sierpnioweczki 2015 ciąża Miłego dnia!

Wysłane przez angelika_najdyhor 

Anna1987 (offline)

20-05-2015 13:38:01

Rybnik
klaudia. mój mały tez jest ruchliwy ale ma fazy . jeden dzien szaleje , a jeden spokojny. najbardziej szaleje wieczorami jak juz leże albo w nocy jak sie obudze na siku. jak wracam do łóżka to on się chyba budzi bo wtedy szaleje i czasem nie spie.
ale tez jest juz coraz bardziej widoczny przez brzuszek. Smieszy mnie jak leze a brzuch żyje swoim życiem-faluje w każdą strone.
ja podkłady kupie jak zrobie wypad na miasto. mam liste rzeczy ostatnich które musze kupić tj waciki i gaziki dla malego, preparat do pępka, nożyczki do paznokci, i takie pierdoły dla mnie.
czekam na przesyłki- wiekszość mam odbiór w punkcie ale nie moge sie juz doczekać kiedy przyjdzie pościel dla małego. zamówiłam niebieską- i mam nadzieje ze nie bede musiała po porodzie domawiać różowej przez pomyłke lekarza. :joliecouette: najwyżej mała bedzie spać w niebieskiej. chłopiec w łóżeczku


[link widoczny po zalogowaniu]

klaudiaaa1 (offline)

20-05-2015 13:51:34

Anna lepiej dziewczynka w niebieskiej niż chłopiec w różowej. smiling smiley dlatego ja kupiłam neutralną.

Ja już jakieś 85 % wyprawki mam, wózek zostawiam na koniec, żeby nie tracił na gwarancji stojąc i nie gracił.

Pisałyście o tym ile Was wyszły wszystkie koszta. U mnie już poszło ok 1500 zl. Ale kupowałam wszystko, nie miałam nic po innych dzieciach itp. Wózek drugie tyle i kosmetyki dla Malej i dla mnie, obstawiam, że ok 3500 na wszystko pojdzie. Kasa nie mała ale liczyliśmy się z tym, trzeba zacząć się przyzwyczajać do ciągłych kosztów, jak to przy dzieciach. smiling smiley

[link widoczny po zalogowaniu]

Anna1987 (offline)

20-05-2015 14:03:09

Rybnik
No ja ubranka mam w miare neutralne. Dwóch lekarzy potwierdziło mi że chłopiec wiec tak jakoś sie skusiłam. wiadomo lepiej mała w niebieskim niż chłopak w różowym - to racja.
Ja też wszystko od podstaw . Nie szalałam tzn wózek mam używany, łóżeczko też. troche ubranek dostałam ale to tylko na początek - takie malutkie . a reszte tez kupiłam. ja troche obkupiłam sie w holandii za grosze bo akurat miałam taką prace wiec mogłam. to nas troche uratowało bo mamy juz ładny zapas ubranek na 2-3 lata i nawet dla dziewczynki, wiec drugie bedziemy starać się dziewczynke bo ubranka są . winking smiley
a tak to staram kupowac sie na promocjach. Ale wiadomo decydując sie na maleństwo liczymy sie ze bedą koszty. mu mamy jeszcze budowe wiec staram sie nie szaleć - ale czasem sobie pozwalam jak juz nie moge się oprzeć. młody rycerz


[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-05-20 14:04 przez Anna1987.

klaudiaaa1 (offline)

20-05-2015 14:42:57

Te wszystkie maleńkie rzeczy są śliczne, i kocyki i sukieneczki, skarpetki, czapki wszystko, że można kupować i kupować. Ale po co...na przyszły rok Mała będzie śmiała w sukienkach, na początek stawiam na wygodne, bawelniane body, spiochy itp.

