sierpnioweczki 2015 ciąża Miłego dnia!

Wysłane przez angelika_najdyhor 

Anna1987 (offline)

17-05-2015 21:30:39

Rybnik
Majowa. zdj. łóżeczka dodałam do galerii. chłopiec w łóżeczku


[link widoczny po zalogowaniu]

Kass89 (offline)

17-05-2015 23:30:38

Serock
Hej dziewczyny!
Byłam dziś na dworze, ale dosłownie 3 minuty bo tak okropnie wiało... za to posiedzieliśmy sobie na korytarzu i mogliśmy sobie spokojnie pogadać.
Dostałam piękny bukiet konwalii i bzu smiling smiley pięknie mi teraz pachnie.. smiling smiley także leci Nam teraz 10 rok smiling smiley jak ten czas leci.. Najpiękniesze w tym wszystkim jest to, że jesteśmy w sobie zakochani od 13 roku życia smiling smiley kto by pomyślał, że z tego będzie wielka miłość smiling smiley zdecydowaliśmy być ze sobą jednak dopiero od 17 roku (mojego) i Nasza miłość nie wygasa.. smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

beatrix (offline)

18-05-2015 07:46:40

Kass89 fajnie spedzona niedziela,oby wiecej takich,i z miloscia tez ciekawie bo w wieku 13lat to malo co jest trwale...ale jednak.zycze duzo milosci i szczescia!

Ania fajne lozeczko b.stabilne...u nas stoi juz wozek, przykryje go chociaz recznikiem coby sie nie kurzyl. mialam nie kupowac ale za ta cene 250+kurier wyszedl mnie 35zl bo kolezanka wyslala przez firme ojca ,jest b.ladny zadbany i dobzre sie prowadzi...nie zaluje.zdjec wam naarzie nie wrzuce bo bateria padla ale to ten o ktorym pisalam brevi ovo,czerwony.

ja czuje sie w miare dobrze chociaz wczoraj mialam randke z wc ,tak mnie odrzucilo od drobiu,bo robilam chlopakom na obiad,ja nie jedlam sam zapach mnie tak urzadzil,.na obiad spozylam kaszke malinową z bobowity..poza tym strasznie u nas wialo i ciagle mnie glowa bolala...takze nogi do gory a m z synkiem skrecali meble...


[link widoczny po zalogowaniu]

Ewela88 (offline)

18-05-2015 08:25:16

Warszawa
Gosiu - spokojnie i cierpliwie doczekasz nie tylko 34 tygodnia ale i dłużej!!! Trzymamy kciuki

Ania - bardzo ładnej łóżeczko - czy ten gość u którego kupiliście łóżeczko sprzedaje takie przez internet? my co prawda mamy obiecane łóżeczko od siostry męża ale dopiero na październik - ale przyznam, że za taką cene to wolałabym kupić i nie liczyć na kogoś.

Kass - gratuluje okrągłej rocznicy!!!! i małego spaceru smiling smiley

Beatrix - ale zatrułaś się czymś czy poprostu masz taką awersje do drobiu\? wrrrrr przypomniały mi się moje pierwsze miesiące ciąży - wymiotowałam nawet jak pomyślałam o mięsie tongue sticking out smiley

beatrix (offline)

18-05-2015 09:27:01

ewela88 awersja do drobiu,nawet nie zdazyla sprobowac,potem juz wszystko wrocilo do normy..
a teraz mozesz jesc wszystko?przy dobrej passie to schabowego zjem ale ejsli chodzi o obiad przerzucilam sie na zupy,,zjem 2 talerze pomidorowej czy jakiejs innej i jestem syta..


[link widoczny po zalogowaniu]

Anna1987 (offline)

18-05-2015 10:12:48

Rybnik
Ewela88. To ogloszenie znalazlam na olx. Nie wiem czy wysyla bo ja mialam rzut beretem potem moge podeslac Ci to ogloszenie. Mozesz zadzwonic lub napisac do niego. Tylko ono nie ma sciaganych 3 szczebelek tylko jeden bok sie obsuwa w dol i do gory. Tak na 20 cm. Wieczorem bede na kompie to Ci przesle.


