-2015 15:18:53

Katowice
Witajcie "Lisopadówki 2015"

forum przeglądam regularnie od marca 2015 i wierzyć się nie chce, że tak szybko minęło tych 9 miesięcy ciąży!!! To była moja pierwsza ciąża. Termin porodu miałam wyznaczony na 13.11 (piątek!) :-) natomiast rozwiązanie nastąpiło 4.11 poprzez cc. Od tygodnia mamy córcię przy sobie :-) Myślałam, że ciąża to taki najbardziej stresujący czas a tymczasem okazuje się, że ogarnięcie takiego maleństwa to dopiero jest wyzwanie!!! :-) wszystko jest dla nad nowe i nieznane :-)
Trzymam kciuki za szczęśliwe rozwiązania i gratuluje tym, którzy już zostali szczęśliwymi rodzicami.
Buziaki!

wiolinda1 (offline)

11-11-2015 17:42:40

Zgierz
Xavieranka gratulacje smiling smiley zazdroszczę że już masz to za sobą.
Dziewczyny, co taka cisza? Coś mi się wydaje że wszystkie jesteśmy teraz mega zestresowane i czekamy na nasze dzieciątka. Ja już nie mogę się doczekać, choć boję się bardzo bólu sad smiley Może któraś już urodziła? Chwalcie się smiling smiley

learta (offline)

12-11-2015 20:37:14

Warszawa
witam, ja niestety jeszcze nie urodziłam, a 4 dzień po terminie sad smiley
Dzisiaj byłam na KTG i nic, zero skurczy. Jak tak będzie dalej, to w niedziele czeka mnie położenie na szpital sad smiley

Natalia875 (offline)

13-11-2015 13:37:26

Zamość
Ja już leżę w szpitalu drugi dzień. Mój lekarz co chwilę zagląda i pyta czy dalej nic. Jutro wieczorem zakładają mi cewnik, w niedzielę oxy. Jak nic nie ruszy Max 2-3 godz to mam cesarke. Czyli tak czy inaczej rodze w niedzielę. Na ktg mam skurcze dochodzące do 90 nawet niektóre czuje, ale co z tego :-)

wiolinda1 (offline)

13-11-2015 17:19:31

Zgierz
Dziewczyny, ja mam termin na niedzielę, ale też nic się nie dzieje. Jadę w poniedziałek na ktg i mam wizytę u lekarza. W informacjach które dostałam napisane jest że poród będzie wywoływany po 7dniach od wyznaczonej daty porodu. A w ciągu tego czasu co drugi dzień ktg... także u mnie jeszcze trochę to potrwa. Wy już będziecie miały swoje maluszki przy sobie smiling smiley Głowy do góry !!! smiling smiley

mal3na (offline)

13-11-2015 18:27:11

Poznań
Ja juz po. Ciezko bylo ale final szczesliwy. Malutka wazy 3200 g i ma 57 cm. Trzymam kciuki za nierozpakowane. Dacie rade.

sarahia (offline)

13-11-2015 18:48:10

Germany /Bc
mal3na Gratulacje!! Długa córeczka !! Dużo zdrowia dla Was!

Czekamy na kolejne bobasy ...powodzenia

Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5265, Posty: 1312229, Użytkownicy: 73049.
Ostatnio dołączył/a Kamilla36.

Statystyki tego forum
Wątki: 788, Posty: 147591.