:joliecouette:LiSTOPAD 2015Wszystkiego najlepszego!

Wysłane przez sarahia 

mal3na (offline)

05-11-2015 09:30:54

Poznań
Jeszcze napar z liści malin smiling smiley chyba dziś spróbuję.

[link widoczny po zalogowaniu]

dorottea (offline)

05-11-2015 09:58:42

Łódź
Jak to piszą wszędzie - domowe sposoby (czyli ruch, sex, itp.) działają tylko wtedy jak dzidzia jest gotowa na wyjście winking smiley A jak jest jej dobrze i jest uparta to nic nie pomoże...
Ja teraz wolałabym jednak dopiero po weekendzie urodzić, bo będziemy mieć trochę zamieszania w domu poremontowego, by jeszcze trochę miejsca na różne graty uzyskać.
Więc zobaczymy czy Maluch nie okaże się przekorny i wcześniej nie wyjdzie smiling smiley

mal3na (offline)

05-11-2015 10:23:55

Poznań
dorrotea Ty się nie śpiesz smiling smiley

A oto moja przeterminowana piłka do kosza. Jak ja bym chciała już szczęśliwie urodzić... przewracjący oczami

agnieszka00 (offline)

05-11-2015 11:10:29

U mnie to samo, ruch, cwiczenia, sprzatanie, nawet na sex namowilam męża smiling smiley ale nic i nic.. Napar z liści malin tez już pije, ale coż SKORPIONY są uparte!
Jeszcze liczę, że dziś córa zrobi mamie prezent na urodziny i jednak wyjdzie na świat smiling smiley
Oby się dziś okazało, że cosik do przodu jest smiling smiley

Mal3na
Malutki brzuszek masz smiling smiley

A tak z ciekawości ile Wasze Maleństwa ważą??
Moja tydzien temu w 39 tygodniu 3200 i każdy mi mówi, że duuuża dziewczyna ..

learta (offline)

05-11-2015 11:23:27

Warszawa
Mal3na ale masz mały brzusio, ja to mam duży brzuchol.... ciężko buty założyć :/

co do przyspieszacza to dorottea ma racje. można robic wszystko a jak dzidzia nie jest gotowa to i tak nie wyjdzie. Ja robię wszystko schody, spacery, zakupy, sex czasami skakanie na piłce i nic lipa - do terminu 3 dni.

Musimy wyjść z założenia że jak nie w terminie to max do 14 dni po terminie i tyle. Wyjścia nie ma.

dorottea (offline)

05-11-2015 11:33:36

Łódź
mal3na - naprawdę masz malutki brzuszek, ale nisko już jest. Mój też się obniżył i nawet w siedzeniu przeszkadza...

agnieszka - mój maluch ważył 3200 w 37tc, teraz nie wiem, ale mam nadzieję, że za mocno już nie urósł, bo chcę rodzić naturalnie.

A skorpiony są bardzo przekorne i uparte - mój brat jest z 9.11, więc wiem o czym mówię winking smiley

katharzyna (offline)

05-11-2015 12:34:47

Mal3na tez mam taki malutki brzuszek, ale jest nizej niz Twoj, doslownie nawet na kiblu nie da sie siedziec... nosze go na udach; ) moja w 2 dniu 38 tygodnia wazyla 3kg, teraz juz 40 tydzien i 1 dzien od om. Lekarz mowi, ze jakies 3,5 kg bedzie wazyc, ale wiadomo +-

learta (offline)

05-11-2015 13:08:24

Warszawa
Skorpiony przekorne, ale ponoć uczuciowe smiling smiley

mal3na (offline)

05-11-2015 13:39:07

Poznań
a moja zapowiadała się na dużą dziewczynkę, długie kości udowe, szybko rosła ale od miesiąca już nie przybiera nic a nic, według usg oczywiście, zresztą widzę to po swojej wadze też. 13.10 mała ważyła 3180g, w szpitalu 2 tyg. temu 3200g i teraz też tyle. Martwi mnie to trochę, może łożysko jest niewydolne już, a może jakiś konflikt grup krwi, nie wiem...

katharzyna (offline)

05-11-2015 13:54:16

Mal3na wszystko ok, czytalam ze na 2-3 tyg przed terminem niektore dzieciaczki wogole nie przybieraja juz na wadze, moja juz potem nie przybierala tak rowno jak wczesniej czyli 200g na tydzien, pozniej to juz bylo jakies 190 a teraz nie wienm bo ostatnie usg mialam 2 tyg temu

Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5266, Posty: 1314239, Użytkownicy: 73056.
Ostatnio dołączył/a Aksanka.

Statystyki tego forum
Wątki: 789, Posty: 147594.