30 latki starające się o pierwsze Kochane Szczęście

Wysłane przez Basia1980 

kawcia (offline)

07-02-2012 17:58:51

ElloMr. GreenMr. Green Doniu na obiad byl dzis schaboszczak,ziemniaki i surówa-to takie oklepane ,a ja luuuubieeee ten zestawik...mniamm..wiecie co mam do schabow jakąs slabosc...mogę ich pozrec duzooo,no ale potem spodni nie moge dopiącthumbs downDziewczynki widzę ze tez lubicie cos dobrego poczytac.Ja tez lubię,jak jest dobra ksiązka ,to mnie nie ma,odlatuję.Pubugola ,cieszę się ze za pierwszym razem się udalo i tez mnie interesuje łaczny koszt,o ile zechcesz nam zdradzic.Pozdrawiam was kochane i pa pa.


: )

bidonek86 (offline)

07-02-2012 18:51:20

Świętoszów
pubugola a powiedz mi jak się przedstawiają koszty tego wszystkiego?


[link widoczny po zalogowaniu]

Donia78 (offline)

07-02-2012 20:17:33

Gdynia
he he he ale my jestesmy materialistki hi hi hi [link widoczny po zalogowaniu]....ale powiem wam ze nie stac mnie w tej chwili na to zeby własnie iśc na in'vitro... i co mam sie powiesić??? nie staram sie dalej....


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]

gonik (offline)

07-02-2012 20:19:08

Białystok
Heja! pubugola gratuluję, super ze za pierwszym razem się powiodło. Teraz już wszystko dobrze się ułoży.
W sobotę byłam u kilkudniowej Lenki i do tej pory jestem pod wrażeniem, słodziutka kruszynka. To pierwsze maleństwo w naszej najbliższej rodzinie. Ale jakie opory mieliśmy z mężem... żeby iść odwiedzić (to jego siostrzenica) Zazdrość... Jak teściowa się chwaliła, że będzie babcią to wszyscy myśleli że u nas coś się wykluło, ktoś stwierdził że ja to już mogłabym być drugi raz w ciąży... ale co zrobić...
A tak w ogóle to i ja jestem dziś wściekła na swego m. Przydałoby się z tydzień rozłąki!
Pozdrawiam i ściskam (ciężarne nie za mocnoradość)

lilczur (offline)

07-02-2012 22:02:10

Głogów
pubugola, a co to znaczy, że wybrałas protokół mind? Bo aż takiej wiedzy o in vitro jak rodzaje protokołów nie mam. To znaczy wiem, że jest jakiś szybszy i dłuższy, ale mind?
Na temat chłopów i ich durnowatych zachowań i tekstów to można epopeję napisać. Jedyna rada: olać. Moja mama zawsze powtarza: "Nie wymagaj wiele, to tylko facet".
gonik - czasem zdumiewa mnie bezmyślność innych. Ile to się trzeba idiotycznych tekstów nasłuchac przez ludzką głupotę. Mojego B wujek podczas świąt standardowo spytał, czemu jeszcze nie mamy dziecka. Odpowiedziałam grzecznie (choć miałam ochotę zabić), że cały czas się staramy, na co on "Chyba robicie nie z tej strony". No debil!!!!! Kiedyś moja koleżanka, która też długo starała się z mężem o dzidzię i miała serdecznie dość głupich pytań, na zapytanie, dlaczego jeszcze nie ma dziecka wypaliła: "Robiłabym właśnie teraz, gdyby nie fakt, że muszę rozmawiać z idiotą". Brutalne, ale skuteczne. W życiu nie spróbuję tak odpowiedzieć, ale podoba mi się ten tekst baaaardzo.grinning smiley
A dziś koleżanka w pracy zaczęła jakieś debilne teksty rzucać o tym, że niektórzy z nas ociągają się z powiększaniem populacji i do kolegi walnęła: "Ty jeszcze normy nie wykonałeś". A chłopak od 10 lat stara się z żoną o dziecko i w końcu odpuścili i wystąpili o adopcję. I ta idiotka, bo inaczej nie nazwę, takie rzeczy chłopakowi mówi! Bezmózgowie totalne!!

