30 latki starające się o pierwsze Kochane Szczęście

Wysłane przez Basia1980 

Irka1979 (offline)

22-06-2012 20:21:19

Dzień dobry wszystkim

GOSIACZKU gratulujemy Wam serdecznie i życzymy aby synuś rósł szybko i zdrowo i żeby był z niego mały łobuziak dziecko z procą Cieszcie się swoim szczęściem no i oczywiście prosimy o fotki.

Karolcia ja też uważam, że powinnaś coś zrobić ze swoim poetyckim talentem.

U nas nic nowego. Ciągle siedzimy nad jeziorkiem i odpoczywamy. Po niedzieli musimy jechać na kilka dni do domu i już mi się robi niedobrze na myśl o powrocie do zgiełku dużego miasta smutny


FLUIDKI

beretka1982 (offline)

23-06-2012 10:24:14

Przemyśl
Witajcie Moje kochane.....o jej....



Wiki.....znam to...to co piszesz o swoim związku....zrobisz jak uważasz....wszytsko zbiera się do kupy....te złe emocje....nieromntyzm ze strony twojego męza....Pamiętaj,ze zakazany owoc najlepiej smakuje..ale może być ogromna konsekwencja na dalsze Twoje życie..i relacje z m. Rozumiem ze czujesz siię Tą jedyyną ....ale automatycznie odbiegasz od m....z wszytskim....rozumiem, bo sama przez to przechodziłam...i powiem Ci ,ze odkąd dowiedzieliśmy się ze mamy kłopoty z zajściem to pokochałam T. jeszcze bardziej....ale nie jest cudownie i romantycznie....nie w tej sytuacji u jego mamy...i on antyromantyk...ale próbuję wyciagac dobre tego strony....oj tam.....truję Ci tu.....

Miniu..... Ile bedziesz miec tej rehabilitacji? mam nadziejże ze Ci pomaga i lepiej się czujesz?

Irko cudownie chyba tak nad tym jeziorkiem?

Karolciu pisz kochana pisz....mi tez cięzko..staram składac rączki do Bozi ale też przychodzą chwile ciężkie.....dziś np. jadąć do pracy były godzinki do M Bożej....św. Rita jest od spraw beznadziejnych i jest do niej nowenna....ale jakos nie korzystałam z tej formy modlitwy.....Kiedys moja kumpela s. zakonna powiedziała mi tak....: wiesz? znam małżeństwo które 10 lat nie miało dzieci....byli wierzący....ale nic....w koncu bardzo zawierzyli swoje zycie Bogu....i sie udało....tu trzeba mieć w dwójkę siłę....i wiarę. Mój T nie lubi się modlić ze mna. Nie chce wieć na siłe nic.

sie rozpisałam....jestem za kolezankę w pracy i mam chwilę.

Sciskam Was ogromnie....fajowo ze jesteście.....dobrej soboty i niedzieli.....

beretka1982 (offline)

23-06-2012 10:26:02

Przemyśl
Ale widze Ze labują co niektóre od forum......wracajcie......

bidonek86 (offline)

23-06-2012 21:17:05

Świętoszów
Gosiaczku wielkie gratki i dużo dużo spokoju jak znajdziesz chwilke napisz nam o wszyskim dokładnie jak było

tak to jest z tymi naszymi facetami widze że prawie każda z was przeżywała podobną historię najgorsze jest to że ci trzeci cudowni faceci pojawiają się zawsze wtedy kiedy nam akurat brakuje czółych słówek, chwili rozmowy czy nawet czułego przytulenia i wtedy jesteśmy łase na wszystko

Ja znikłam na trzy dni bo malowaliśmy kuchnie potem sprzątanie i zleciało, jestem troche zła bo plamiłam w 25 dniu cyklu(cykle mam od 27-32 dni) myślałam trudno przyszedł okres wcześniej gorączki zmęczenie nerwy ok ale co nic się nie przebiło do dnia dzisiejszego, nie wiem już o co chodzi miałam robione w tamtym roku Tsh i było oik teraz czekam jeszcze na wyniki cytologii, na usg jajniki czyste sama nie wiem jak to interpretować już.


[link widoczny po zalogowaniu]

Donia78 (offline)

