WRZEŚNIÓWKI 2014

Wysłane przez Spinka82 

Paulinaa89 (offline)

29-04-2014 17:44:30

Łódź
Hej dziewczynyciąża
Dawno mnie nie bylo ale chcialam napisac ze będzie chłopaksmiling smiley jestem po usg polowkowym żartowniś
Z gorszych wieści to to ze rozstępy mnie nie omineły... mam juz kilka na udach i jest coraz gorzej smutny


[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-04-29 17:45 przez Paulinaa89.

ewelinafear (offline)

30-04-2014 21:11:42

Stargard Szczeciński
Paulina gratuluję synusia. smiling smiley może masz ochotę dołączyć do naszej grupy na fb? Mamy też swoją wrześniówkową tabelę, mogłabys się wpisać z synusiem bo panuje tam ogromny deficyt chłopców ;D


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Paulinaa89 (offline)

02-05-2014 08:58:42

Łódź
ewelinka wiem wiem czytalam troche was,ale ja nie mam FBtongue sticking out smiley a ty widze masz w drodze córeczkewinking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

agatalove (offline)

02-05-2014 09:26:49

Słupca
U mnie na dzień dobry był piękny, mocny kopniaczek dziecko na huśtawce


[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu]

natula (offline)

02-05-2014 12:41:21

Łęczna
Wchodzę na bobasa z nastawieniem meeeega do nadrobienia a tu tylko kilka postówtongue sticking out smiley

Paulina napiszę ci na priv stronę do tabelki to się wpiszesz bo ona nie jest połączona bezpośrednio z fb grinning smiley

gratuluje Synusiagrinning smiley my czekamy do poniedziałku i mam nadzieje że dowiemy się kto tam do nas ze środka pukagrinning smiley

u nas majówka mija bez żadnych rewelacjitongue sticking out smiley tzn mąż robi na działce rodzice też coś dłubią w polu a ja zasówam w domu i z małym wokoło domugrinning smiley

piszcie mamuśki co tam i jak tam bo nam całkiem forum umrzetongue sticking out smiley

8Misiowa8 napisz coś o sobiesmiling smiley która to twoja ciąża, jak się czujesz w którym tyg jesteśsmiling smiley no i czy wiesz kogo pod serduchem nosiszgrinning smiley oczywiście też zapraszamy na fbgrinning smiley zaproś np mnie do znajomych (Natalia Juszczyk) to cię dodam do naszych wrześniówek bo tam się dużo więcej pisze niż tu tongue sticking out smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Monique2014 (offline)

02-05-2014 23:37:59

Warszawa
Cześć moje kochane Wrześnióweczki:joliecouette:

Oj długo do Was nie zaglądałam i nie wiem co u Was bo jeszcze nie czytałam zaległych postów...

Piszecie o tabelce gdzie ona jest by można było ją uzupełnić a może raczej wypełnićwinking smiley

Dziewczyny u mnie ciśnienie trochę za wysokie i musiałam założyć sobie dzienniczek pomiaru ciśnienia...czy ktoraś z Was ma może ten sam problem z podwyższonym ciśnieniem?potrzebuję ewentualnej porady jak sobie radzić właśnie w ciąży w przypadku podwyższonego ciśnienia...

A tak wogóle to muszę się pochwalić moje kochane będziemy mieli SYNA!!!

Pola...miałyśmyśmy dobre przeczucia co do płci tzn Ty bardziej uparciuszku tylko Junior i bastasmiling smiley

Pozdrawiam Was wszystkie baaaaaardzo serdecznie!!!


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

ewelinafear (offline)

03-05-2014 10:08:47

Stargard Szczeciński
Paulina oczywicie, przyznaję się do zaniżania liczby męskiej populacji. smiling smiley

Witaj 8misiowa8 smiling smiley śmiało, dołączaj do nas i podczytuj, wesoło u nas na fb grinning smiley

Monique nasza tabelka jest na osobnej stronie [link widoczny po zalogowaniu] login i hasło mogę Ci podać na prv jak chcesz. smiling smiley i gratuluję Synka! Jak będzie miał na imię? smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Paulinaa89 (offline)

03-05-2014 13:23:38

Łódź
ja nie mogę się wpisac, wyskakuje mi serwer taki i taki wymaga nazwy uzytkownika i hasla...


[link widoczny po zalogowaniu]

natula (offline)

04-05-2014 10:25:55

Łęczna
Paulina napisałam ci na priv hasło i login więc możesz już sie zalogowaćsmiling smiley

Monique gratuluje Synciagrinning smiley trochę się zrobi niebiesko wkońcu w tabeli bo kobiety zdominowały różemgrinning smiley

8Misiowa8 początki zazwyczaj są strasznesmiling smiley u mnie ta ciąża akurat przebiegała najmiej wymiotnie i czuje się w miare ok ale jak sobie przypomne poprzednią ciąże to na samą myśl mam gęsią skórkętongue sticking out smiley wybraliście już imie dla synka??

u nas wczoraj było grillowo no i % towarzystwo się popiło i miałam z nich niezły ubawgrinning smiley dzisiaj ma byc powtórka z rozrywki tylko że teraz my jedziemy do znajomych wiec już dwoje niepijących będzie bo mąż prowadzitongue sticking out smiley ja prawka nie mamgrinning smiley

już jutro mamy usg i doczekać się nie mogę dziecko skaczące po kanapie siedze już jak na jajku i wyczekuje dnia jutrzejszegosmiling smiley

miłego dzionka kochanegrinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Paulinaa89 (offline)

05-05-2014 11:11:19

Łódź
wpisalam siesmiling smiley)

Lezka9 ma 6 dziecko? eye popping smiley


[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-05-05 11:12 przez Paulinaa89.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547690, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.