WRZEŚNIÓWKI 2014

Wysłane przez Spinka82 

patrycja_kubicka (offline)

13-04-2014 17:06:45

Niedźwiada
Ruchy dzidziusia czuję juz dawnosmiling smiley) Ostatnio zdarzają się juz mocniejsze.Ciąża jak do tej pory przebiegała idealnie mimo tego, że brałam leki (luteinę przez 3 tyg na początku i acard).Leki mam ze względu na wcześnijsze dwa poronienia, zanim urodził sie synek.U gina byłam we środę. I znowu luteina 2 razy dziennie bo okazało się, że szyjka jest skrócona :// Termin mam na 4go września, z pierwszego usg na 15go.

ewelinafear (offline)

14-04-2014 08:59:53

Stargard Szczeciński
Ja też witam nowe wrześnióweczki! smiling smiley

Agata o której masz tą wizytę? smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

agatalove (offline)

14-04-2014 09:03:50

Słupca

ewelinafear (offline)

14-04-2014 09:20:46

Stargard Szczeciński
Ja dzis zadzwoniłam do jednej prywatnej przychodni i się pytam ile usg w ciązy kosztuje a ta mi mówi 250zł!!!!!! Whhhaaaat?! :O oszalała czy co?


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

agatalove (offline)

14-04-2014 09:26:45

Słupca
Szaleństwo!!!! Zdzierają z ludzi ile wlezie. Dobrze, że u nas małe miasto to nie ma takich stawek. Ja chyba u gina najwięcej zapłaciłam 180 zł. Ale to przed ciążą. Robiłam wtedy usg piersi i cytologię.


[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu]

agatalove (offline)

14-04-2014 09:28:33

Słupca
Dostałam wiadomość od ebobas a tam- jesteś w 17 tyg i powinnaś już czuć ruchy dziecka. Jak ja uwielbiam takie "pocieszające" informacje sad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu]

ewelinafear (offline)

14-04-2014 09:41:30

Stargard Szczeciński
To już wolę poczekać na to połówkowe, dokładne z pomiarami, markerami za 150 :/

tez dostałam maila od ebobasa, że jestem w 18n tyg....i mogę jeszcze nie czuć ruchów...hmmm, niech mnie dalej pocieszają.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

agatalove (offline)

14-04-2014 09:51:54

Słupca
Hehe dobre z tymi mailami smiling smiley Ja w poprzedniej ciąży płaciłam za wizytę tylko 80 zł, w tym co wizyta usg, czyli jeszcze lepiej.Teraz płacę 100 zł, ale wiem że inne płacą 150 zł. Jak widać ma lekarz do mnie sentyment smiling smiley Może, że drugą ciąże mi prowadzi?


[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu]

agatalove (offline)

14-04-2014 10:01:55

Słupca
Kurde wszystko o tę kasę się rozbija. Ale dobrze, że idziesz na L4. Bardzo, bardzo dobrze. Ciekawe ile lekarze dostają kasy z NFZ za pacjenta skoro nie chce im się dupy ruszyć zupełnie, nawet gdy są poważne wskazania ku temu. Ja chyba na ten film 3D się nie zdecyduję. Już tyle wydałam do tej pory. Leczę sie też prywatnie u endo i będę mieć w ciąży kilka wizyt u niej. U mojego gina taki filmik kosztuje 400 zł. A koleżanka mnie najbardziej rozwaliła. No jak to, nie chcesz filmiku? Przecież to pamiątka na całe życie. No fajnie tylko, że 400 zł nie wydam.


[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu]

ewelinafear (offline)

14-04-2014 10:11:42

Stargard Szczeciński
Jeju Marta, szalona Ty... smiling smiley znajdź chwilę by się zrelaksować, idź z tymi wynikami gdzie trzeba i zwolnij tempo. Studia i praca, normalnie Cię podziwiam, ja chyba bym się zapłakała, gdyby wszystko mi się zwaliło. Wystarczy, że po 12 godz z dzieckiem jestem w domu, a wieczorem i tak padam na twarz.

Niestety, tak to już u nas jest. Nie masz kasy to możesz się w d**ę pocałować. Bulisz, to wszyscy koło Ciebie skaczą. Czysta dyskryminacja.

Wczoraj rozmawiałam z kuzynką z Bostonu. Ona jest w 17 tc i ma termin na 28 września? Dopiero wczoraj jej powiedziałam, że też jestem w ciąży i też mam termin na wrześnień. To uwierzyć nie mogła. grinning smiley Była pierwszą osobą z rodziny, której powiedziałam o ciąży. Aż chciałabym zobaczyć miny pozostałej rodziny, zwłaszcza jej powiem, że to już półmetek hahaha. grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6019, Posty: 1575305, Użytkownicy: 73678.
Ostatnio dołączył/a Pinuka.

Statystyki tego forum
Wątki: 832, Posty: 147773.