sierpnioweczki 2015 ciąża Miłego dnia!

Wysłane przez angelika_najdyhor 

majowa (offline)

21-05-2015 10:08:13

Warszawa
bllondii no maluszki są fajne, ale boję się tego co będzie później i efektów tego wychowania :-D zwykle to tatusiowie na wszystko pozwalają a widzę w Twoim przypadku jest inaczej :-) a imię bardzo ładne, tylko jakie zdrobnienia do niego?

Ewela88 ja z rozka na razie zrezygnowałam zobaczymy później :-)

Doris85 a co do płci to chyba różnie bywa. Bo nam się udało chłopca w dzień owulacji :-D


dorota_86 (offline)

21-05-2015 11:56:25

Łódź
Witam,
Za waszą zgodą chciałabym dołączyć do sierpniówek smiling smiley Tak krótko o sobie termin mam na 24 sierpień to moja druga ciąża . Obecnie mam córkę w wieku 4 lat dla odmiany teraz będzie syn smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

bllondii (offline)

21-05-2015 12:14:24

A-stów
Majowa moze to dlatego ze mam chlopca bo mowia ze chlopcy sa rozpieszczani przez mamusie a coreczki przez tatusia hehe ja tez sie tego obawiam ale bede sie starala wychowac na dibrego czlowieka dajac mu tyle milosci i czulosci mam nadzieje ze nie bedzie inaczej.
Wiec nie martw sie na zazapas bo przed Toba kilka lat pieknych dzidziusiowych winking smiley przejdziemy tylko lata buntow - bunt 2latka, - bunt 3latka , - bunt 4latka itd itd hehe
A zdrobnieniw Ksawcio Ksawi z tym zdrobnieniem to nie taka prosta sprawa hehe bedzie sloneczkiem myszka skarbem itd jak niunio.

Beatrix Ty wiesz i tym lepiej jak ja smiling smiley

Witamy kolejna nowa mame jak fajnie ze nas tak duzo sie robi bedzie nam razniej winking smiley

Czekam na wizyte wlasnie grinning smiley


Tabelka Sierpniówek 2015
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

dorota_86 (offline)

21-05-2015 12:22:33

Łódź
Jeżeli chodzi o rozpieszczanie i wychowanie to tylko od nas samych zależy czy dziecko będzie miało na wszystko pozwalane i czy będziemy konsekwentni w swoim działaniu najgorsze co można zrobić to inna wersja każdego rodzica czyli np mama mówi nie więc dziecko idzie do taty i dostaje to co chce . Moja córa jest rozpieszczana przeze mnie jak i również przez tatusia, babcie itp jak każde ale wszystko w granicach rozsądku.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

bllondii (offline)

21-05-2015 13:03:28

A-stów
Jednak nie mialam USG ale bede miala za 2 tyg bo przez te moje bole skupilismy sie na ktg jednak skurczy nie odnotowano mam uwazac i kontroliwac te bole w rrazie jak nie ustapia.

I tez dostalam karte do liczenia ruchow. I nie wiem czy mam liczyc kazdy ruch w fazie jego krecenia sie czy tak jakby te fazy ?


Tabelka Sierpniówek 2015
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

bllondii (offline)

21-05-2015 13:06:28

A-stów
Doris u mnie niestety tak jest maz chce go wychowac na twardziela a ja tak nie umiem i uwazam ze jest za maly zeby go nue przytulac jak sie uderzy czy cos albo jak sie boi czy wstydzi i czesto o to sa klotnie.


Tabelka Sierpniówek 2015
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Kass89 (offline)

21-05-2015 13:45:07

Serock
Hej dziewczyny. Ja taką karte dostałam w szpitalu. Wygląda to tak, że wybieram sobie rano, po południu i wieczorem po jednej h i w tym czasie liczę ile mały się ruszał. Godziny sama wybieram. Tylko, że nie widzi mi się liczyć bo wiem że z małym jest ok. Jest bardzo aktywny, więc gdyby coś się działo, to nie muszę mieć do tego kartki.

Witamy nową sierpnióweczke smiling smiley już tak nie wiele czasu do mety zostało, a mam wciąż przybywa smiling smiley fajnie smiling smiley

W ten weekend zaczynamy pranie i prasowanie nie ma na co czekać, chcę być spokojna.

Pessar zdejmują mi w 37tc więc albo od razu zacznie się akcja porodowa albo pewnie w przeciągu tygodnia smiling smiley więc może być tak, że Alek przyjdzie na świat jeszcze w Lipcu.


[link widoczny po zalogowaniu]

beatrix (offline)

21-05-2015 13:58:32

blondii musicie ustalic wspolny front.
dziecku potzrebna jest i dyscyplina i milosc ,zaradnosc jak i wrazliwosc..
tzreba wywazyc..neistety,
niech Ci przedstawi argumenty dlaczego tak chce z dzieckiem postepowac...coby maly udzwignal ciezar a charakter tzreba szlifowac non stop..coby synek nie zaczal unikac taty -zrodlo stresu..

kass89 ponoc mialas sie oszczedzac?smiling smiley \
witam nowa mamusie,napisz nam o sobie cos wiecej,ja tez mam dluzsza przerwe meidzy dziecmi..masz juz cala wyprawkę?


[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-05-21 14:12 przez beatrix.

kinderbueno (offline)

21-05-2015 14:00:10

Katowice
Witam was Mamuśki smiling smiley
Długo mnie nie było - właśnie nadrobiłam zaległości w czytaniu grinning smiley
Wczoraj byliśmy na glukozie - wcale nie było tak źle, a tak się bałam. Tylko jakos 10 minut po wypiciu zaczeło mnie roznosić i ujawniło sie moje ADHD i chciałam wszedzie chodzic, ale niestety musialam siedziec sad smiley
Jutro mamy wizyte u ginekologa, zobaczymy co słychać u małej Lenki smiling smiley

Anna1987 (offline)

21-05-2015 15:55:26

Rybnik
Ale się rozpisałście spacer ze zwierzakiem
Witamy Dorota. Nowa sierpnióweczka 2015. jak fajnie.
Ja dzisiaj odebrałam wypełnienie do pościeli i laktator . kupiłam reczny z baby ono. Wyprubowałam na mężu czy działa- za jego zgodą- krzyczał ze go boli tzn że działa młody kozak
tak ciągnie ze nawet mu włosy z klaty wyrwało Hi hi hi winking smiley
takze wszystko działa.
Co do wychowania to ja się nie wypowiadam . Mój mąż twierdzi że bę dzie dobry ale stanowczy. a jak widzi maleństwo to reaguje jak wszystkie kobiety- ojejciu jakie śliczne maleństwo . Hi hi cool smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6019, Posty: 1561879, Użytkownicy: 73672.
Ostatnio dołączył/a lena566.

Statystyki tego forum
Wątki: 832, Posty: 147773.