30 latki starające się o pierwsze Kochane Szczęście

Wysłane przez Basia1980 

majica (offline)

25-06-2012 18:19:17

Gl.
witajcie moje drogiesmiling smiley

tak podczytuję Was od jakiegoś czasu i postanowiłam do Was przyłączyć- przygarniecie prawie 30letnią staraczkę?
razem z mężem zaczynamy dopiero "przygodę" mającą na celu wyhodowanie w moim brzuszku Potomka/-kę, ale powiem Wam, że podświadomie obawiam się, że wcale nie będzie łatwo... i oczywiście zaraz po tym przychodzą wyrzuty sumienia, że dlaczego zawsze było coś ważniejszego- a to kariera, a to wygoda a to podróże a to urządzenie swojego em itp, itd... No i teraz kiedy wydaje nam się, że jesteśmy gotowi pod każdym względem na Potomka, to niestety od kilku mcy testy pokazują brzydką jedną krechę... No, ale nowy miesiąc, nowe wyzwania!smiling smiley wg testów owulacyjnych jestem w trakcie płodnego szczytu, więc będziemy się odpowiednio gimnastykować a za 2 tygodnie sprawdzać, czy tym razem udało się zakiełkowaćsmiling smiley

Pozdrawiam wszystkie Panie bardzo serdeczniesmiling smiley

karola11 (offline)

25-06-2012 19:26:29

Witam serdecznie wszystkich , witam Cie też MAJICA.
Jestem kobietka której za 8 miesięcy stuknie 30 lat.Od kilku miesięcy rozmawialismy z mężem o dziecku, w koncu postanowilismy, ze po skonczeniu obecnego opakowania tabletek anty, staramy sie o dziecko.
Tabletki biorę od 2 lat- nie z własnego wyboru a z przymusu...2 lata temu wykryli u mnie niezlosliwy nowotwor jajnika i ginekolog powiedzial, ze tabletki dadza troche spokoju jajnikom- mam problemy z torbielami.
W piatek wybieram sie do ginekologa, chce sie dowiedziec w jaki sposob moge sie przygotowac do ciazy , jakie badania etc. Obecnie od 2 mieisecy biore witaminki i kwas foliowy.
Powiedzcie mi kochane czy niska waga moze miec wpływ na zajscie w ciaze? przy wzroscie 170 cm waze 53-54 kg(czuje sie dobrze w swoim ciele), powiedzcie mi czy po odstawieniu tabletek zajscie w ciaze ze wzgledu na burze hormonow moze byc utrudnione?

bidonek86 (offline)

25-06-2012 22:32:36

Świętoszów
witam serdecznie nowe koleżanki super że postanowiłyście do nas dołączyć jak to mówią w grupie siła tutaj zawsze można się wygadać i poradzić jak widzicie poruszamy tematy nie tylko związane z ciążą więc jest naprawde super
karola co do niskiej wagi nic nie wiadomo mi o przeszkodach a co do odstawienia anty to ja osobiście spotkałam się z opinię lekarza że wtedy dopiero jajniki zaczynają wariować bo wracają do normy i wręcz zajście jest ułatwione a nie utrudnione, ale jak to mówią co lekarz to inna opinia co organizm to inaczej reaguje więc to tylko moje zdanie
majcia a powiedz mi myślałach o jakiś badaniach?


[link widoczny po zalogowaniu]

Karolcia79 (offline)

26-06-2012 08:33:07

Warszawa
CZeść Kochane smiling smiley
Weekend minął mi fantastycznie smiling smiley W sobotę wybraliśmy się z Mężusiem na Wianki na starówkowym podzamczu i bawiliśmy się do północy smiling smiley W niedzielę z kolei pojechaliśmy do zoo i fotografowaliśmy zwierzaki smiling smiley Taka małżeńska randka smiling smiley
Jakoś od dzisiaj mamy płodne dni ale staramy się o tym zbyt intensywnie nie myśleć. Zastanawiam się tylko, czy może my za często się przytulamy i dlatego nam nie wychodzi, bo wyczytałam, że to co drugi dzień trzeba....tongue sticking out smiley
W sumie i tak będzie co ma być. Na razie z Mężusiem przeżywamy cudne, romantyczne chwile, mam nadzieję, że długo jeszcze będziemy tak w sobie zakochani smiling smiley A dzidziulek będzie pięknym dopełnieniem naszego uczucia.
Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie smiling smiley

Donia78 (offline)

