sierpnioweczki 2015 ciąża Miłego dnia!

Wysłane przez angelika_najdyhor 

Kass89 (offline)

20-05-2015 19:22:57

Serock
I jestem w domu, w swoim łożeczku, przykryta swoją kołdą smiling smiley coś pięknego smiling smiley
Dziewczyny absolutnie nie wstaje tyle co do łazienki smiling smiley nie chcę znów wylądować w szpitalu.. dziękuję tongue sticking out smiley wolę leżeć w domu smiling smiley teki i dawka ta sama co w szpitalu ale psychicznie czuję się super.. Jak wyszłam ze szpitala, to cieszyłam się jak dziecko smiling smiley że jestem na wolności grinning smiley
Będę leżała, bo robię to dla syneczka którego Kocham ponad Wszystko <3

[link widoczny po zalogowaniu]

majowa (offline)

20-05-2015 19:54:07

Warszawa
izabela nie o kota imię mi chodziło xD Ja to myślę, że nie ma chyba za bardzo takich preparatów dla niemowlaków bo one chemiczne jakieś są skoro tak śmierdzą grinning smiley Poza tym ja np wieczorami raczej nie będę się z bobasem nigdzie zapuszczała, a jeśli nawet gdzieś wieczorem na ławce to myślę, że taka zwykła osłonka wystarczy jak zakryje się go w wózku.


Kass89 jeszcze lepiej wyszło niż się spodziewałaś grinning smiley Pozazdrościć tylko tego błogiego lenistwa

bllondii jeśli czujesz, że to nic poważnego to możesz zaczekać, w końcu zawsze lepsza wizyta niż rozmowa telefoniczna smiling smiley Ja z kolei coś czytałam, że to objaw przedwczesnego porodu może być, ale do informacji z internetu trzeba podchodzić z rezerwą także nie straszę

Ewela88 no to powiem Ci faktycznie nieciekawie. A nie chcesz wymienić? W końcu produkt się nie zgadza, a co do bielizny to na pewno bym napisała emaila żeby przysłali brakującą paczkę, w końcu za nią zapłaciłaś.

Ja to ostatnio mam jakieś czarne myśli im bliżej porodu. Zaczynam obawiać się macierzyństwa nie tyle tego wczesnego, ale tego jak dziecko podrośnie grinning smiley


beatrix (offline)

20-05-2015 21:26:53

majowa nie ma sie czego bac, choc przed nami trudne zadanie ..bo trzeba i kochac i wymagac..nauczyc życia,samodzielności..

moje dziecko chyba kocha M^M nsy,te draze czekoladowe,bo fika jak rzadko kiedy...

ogolnie zaczynam przenosic rzeczy ,tzn pieluchy, ubranka ktore kupilam dla malej a trzymalam dotad u mamy...w sumie tylko przerzuce i odloze na razie 68 bo i takie sie znalazly ..smiling smiley ogolnie wyposazylam sie na dosc dlugi okres czasu, jak remek byl maly to mama kupowala w De rozne ubranka,tez dla dziewczynek,bo mam kuzynki ktore maja corki ..takze mam i rozowe sandalki w r,23 i pozamke w r.80 ...nie zginiemygrinning smiley
wrzuce do mojej galerii, jak dobrze ze nie sprzedalamgrinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

Ewela88 (offline)

20-05-2015 21:29:58

Warszawa
Eh wyskrobalam do nich soczystego maila, zażądałam dosłania brakujących rzeczy lub zwrotu pieniędzy.. paczka przyszła kurierem GSL. zrobiłam zdjęcia paczki żeby mieć dowód - no nic zobaczymy przewijak inny ale nie jest najgorszy - zamiast misia ma króliczka ;-) ale w pierwszym momencie myślałam że wybuchne ! wiele razy zamawiałam rzeczy przez Internet ale nigdy nie dostałam w takim stanie.. na szczęście już pojedyncze rzeczy zostały do kupienia więc może obejdzie się bez niespodzianek.. Mam pytanie do doswiadczonych mam- co sadzicie o rożkach ? czy duzo z nich korzystalyscie ? mam jeden od kolezanki i zastanawiam się czy kupowac więcej. A jak już to miękkie czy z wkładką kokosową?

beatrix (offline)

20-05-2015 21:51:43

ewela88 jesli bym kupila taki twardszy z wkadka kokosowa, ogolnie nie lubilam uzywac rozka,mialam go jako kocyk do wozka..ja sie z kolei ,zastanawiam cz nie kupic do wozka spiworka zamiast kocyka..jeszcze czekam na wyniki takiego konkursu gdzie mozna wygrac kocyk minky, jak nie wygram to kupiegrinning smiley bo do spania na noc to spiworek mam taki bawelniany po synku

co do stanu przesylki to tez bym sie pewnie wkurzyla..