24-06-2012 10:56:16

Gdynia
Witam kochane!!!! wiem , wiem nie było mnie ale.... mam wytłumaczenie bo... przyjechał na weekend mój K grinning smiley grinning smiley grinning smiley, no i spacerki, obiadki( KFC grinning smiley ) no i zakupki. Przyjechał właściwie na chwilke, a cieszyliśmy sie jak małe dzieci. w prawdzie jedzie dopiero w poniedziałek nad ranem, ale ja dzis w pracy wiec on sam w domku cały dzien... mówię wam zupełnie inny człowiek, mówiłam ze jak zatęskni to zrozumie... wczoraj bylismy u jego kuzyna , on sam wychowuje 8 letniego synka, taki mały szaleniec i mój K sie z nim bawił prawie całą wizyte... i jak wracalismy to on mówi: wiesz chciałbym takiego Maciusia...., a ja tak oschle: a ja juz nie, chcę sie wyleczyc i tyle z mojej strony.... cisza....i nagle..., wiesz ja sie nie poddałem jak beda pieniądze to pójdziemy na IUI a jak nie wyjdzie to na in vitro.... zamurowało mnie... ale ja dalej oschle: musze sie wyleczyc i to jest teraz dla mnie najwazniejsze.... a on: no dobra ty sie lecz a ja bede zarabiał na in vitro.. HE serducho zaczeło mocniej bić... jednak ten mój czub nie jest taki zły grinning smiley grinning smiley grinning smiley
GOSIA!!!!! słońce kochane wielkie gratulacje, co prawda my tu wiedziałysmy ze czas cie dopadł, no ale miesiac rodziłas?????? dawaj tu kochana szybko relacje i fotunie naszego e-dzidziusia bo ciotki chca zobaczyć!!! niech wam sie chowa zdrowo i szczesliwei!!!
jolka hmmm no jesli chodzi o tego polipa to lekarz mi kazał dopiero przyjść we wrześniu, a dlaczego??? bo on stwierdził ze skoro wykrył go dopiero teraz tzn ze on sie dopiero pojawił i jest ...za kruchy do wycięcia, i ze dopiero we wrzesniu postanowi co dalej, no ale oczywiście mi to nie wystarczy, wiec jak tylko bedzie kaska to pocisnę do tego mojego prywatnego ginka i zobaczymy co on powie..., ja na twoim miejscu zrobiłabym Bete, wtedy wszystko bedziesz miała jak na obrazku winking smiley
Karolcia zgadzam sie z Lisą.....tomik to mało powiedziane, to pełne miłości i wyczekiwania DZIEŁO, no cudne normalnie piszesz to co czujesz....co my czujemy, PIĘKNE!!!!
Wiki hmmm leki powiadasz? skutki uboczne??? ja dostałam od tego lekarza Biosteron, ch..... wie co to jest ale jak przeczytałam skutki uboczne.... oczy mi wyszły z orbit... i stwierdziłam ze jezeli wyskoczy mi chociaż jeden niezapowiedziany syf na ryju, to od razu odrzucam... grinning smiley grinning smiley grinning smiley
wiesz... czasami to jedyne co nam pozostaje, taka odskocznia od rzeczywistości, ktoś nas pragnie, powie czułe słowo...a my w domu mamy piekło sad smiley i tak jak Bidonek mówi ze ci "drudzy", pojawiaja sie własnie wtedy kiedy nam brakuje bliskości, czułych słów...hmmm tylko czy tego nie wykorzystają przeciwko nam??? nam przez chwilę bedzie cudownie , błogo bo usłyszymy to czego nam brakuje....i nagle ZONK , hmmm ciężka sprawa....
Ireczko wy macie fajnie.... ja tam wpadne do was juz w.... piątek grinning smiley jeju ucałuje Śląską ziemie grinning smiley grinning smiley
miniuszku Ty wiesz słonko ze my tu juz palce u rąk tracimy od trzymania kciuków, ale jak trzeba bedzie to i za nogi sie weźmiemy grinning smiley grinning smiley podstawa to pozytywne myslenie i my jestesmy z tobą!!! no w koncu musi sie udac nie??? w tym cuklu tez IUI???

Miłego dnia kochane!!!!


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]

Fiolka79 (offline)

24-06-2012 14:31:46

HEJJJ!!!
GOSIA gratuluję serdecznie!buziak od dziecka Czekamy na fotki Waszego Szczęścia buziak od dziecka
Karolcia no ,no ...poetka z Ciebie ,całkiem fajne te Twoje wiersze.
Kochane przeczytałam aby tak z grubsza ,bo nie mam czasu na nic.A to dlatego ,że S i parę innych osób zrobiło w pracy małą awanturę o kasę i...szukamy wszyscy nowych chałupek i chłopaki nowej pracygrinning smiley
To mieszkanie wynajmujemy od szefa S ,więc logiczne ,że musimy znaleźć nowe. W końcu uciekniemy od tego czuba ,o każdą wypłatę trzeba się prosić 3x. Dobrze że ja mam pracę to damy radę. Przepraszam ,że aby tak na chwilę i aby o sobie ,ale chciałam się usprawiedliwić z nieobecności i powiedzieć ,że i tak o Was myślężartowniśbuziak od dziecka
Muszę kończyć ,bo S zaraz porwie kompa i po raz setny będzie przeglądał te same oferty wynajmuconfused smiley i mówił "zobacz ,a to? czy tamto lepiej?"the finger smiley Pa Słońca moje!
P.S.Witam nową koleżankę ,fajnie ,że do nas zaglądaszsmiling bouncing smiley

Fiolka79 (offline)

24-06-2012 16:13:11

Aaa! Powiedzcie skąd wziął się ten napis pod moim zdjęciem tzn pod zdjęciem kwiatuszka i jak to wywalić??? Nie chcę opisu gdzie mieszkam zwłaszcza ,że to napis "ciut" nieaktualny -już jakieś...12 latconfused smiley Nic nie gmyrałam w ustawieniach samo mi to wlazło!wrrr!!!hot smiley