A gdzie jest Miniuszek?

miniuch19 (offline)

07-02-2012 23:12:29

Bruksela
Jestem jestem moje kochane, no ten remont to jak studnia bez dna, kurde zero czasu, :use_hammer: caly dzien, a ja :cleanning: hi,hi... Dzisiaj 24 dc, 14 lutego na test do szpitala, czy sie powiodlo, czy nie. Normalnie okres przychodzi po 26 dniach, zobaczymy teraz... Poczytalam Was, gratuluje Pubugoli wspominalam ja nie tak dawno i prosze, taka niespodzianka, juz tyle mamusiek bedzie, teraz tylko my musimy sie sprezac, nie??? Ide lulku, bo zmeczona jestem, a do konca daleko jeszcze, tesknie bardzo za wami, i juz nie moge doczekac sie normalnosci, buziaczki :joliecouette:

Gosia75 (offline)

08-02-2012 01:13:59

Pubugola -gratuluje-witaj ponownie wsrod nas


Dzis bylam w Klinice , w ktorej najprawdopodobniej będę rodzic, jest ok -mam mozliwosc "wynajecia" pokoju rodzinnego , i tak chyba zrobie , co prawda wiaze sie to z dodatkowymi kosztami ok 150€ na dzien...ale co tam , normalnie pokoje sa 2 osobowe, i zle nie wygladaja , ale ja mam obawy, np.bede sobie spala z malenstwem moim a to drugie malenstwo bedzie plakalo itd...albo o do porodu to juz postanowilam , porod naturalnywielkie oczy bez udzialu mojego L-nie chce go tam, zamiast jego bede miala przy sobie kuzynke , ktora przyjedzie do nas specjalnie na te okazje...hehe.
Jego mama namawia mnie , aby on byl przy porodzie , wtraca sie nawet w tak intymna sprawe---brrrwariat
po za tym jestem wsciekla na nia i na mojego , ze namawiaja mnie , aby nasza chrzesnica przyjechala do nas na ferie- a bylo juz dawno ustalone , ze ze wzgledu na moj odmienny stan , w tym roku zadnych odwiedzin dzieciakow z naszych rodzin nie bedzie , chyba , ze tylko na weekend i to w towarzystwie rodzicow , jak juz nasze malenstwo bedzie z nami....nikt nie rozumie , ze potrzebuje ciszy i spokoju , mnie nawet juz wlaczone cicho radio przeszkadza-bynajmniej teraz...jak powiedzialam jego mamie , ze nie chce odwiedzin -to uslyszalam....skoro dziecko ci przeszkadza...dobre nie ???

Wogole ostatnie dni po powrocie z krotkiego urlopiku ...jakas taka nerwowa jestem , moj L siedzi w domu i to tez mnie wkurza-siedzi i nic nie robi , mial podlaczyc kino domowe, powbijac tu i owdzie gwozdzie , tu cos podmalowac , itd i ...NIC , siedzi w tym domu i nic nie robi...o nie przepraszam doczekalam sie raz sniadania i raz pomycia naczyn...zmywarke dopiero mi wymienia w piateksad smileysad smileysad smileysad smileysad smiley , denerwuje mnie to jego siedzenie i nic nie robienie...kurcze tesknie za tym jak intensywnie pracowal. ale teraz taki sezonsad smiley , ma jedna budowe oddalona 600 km od nas , myslalam , ze jak poleci tam to posiedzi pare dni , a on nie ...mam mu zabukowac bilet od razu w te i z powrotem sad smiley czyli rano wyleci a wieczorem wroci , lub ewentualnie na drugi dzien....chyba jakas nienormalna jestem , ze chce sie chlopa z domu pozbyc na dluzej...

ok.dosyc zalenia sie....