[link widoczny po zalogowaniu]

Doris85 (offline)

18-05-2015 11:10:16

Świecie
Dzień dobry smiling smiley
Jest 11 a my jeszcze w łóżku gnijemy winking smiley Jakoś tak mam lenia po weekendzie i wstawać mi się nie chce winking smiley
A weekend minął bardzo miło - pojechaliśmy nad morze nałapać trochę jodu. Ostatnia chwila na takie podróże, bo później już by mi było ciężko się kulać winking smiley hihihi
No i leci nam 30 tydzień!!! Szok jak ten czas szybko mija smiling smiley


Ewela88 (offline)

18-05-2015 11:24:15

Warszawa
Beatrix- przeszło !!!teraz jem każdy rodzaj mięsa, aż za dużo - ale szczerze współczuje, bo to naprawdę tortury kiedy innych domowników trzeba nakarmić, a Tobie aż podchodzi do gardła.

Apropo wyprawki to mój kochany mąż zainteresował się tylko jednym jej elementem - aparatem fotograficznym. Reszta go nie obchodzi, co mnie i cieszy (nie wybrzydza) i martwi (nie doradza). Aparat mieliśmy kupić już od dawna- ale zawsze były jakieś ważniejsze wydatki, a zależało nam na fajnej lustrzance. A teraz na dobrą sprawę nie ma czym zrobić fajnego zdjęcia brzucha tongue sticking out smiley a później to już dzidzia będzie celebrować przed obiektywem.Także jeszcze ten wydatek dopisuję do listy rzeczy do kupienia. Ale w sumie to póki co - bez wózka i łóżeczka, na wyprawkę wydałam może z 700zł - wiele rzeczy dostałam, trochę pożyczam od kuzynki. Muszę kupić jeszcze pościel do łóżeczka, rożek i kocyk.
A jak tam Wasi panowie - czy angażują się do kompletowania rzeczy dla maluszka?

wanda1989 (offline)

18-05-2015 11:59:14

Bydgoszcz
Hej dziewczyny :-)
Troche mnie nie bylo... Kasiu i Gosiu trzymajcie sie!! Badzcie dobrej mysli, wypoczywajcie duzo a wszystko bedzie dobrze.
Ewela co do angazowania sie to nie wiem co lepsze/gorsze hehe. Moj nawet wybieral mi kolor koszuli do szpitala hehe :-) wszystko z nim musze konsultowac ale w gruncie rzeczy ostateczna decyzja jest moja, bo maz mowi ze najwazniejsze zeby mi sie podobalo i zebym byla szczesliwa ;-)


[link widoczny po zalogowaniu]

majowa (offline)

18-05-2015 12:12:26

Warszawa
Anna1987 łóżeczko super! smiling smiley I tak jak pisałaś, klimat od razu się robi. Ja już się nie mogę tego doczekać aż wyremontujemy pokój.

Doris85 ach jak zazdroszczę wypadu nad morze smiling smiley Ja to nie pogardziłabym chociażby wypadem nad Wisłę.

Ewela88 no właśnie ja też mało wydałam na wyprawkę jak na razie. Dziewczyny o kosmicznych cenach pisały, a ja do tej pory razem z łóżeczkiem wydałam 850zł. I wszystko mam nowe.. A w sumie do dokupienia z większych rzeczy to został wózek i wanienka. Może oszczędne jesteśmy grinning smiley

GosiaczeqN trzymaj się tam z dzieciakami, już bliżej jak dalej smiling smiley


Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6019, Posty: 1561889, Użytkownicy: 73672.
Ostatnio dołączył/a lena566.

Statystyki tego forum
Wątki: 832, Posty: 147773.