Donia78 (offline)

24-06-2012 16:19:46

Gdynia
Fioleczko witaj grinning smiley jaki napis pod zdjeciem??? ja nic nie widze u ciebie tylko: napisz wiadomość winking smiley

Wiki kurde no nie daj sie!!!! odparuj mu raz na jakis czas kilka "ciepłych" słów niech sie troche ogarnie.. co to ma znaczyc??? jak chce sie powyżywac to nadwór, do kolegów. Mój kiedys tez próbował tak wiesz... ale ja sobie nie pozwole , raz dostał w pysk, na drugi raz juz uważał na to co mówi... 10 razy sie teraz zastanowi co ma powiedziec, a jak chce sie wyzyc to z piesiem na spacerek pobiegac, od razu mu przechodzi...


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-06-24 16:23 przez Donia78.

miniuch19 (offline)

25-06-2012 14:06:48

Bruksela
Hejka Laseczki; dzisiaj ja pierwsza zagladnelam lool lool
Co ciekawego slychac? U mnie byly staranka w weekend a od dzisiaj znowu musze Utrogestan aplikowac. W sobote mialam dola, napisalam chyba pol strony do Was, ale wszystko sie wykasowalo, moze tak musialo byc...Teraz juz jest lepiej. Wczoraj bylismy na basenie, potem pozny obiadek i wieczor z mezem...Swieczuszki zapachowe, kremik do masazu, nastrojowo i romantycznie...
Doniu a nie mowilam, jak zateskni to mu zmiekknie, no serce chcialam powiedziec, hi,hi...Kochany chlopak, kocha Cie przepierun...Tak mi fajnie sie srobilo na serduchu, jak napisalas, ze zawital do domciu, oj vivat l'amour!!!!! buziak od dziecka
Wiki a ty zrozumialas, ze nie warto psuc tego co konstruujecie, dla jakichs tam starych -mlodzienczych zauroczen, madra dziewczyna...A powiedz, moze ty w ciazy jestes, testa nie robisz??? W 36 dc pewnie juz wyjdzie, na co czekac i sie stresowac dluzej...Moze to byc rowniez dzialanie tych tabletek, ale ja trzymam kciuki, zeby to bylo to pierwsze...:joliecouette:
Fiolka oj,oj, to macie problem, oby sie chalupka znalazla jak najszybciej i dla meza praca u solidnego pracodawcy, jeszcze chyba tacy istnieja, nie??? A jak wasze staranka????Nic nowego, a moze cosik tam nam ukrywasz i szykujesz surprise, he??? Napisz cos wiecej, bo tesknimy...
Bidoneka moze to byla implantacja he??? Oj zycze kochana tobie dzidziuska rowniez z calego serducha i coski tam wymalowaliscie, hm, kuchnie mowisz, fajowo, a jakie kolorki??? Wiesz, co do "tych" spraw o ktorych piszesz, to ja tez cos takiego podobnego przezylam, ale u mnie to sie zakonczylo malzenstwem. Poznalam mopjego M jak jeszcze bylam w zwiazku z poprzednim facetem, ale szczerze mowiac, to juz byl prawie koniec tego toksycznego zwiazku, moze dlatego tak latwo z niego wyszlam...Facet byl nie dosc ze nieodpowiedzialny, to zwyczajny naciagacz, ktory trafil na idiotke, jak mu sie zdawalo, ale do czasu, bo przejrzalam na oczy i nie zaluje....Czase jak zwiazek sie wypala warto ryzykowac, aj, nie namawiam nikogo, ale u mnie wyszlo to na dobre... DZIEWCZYNY czasem rozum mowi swoje a serce swoje, trudno sie zdecydowac, ale trzeba....
To na tyle, zmykam bo zaraz na rehabilitacje, Beretka pytala czy jeszcze dlugo, tak jeszcze, bo reka mimo ze sprawna, to jednak boli, i trzeba ja cwiczyc, masowac itp, a i pozostale "czesci" mojego ciala tez wymagaja rehabilitacji, wiec 5 razy w tygodniu musze jezdzic, trzeba cierpiec, zeby byc pieknym, hi,hi...Berecia jak tam po weekendzie????A Jolka, Karolcia, Astre, Pubugolai Gosiahalo????? Czekamy na relacje, jak bedziesz miala chwilke i na fotki, stp?????? Merci bisou

bidonek86 (offline)

25-06-2012 15:38:30

Świętoszów
witam się i ja miniuch ja nie wierze w cuda i pewno to wszystko przez leki które wsadzałam dzisiaj brzuch i kręgosłup mnie boli kosmicznie więc czekam jak lunie co do kolorów kuchni to jest taki coś pod beżowy i mój m zabawił się w malarza artyste i na ścianach namalował filiżanke z kawą , na drugiej butelki z kieliszkami jeszcze będą napisy jakieś ale do tego muszą być szablony.

Ja tam jeszcze smsuje z tym drugim i jest sympatycznie i adrenalinka żeby mój nie wyczaił ale daje rade , chociaż troche mi się przyjemności należy a co hihih


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1546052, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114712.