DZIEKUJE ZA TO ,ZE JESTESCIE


Zamieszczam ostatnie zdjecie USG.
Przepraszam , ze nie pojawiam się zbyt czesto


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

po 4 latach , 9 miesiacach i 16 dniach staran UDALO SIE -JESTESMY RODZICAMIsmiling smiley

bidonek86 (offline)

08-02-2012 08:21:24

Świętoszów
witam się i ja oczywiście z kawunią widzę że ciąg dalszy narzekania na chłopów hihi mój dzisiaj też do wieczora w pracy więc błoga cisza i spokój i dobrze ja się cieszę
Jestem znowu z nim na wojennej scieżce bo zaczął hajcować znowu jak smok czyli paczka dziennie a już tak fajnie szło i jak on wczoraj chciał się przytulić to ja do niego niech papierosa przytuli a co !!!
Dopiję kawkę i lecę do apteki i o jakiś sklep musze zachaczyć, a potem pewno znowu książka bo nie powiem czyta się rewelacyjnie
Wpadne potem do was kochane
donia mnie też nie stać na ten zabieg ale chciałabym chociaż przypuszczalnie cene wiedzieć tak dla zaspokojenia ciekawości


[link widoczny po zalogowaniu]

pubugola (offline)

08-02-2012 10:05:15

Warszawa
Witam Was kochane, widzę, że wasi ponowie nie są w najlepszej formie, no cóż może to zima .... Gosia ty się nie denerwuj kochana, ja miałam to samo z wizytą kuzynów, mieli przyjechać na weekend ale jak przyjechali w piątek i zobaczyli mnie bladą, obolałą i ledwie snującą się po domu to w sobotę rano pojechali smiling smiley. Ludzie nie rozumieją, że trzeba nam spokoju... wrrr.

Dziewczyny jeżeli chodzi o koszty samej IVF to wygląda to tak: dwie wizyty przed stymulacją: 80 + 80, stymulacja zastrzyki ok.2500-3000 zł + 1000 zł pakiet wizyt i badań podczas stymulacji + 1000 zł punkcja jajników + 4900 zł zapłodnienie komórek (mikroiniekcja) i transfer. Potem jeszcze wizyty po: 80 zl jak bylo widac sam pęcherzyk ciążowy i druga 180 zł jak już stwierdzili ciążesmiling smiley. Ciążowe wizyty są duuużo droższe. Tak to niestety wygląda;(.
My leczyliśmy się oboje w tej klinice przez rok i w ciągu tego roku miałam również 4 stymulacje do IUI, 2 przeprowadzone IUI to kosztowało nas ok. 4tys + leki, zastrzyki pewnie ok. 4 tys.
Chcieliśmy IVF już latem ale lekarz namówił nas niestety na kolejne IUI. A może tak miało być.

lilczur o protokole mind dowiedziałam się w gabinecie. Jest to nowa metoda stymulacji, nie ma jeszcze badań i statystyk ogólnych, są tylko wewnętrzne tej kliniki i lekarka powiedziała mi że skuteczność wynosi ok 60% i w przypadku moich jajników to mogą zastosować protokół krótki lub mind i sama mam zdecydować który, a jak powiedziałam, że nie wiem.... to kazała mi posłuchać kobiecej intuicjismiling smiley

miniuch to chyba twoje myśli mnie tu spowrotem przyciągnęłysmiling smiley)

Miłego dnia Wam życzę !


kawcia (offline)

08-02-2012 11:22:00

Witajciesmiling smiley GOSIA jakie ładne dzidzi ,słodko paluszka ciumka.LILCZUR -dokladnie tak jak piszesz niektorzy ludzie są beznadziejni,a ten tekst tej kolezanki z pracy do kolegi ktory stara sie od 10 lat ,to po prostu dno.Niektorzy powinni ugryzc sie w język,a nie zadawac takie debilne pytania.Trochę wyczucia,taktu ...eh szkoda gadac,pisac..MINIA ,ale jak juz będzie po remoncie,to efekty będą cieszyć.BIDONEK podziel sie co czytasz.PA PA


: )
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1546122, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114712.