:joliecouette:LiSTOPAD 2015Wszystkiego najlepszego!

Wysłane przez sarahia 

learta (offline)

09-11-2015 10:49:28

Warszawa
Katharzyna ja pierwszego syna urodziłam 9 dni po terminie.
Teraz też tak będzie ??????????????????????????????????????????????????????????????

[link widoczny po zalogowaniu]

mal3na (offline)

09-11-2015 11:06:33

Poznań
Learta a zaczęło Ci się wtedy samoistnie czy wywolywali? Ja juz 5 dni po terminie.

learta (offline)

09-11-2015 11:55:00

Warszawa
wtedy to było tak:
8 dni po terminie miałam się położyć na szpital, żeby następnego dnia zaczęli wywoływać. Zatem 20 grudnia położyłam się na szpital i ... 1 KTG - nic, 2 KTG - nic, 3 KTG - nic. Położna mówi: dziewczyno zacznij się szczypać po sutkach, bo Cie lekarz przywiąże do tego KTG, tyle jesteś po terminie a tu nic. Potem poszłam na badanie tętna płodu i już wtedy idąc zaczęło mnie w krzyżu boleć - zadzwoniłam do swoje położnej, ona mówi to są bóle krzyżowe i póki co czekać. Ból z minuty na minutę z godziny na godzinę nasilały się coraz bardziej, Połozne kazały iśc pod prysznic - pomagał, ale na chwile. Przed 24 idąc do dyżurek położnych wstąpiłam do WC i w tym czasie odpadł mi czop - zalewając mnie krwią. Poszłam do dyżurek kolejny raz z prosba o coś przeciwbólowego, bo nie mogę zasnąć. Jedna powiedziała, że mnie zbada i się okazało, że mam 4 cm rozwarcia. Spakowanie potrzebnych rzeczy i na porodówkę. Potem 1,5 godziny w wannie i o 4:15 urodził się synek

mal3na (offline)

09-11-2015 12:01:20

Poznań
learta czyli po terminie ale w sumie fajnie bo bez oxy się obyło u Ciebie.
Ja się jutro kładę i chyba będą mnie tankować kroplówką. Ponoć do 3 prób robią, co drugi dzień. Boję się strasznie.

katharzyna (offline)

09-11-2015 13:43:55

Mal3na moja siostra miala 3 proby dzien po dniu. Ja jutro mam ktg a czwartek szpital, dzisiaj znow boli krzyz i dol brzucha

mal3na (offline)

09-11-2015 14:23:12

Poznań
Katharzyna i po 3 probie ruszylo czy zrobili cc?

katharzyna (offline)

09-11-2015 14:42:14

Mal3na w sobote dostała pierwsza i odszedl jej czop, w niedziele druga i dostala biegunki, w poniedzialek trzecia, do godz 13 miala 3 razy ktg co 2 godz i zadnych skurczy nie pokazało a o 14 ja chycilo i jakos po 17 urodzila...

Natalia875 (offline)

10-11-2015 06:29:46

Zamość
Byłam wczoraj na wizycie u lekarza, 2 dni po terminie, ale wszystko szczelnie pozamykane i na poród się nie zanosi. Mam zgłosić się w czwartek na oddział, w sobotę założą cewnik a w niedzielę rodze. Będzie mój lekarz i znajoma położna więc lepiej trafić nie będę mogła.

katharzyna (offline)

10-11-2015 07:45:57

Natalia ja tez w czwartek szpital, ale dopiero tam zobacze sie z moim lekarzem i zobaczymy co zdecyduje, czy zostaje i cos dzialamy czy czekamy w domciu...

Natalia875 (offline)

10-11-2015 10:16:25

Zamość
U nas kazda kobieta po 5 dobie już zostaje w szpitalu. Waze 1 kg mniej niż dwa tygodnie.:-) cewnik też będę miała zakładany na godzinę dwie Max i przerwa bo nawet wczoraj po badaniu krwawilam więc przy cewniku będę jeszcze bardziej.

Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5266, Posty: 1314228, Użytkownicy: 73056.
Ostatnio dołączył/a Aksanka.

Statystyki tego forum
Wątki: 789, Posty: 147594.