A swoją drogą myśląc o kolejnym dziecku to fajnie byłoby żeby to był chłopiec, tylko jak to "zrobić" grinning smiley

[link widoczny po zalogowaniu]

Anna1987 (offline)

20-05-2015 15:00:31

Rybnik
klaudia. teoretycznie jest sposób- w internecie znajdziesz. fajnie wtedy robić też testy owulacyjne. w skrucie to co ja wyczytałam to na dziewczynke to współżyje sie na 2 dni przed owulacją -bo żeńskie plemniki są wolne ale długo żyją. a na chłopaka to w czasie owulacji-bo męskie plemniki są szybkie ale żyją krótko.
tak wyczytałam kiedy staraliśmy sie o dziecko-nie sugerowaliśmy sie tym bo my współżyliśmy juz na 2-3 dni przed owulacją codziennie i wg lekarzy bedzie chłopczyk , a wg tej teorii to powinna być dziewczynka. Wiec to tylko teoria a natura sama decyduje winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-05-20 15:01 przez Anna1987.

Ewela88 (offline)

20-05-2015 15:09:06

Warszawa
Wrrr ale jestem zła. ...! wlaśnie przyszła moja paczka z allegro, zapakowana w jakąś poszarpana folię, rozdarta na rogu -na szczęście przewijak się nie uszkodził pozostałe rzeczy w pogniecionych kartonach i brak jednego op. majtek a najgorsze ze przewijak jest w innym wzorze niż chciałam. Także po resztę rzeczy jade do hurtowni! bo już nie chcę takich niespodzianek!
Kass - super nowina ale nie ulegaj pokusie i nie rób nic!!
dokładnie leżeć I pachnieć!
Klaudia - mam tak samo z tym brzuchem- łubu dubu i widać jak skacze
Dziewczyny czy wy tyle sikacie? ja czesto wstaje 2 razy w nocy. Do tego strasznie się pocę w nocy :-/

klaudiaaa1 (offline)

20-05-2015 15:24:18

Ewela a wysyłali Ci to przez pocztę czy kurierem ? czasem lepiej dopłacić do kuriera a powinno być bezpieczniej, przynajmniej mnie nic się nie przytafiło nigdy, a pocztą to często coś jest nie tak. Co zamierzasz zrobić z przewijakiem ?

Ja też sikam dużo, niby dużo piję ale jednak czesto chodzę. Wieczorem jak się kładę do ze 2 razy wstaję zanim zasnę. W nocy zależy czy twardo śpię, max 2 razy idę ale przeważnie w ogóle.

[link widoczny po zalogowaniu]

beatrix (offline)

20-05-2015 15:51:27

ewela88 a to chyba PP wysylali tą paczkę,ludzie to nie maja ni kszty taktu czy szacunku do czyjejsc wlasnosci.. tez bym sie wkurzyla?ja bymz glosila rekalmacje i do przewoznika i do sprzedawcy a jzu an pozytywa nie maja co liczyc..

tez duzo sikam,albo popuszczam jak kichneeye rolling smiley ale jestem juz po 1 porodzie wiec jzu wszystkie oznaki staroscitongue sticking out smiley

Kass89 neich Cie licho nie kusi...wiemze nic nierobienie tez jest meczące ale zcasami tak lepiej nizbys do konca miala byc w szpitalu..oz grozo..

Iza imie kocicy wymiata..thumbs up


[link widoczny po zalogowaniu]

izabela_zuza_zuza (offline)

20-05-2015 16:03:38

legionowo
beatrix --> dzięki grinning smiley
Macie już coś na KOMARY??????????? bo to Sierpień się zbliża

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

Anna1987 (offline)

20-05-2015 16:29:45

Rybnik
Ewela88. tak własnie czasem bywa. mój mąż nagrywa film telefonem jak otwiera paczki lub otwiera przy kurierze. ale czasem tez odbieramy na slepo. dzisiaj wlasnie jade odebrac jakies paczki bo przyszły.

na komary nic nie mam narazie i nie rozglądam sie bo jak cos to kupie jak juz malenstwo bedzie. a w domu nie mam much i komarów zazwyczaj tez nie. wiec narazie odpuszczam-chyba ze w aptece bede pytac jak bede.


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6019, Posty: 1561889, Użytkownicy: 73672.
Ostatnio dołączył/a lena566.

Statystyki tego forum
Wątki: 832, Posty: 147773.