26-06-2012 08:39:57

Gdynia
Witam dziubaski grinning smiley brrrr ale kosta u mnie, deszcz pada i mója morda sie drze sad smiley no ale dam rade winking smiley musze bo jak bede wygladac na spiocha w biurze???
Mój małz juz pojechał, ojjj smutno mu było sad smiley
miniuszku miałaś racje serduszko mu zmiekło winking smiley reszta była jak należy winking smiley winking smiley grinning smiley ojjj ty nasza rehabilitantko grinning smiley ja tez bym dała sie tak pomasowac.... winking smiley grinning smiley, ty wiesz ze ja tez miałam taka historię... i tez mój "drugi" jest moim męzem grinning smiley, zobacz jak wszystko jest na bliskie, ale dopiero po czasie do nas tak wszystko dociera he he wiec może nieraz warto zaryzykowac.... winking smiley
Bidonku ale ty juz meża masz, i nie przesadzaj z tymi esami, bo jak wyjdzie na jaw , to juz tłumaczenia nie bedzie masz byc grzeczna!!!
Witam serdecznie nowe koleżanki!!!! majika, karola11, rozkładajcie kocyki i dzielcie sie z nami waszymi problemami od tego tu jestesmy, dążymy do jednego celu, a jakie przeszkody stają nam na drodze to same widzicie, wiec bez krępacji siadac i opowiadac coś o sobie.
Wiki a czemu ty masz takie długie cykle????? nie skracasz ich jakoś??? kurcze to jakis bezsens sad smiley czemu tak???

Kochane nie wiem czy wszystkim odpisałam, ale tyle zapamietałam winking smiley pieknego dnia wam życze, mimo ze deszcz za oknem !!!


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]

miniuch19 (offline)

26-06-2012 10:04:49

Bruksela
Witajcie, nowe kolezanki i te "stare" hi,hi juz staraczki....ja dzis bede miala dzien szalony, musze leciec kupic jakis prezent dla szwagra bo ma dzisiaj 22 urodziny, i organizujemy, oczywiscie On nic nie wie mala imprezke... I jeszcze rozdanie swiadectw, tak mozna powiedziec u mojego bratanka, wiec zmykam ale mysle o Was bardzo mocno, wieczorkiem zagladne....A u nas juz po zakurzona kanapa i od dzis post, bo w piatek maz ma badanie ,nasienia, wiec 3 dni wstrzemiezliwosci, po, hi,hi....Dobra juz mnie nie ma, pa

majica (offline)

26-06-2012 17:13:52

Gl.
dzięki wielkie za miłe powitaniesmiling smiley od razu raźniej na serduchu się robi! Byłam dziś u zupełnie nowego gina, którego poleciła mi koleżanka z pracy i powiem Wam, że dawno nikt mnie na pierwszym badaniu nie potraktował tak kompleksowo! Więc albo pierwszy raz lekarz okazał się taki porządny albo jakiś niezwykły jesttongue sticking out smiley pooglądał mnie całą od środka, zrobił standardową cytologię, usg dopochwowe i dał skierowanie na usg piersi. Teoretycznie jestem okazem zdrowia, chociaż jajniki mają jakąś pęcherzykowatą budowę (co niby mieści się w normie i nie jest objawem do niepokoju) a to niby sprzyja powstawaniu torbieli- nie spodobało mi się to zdanie nic a nicwinking smiley Wg monitoringu owulacja była w lewym jajniku (co też sama odczuwałam dość mocno) i pęcherzyk chyba się wchłania (tak zrozumiałam, chociaż gin powiedział, że bez wcześniejszego monitoringu trudno stwierdzić, jak się rozwijał, więc już sama nie wiem;() Powiedzcie mi, czy jeśli rzeczywiście się wchłania, to szans na poczęcie nie ma w tym cyklu? Tutaj jestem trochę niedoinformowana...

a tak poza tym, to dzień mi szybko minął- obowiązkowa dawka ruchu zaliczona- dojeżdżam rowerem do pracysmiling smiley,a zaraz trzeba coś na obiad przygotować, ale poczekam na mojego mężczyznę- we dwójkę zawsze raźniej się po kuchni krzątaćsmiling smiley

a co do wcześniej przeczytanych postów odnośnie tego Drugiego, to... wiecie, do anioła mi daleko i moją dewizą jest "nigdy nie mów nigdy", ale prawda jest taka, że wszystko co nowe, inne, jest fascynujące- początki są zawsze szałowe, pełne namiętności i tajemniczości, której brakuje we własnych czterech ścianach, gdy zajęci jesteśmy przyziemnymi sprawami, ale prawda jest taka, że łatwo coś wyrzucić i zastąpić nowym, ale sztuką jest naprawiać to, co się psuje a na dodatek radość jest o wiele większa!smiling smiley także kobitki spróbujmy spojrzeć na naszych mężczyzn tak, jak gdybyśmy go dopiero poznały i nie znały jeszcze jego wad (ani on naszychtongue sticking out smiley) i zobaczycie, że warto przy nich, dla nich i z nimi żyćsmiling smiley

karola11 (offline)

26-06-2012 17:34:49

WITAM WAS Kochane.
Bardzo dziękuję za tak serdecznie przyjęcie mnie do Waszego grona.
Dziś w pracy ukradkiem patrzyłam czy ktoś odpisał mi na post i jakie było moje mile zaskoczeniesmiling smiley
W piątek idę do ginekologa zapytam sie o ta niską wagę-jakoś to mi nie daje spokoju, mąż mi mówi ze powinnam przytyć aby mieć sile dźwigać brzuch smiling smiley heh.
Tabletki anty.kończę brać 12 lipca, a skoro mówicie ze lepiej odczekać 3 miesiące to oznacza ze możemy zacząć się starać od października....hmm,, może uda mi sie coś przytyć, choć u mnie wszyscy wysocy i szczupli..
MAJICA cieszę się ,ze jestes zadowolona z wizyty, powiem Tobie ze moj ginekolog zawsze robi mi usg dopochwowe, bada piersi+ wywiad.Dla mnie wazne jest to ze ktos podchodzi do sprawy indywidualnie a nie traktuje Cię jak kolejną sztukę.Fajnie ze jesteś zadowolona!!

