sierpnioweczki 2015 ciąża Miłego dnia!

Wysłane przez angelika_najdyhor 

Anna1987 (offline)

19-05-2015 18:08:30

Rybnik
U nas pogoda tez sie popsula. Rano bylo tak cieplutko a przed chwila padalo.
Moj maly ma jakies fazy. Wczoraj to caly dzien szalał a dzisiaj cisza. Rusza sie ale nie tak zywo. Ale tak ma czasem wiec to u nas normalne. spacer ze zwierzakiem


[link widoczny po zalogowaniu]

majowa (offline)

19-05-2015 18:29:05

Warszawa
bllondii może chociaż zadzwoń do ginekologa bo te bóle w późniejszych trymestrach niż I są podobno groźne... Ja tylko na początku miałam, ale wtedy to normalne, a teraz lepiej nie lekceważ bo coś może być na rzeczy

izabela to normalne i niestety częste ;/ Mnie też łapią, ale rano kiedy się przeciągam

Anna1987 mój za to w nocy spać mi nie daje bo kopie straszliwie jak tylko się na prawym boku kłade grinning smiley

Pogoda fakt, zepsuła się. Ale przynajmniej nie jest tak duszno i jest czym oddychać smiling smiley


gandzik13 (offline)

19-05-2015 20:53:04

Kielce
Dołączam do Was smiling smiley Mam termin na 17 sierpień. To moja pierwsza ciąża, więc chętnie poczytam czego mogę się spodziewać. Podobno ciężko przetrwać upały. Pozdrawiam

izabela_zuza_zuza (offline)

19-05-2015 21:12:24

legionowo
OOOooo Witamy kolejną Sierpnióweczkę grinning smiley
Ja mam termin 2-3 sierpnia, choć na ostatnim usg (marzec) wyszło że na 7 sierpnia. zobaczymy co wyjdzie za tydzień na usg
gandzik13 -->Opowiedz cos o sobie
a tak na marginesie, no czasem mówie na swoja kotkę Gandzik :p (bo ma na imię Gandzia)


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

majowa (offline)

19-05-2015 21:23:56

Warszawa
gandzik13 późno dołączasz, ale miło smiling smiley płeć znasz? Przygotowania do powitania trwają?

izabela dlaczego akurat tak się nazywa? grinning smiley


izabela_zuza_zuza (offline)

19-05-2015 21:37:19

legionowo
Majowa --> bo jestem za legalizacją marihuany grinning smiley na drugie ma Marysia, ale nie bardzo pasuje do jej charakteru xD to nie jest używane grinning smiley

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

Kass89 (offline)

19-05-2015 22:01:56

Serock
haha Iza się uśmiałam grinning smiley "na drugie ma Marysia, ale nie bardzo pasuje do jej charaktetu to nie jest uzywane " dobre grinning smiley hahaha to Ci się udało tongue sticking out smiley

Witamy nową sierpnióweczkę tongue sticking out smiley a kto by pomyślał, że jeszcze jakaś mama do Nas dołączy smiling smiley
Jak przygotowaniw u nowej mamy?

[link widoczny po zalogowaniu]

izabela_zuza_zuza (offline)

19-05-2015 22:07:47

legionowo
No, bo Marysia to się kojarzy z grzecznym dzieckiem, no i chciałam też, żeby po polsku było, no ale się nie udało grinning smiley reagowała na "Gandzia" grinning smiley więc zostało. Wariatka z niej, ale kochana.


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

majowa (offline)

19-05-2015 22:10:47

Warszawa
izabela hahaha czyli domyśliłam się grinning smiley dobrze, że będzie synek to imienia chociaż nie odziedziczy grinning smiley


izabela_zuza_zuza (offline)

19-05-2015 22:11:56

legionowo
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6019, Posty: 1561839, Użytkownicy: 73672.
Ostatnio dołączył/a lena566.

Statystyki tego forum
Wątki: 832, Posty: 147773.