[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-05-20 21:56 przez beatrix.

wanda1989 (offline)

21-05-2015 00:16:57

Bydgoszcz
Hejka :-)
Ewela88 ja do wozka mam poki co komplecik poduszka+kolderka cienka z minky i bawelny. Tez zastanawialam sie nad spiworkiem do wozka ale ostatecznie poczekam az sie synek urodzi. Na poerwszy spacerek bedzie ten komplet a potem zobacze w czym bedzie mi i maluszkowi przede wszystkim wygodniej ;-)
Jeszcze sie zastanawiam nad czyms do fotelika... Bo jak pasy trzeba zapiac to zwykly kocyk sie chyba nie sprawdzi...???


[link widoczny po zalogowaniu]

bllondii (offline)

21-05-2015 08:06:58

A-stów
Ewela mi sie rożek nie sprawdził nie był praktycznie używany ale to wszystko wyjdzie w praniu Tobie moze podpasuje zawsze mozesz pizniej dokupic smiling smiley

Wanda do fotelikow czesto daja na nozki oslonke a jak nie masz w zestawie to mysle ze na pasy kocyk poprostu najwygodniejsze rozwiazanie smiling smiley

Majowa na szczescie dziecko tak sie stopniowo rozwija ze nie ma szoku, ale wychowanie to ciezka sztuka szczegolnie dla mam zakochanych w swoich dzieciach po uszy bo jak mu Czegos zabronic jak on nic nie rozumie bo jest taki malutki itd ja zawsze znajde wymowke hehe a to tez nie zawsze dobrze bo moge przez to go rozrozpiescic. Maz uwaza ze ja mu pozwalam wejsc sobie na glowe a ja uwazam inaczej ze pozwalam mu na poznawanie swiata na jego sposob. Latwo jest mowic o wychowaniu poki sie nie ma swoich dzieci winking smiley za rok wszystkie zrozumiecie co mialam na mysli winking smiley


Tabelka Sierpniówek 2015
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

bllondii (offline)

21-05-2015 08:56:04

A-stów
I na dzien dzisiejszy mamy imie dla synka - Ksawier smiling smiley ale wszystko sie jeszcze moze zmienic hehe


Tabelka Sierpniówek 2015
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

beatrix (offline)

21-05-2015 08:59:30

blondii wiem o czym mowisz,sama mam 5latka w domugrinning smiley ladne imie..


[link widoczny po zalogowaniu]

Doris85 (offline)

21-05-2015 09:52:09

Świecie
Dzień dobry smiling smiley

Co do tego celowania w płeć - mam przykład, że się w ogóle nie sprawdza. Kuzynka celowała w dziewczynkę - liczenie który to dzień, żeby trafić w odpowiedni moment owulacji, specjalna dieta, witaminki... I co? Ma 3 chłopców grinning smiley

Ewela - ja też wstaję 2 - 3 razy w nocy na sikanie. I ciągle mi gorąco, a lubię się przykrywać po szyję, więc tez budzę się mokra. Już teraz! A co dopiero będzie jak upały przyjdą...

Iza - ja też odpuszczam sobie preparaty na komary. W razie co już po porodzie coś tam kupimy.

Ogólnie we wtorek na wizycie położna dała mi kartę ruchów do wypełnienia. Liczę te ruchy dopiero 2 dzień a już mnie to wkurza. No ale muszę to prowadzić... Kurcze - skoro czuję cały dzień (i czasem noc), że młody fika i szaleje to ta karta wydaje mi się zbędna. Też musicie takie coś wypełniać?


Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6019, Posty: 1561849, Użytkownicy: 73672.
Ostatnio dołączył/a lena566.

Statystyki tego forum
Wątki: 832, Posty: 147773.