Gosia75 (offline)

26-06-2012 21:23:04

witajcie Kochane
blagam o wybaczenie - brak czasu sad smiley , naleza mi sie :whipping: jeszcze nie przeczytalam Waszych postow...sad smileysad smileysad smiley

tak jak powiedzialam napisze o moim porodzie smiling smiley

Porod wspominam ogolnie b.dobrze , mialam wspaniala polozna, bole zaczely sie ok 15, wody odeszly ok 21 , PDA mialam podane dolslownie w ostatniej chwili, gdyz pytano sie mnie czy juz podac , a ja nie chcialam , dopiero kiedy powiedziano mi , ze to ostatnia chwila na podanie , gdyz bedziemy wchodzic w kolejna faze porodu , to powiedzialam ok.Po podaniu praktycznie nic nie czulam -zasnelam nawet.jednak organizm mojj dziwnie reagowal i wymiotowalam kilka razy sad smiley
Jednak nie bylo mi dane rodzic silami natury sad smiley gdyz ctg wykazywalo , iz bicie serduszka zanika sad smileyi wtedy zdecydowano cesarke sad smileysad smileysad smiley
Alek przyszedl na swiat o 7.07 , jeszcze na stole kiedy robili mi cesarke wymiotowalamsad smileysad smileysad smileyJednak kiedy uslyszalam pierwszy krzyk ,minelo wszystko , poplakalam sie ze szczescia i tulilam juz mojego syneczkasmiling smileysmiling smiley
Dostal 9/10/10 w skali Apgar-wszyscy byli nim zachwyceni na porodowce , byl jedynym chlopcem na oddziale .Przez pierwsze 24 h , nie "zmuszano " mniedo karmienia , pozniej karmienie na silekarmienie piersią , jednak nie pozwolono mi uzywac kapturkow sad smiley , o pompce to juz wogole nie bylo mowy -i tak meczylismy sie i denerwowalismy oboje sad smiley.Dopiro w poniedzialek zlitowano sie i uzylam kapturkow , jednak i tak maly sobie za dobrze nie radzil , wiec dostalam pompke.I tak karmie do dzis.Od czasu di czasu przykladam go do piersi , cos tam probuje ciagnac , ale widocznie za slabo , gdyz nic nie leci...
Alus jest grzeczny , spi , je , je , spi i tak na okraglo, dzis w nocy po raz pierwszy wstawalam do niego co 2 h i karmilam płaczące dziecko

Maly mial lekka zoltaczke w szpitalu , ale jest juz oksmiling smileyCo do mojego samopoczucia -JESTEM FIT jak nigdy , bardzo szybko doszlam do siebie i dzieki temu , ze sie ruszam a nie jecze i leze plackiem , macica szybko mi sie obniza-bynajmniej tak twierdzi polozna.Boli mnie tylko kregoslup-
Alek w piatek przezyl swa pierwsza kapiel , troche plakal , wczoraj kapalam go juz sama smiling smiley
W niedziele bylismy w Kosciele i przez cala msze , przed i po spal..nic raczej nie jest w stanie go obudzicsmiling smileynawet odkurzaczsmiling smiley

i to juz wszystko ,

a jak tam pozostale ciąża , kiedy macie terminy ???

caluje Was wszystkie:joliecouette::joliecouette::joliecouette::joliecouette::joliecouette:

ok.lece sciagac pokarm .pa


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

po 4 latach , 9 miesiacach i 16 dniach staran UDALO SIE -JESTESMY RODZICAMIsmiling smiley

beretka1982 (offline)

26-06-2012 21:41:17

Przemyśl
hejka!!!!!!!!!!!! jestem i ja...........jak zwykle zapracowana...w trasie...i w ogóle...ciagle cos....Od czego zacząć?

Witam Was Nowe Kumpelusie!!!!

Karolu! Waga powiadasz?Hym może być i nie musi przeszkodą....ja mam 159 i waże 45kg więc kicha....ale to zalezy od wszytskiego po trochu... Myślę ze nie masz się o wage co martwić....

jej...niewiem co do każdej z Was napisać....

Miniu....oj jak ja trzymam kciuki.....bądzmy dobrej mysli.....

Doniu super...że tak pogadaliscie z K i w ogóle....

niemam dziś weny do pisania.....Przepraszam.....ale tak jak Minia intensywnie o Was myślę.....Dobrej nocki wszytskim.... Sciskam !!!!
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546170, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114712.