Planujące ciążę/bycie mamą 2019

Wysłane przez kajva 

Pogodna_Aga (offline)

29-11-2019 14:22:44

Łódź
To są arcydzieła wielkie oczy Co za talent! Brawo! Brak słów.

Dobra dziewczyny to już wiemy gdzie na roczek zamawiać grinning smiley


MamaKasia2 (offline)

29-11-2019 14:30:23

Legnica
Aga bardzo chętnie, ale odbiór co najmniej z Monachium...

minka170 (offline)

29-11-2019 16:46:22

Wrocław
Przepiękne te torty! Wielkie wow : )
Chciałabym mieć takie zdolności... smiling smiley

MamaKasia2 (offline)

29-11-2019 18:08:15

Legnica
Minka trening czyni mistrza winking smiley z każdego niepowodzenia wyciąga się jakieś wnioski. Moja mama zmarła jak miałam 10lat także dość szybko zaczęłam sama urzędowac w kuchni i często właśnie metoda prób i błędów dochodziłam do pewnych rzeczy

Soniaa25 (offline)

29-11-2019 18:24:58

Wrocław
Wooow super torty, mega talent! Podziwiam xd

Minka nie dasz rady z tym testowaniem się wstrzymać do @ lub nawet dzień po? Nie ma sensu wcześniej robić i się nakręcać. Może niech to będzie Twój cel żeby jednak poczekać.

Ja dzisiaj po pracy uderzyłam na sklepy i...nic nie kupiłam tylko się wkurzałam na ludzi haha często zamawiam przez internet i odzwyczaiłem się chyba już od łażenia po galeriach...męczące to okropnie.

A jeszcze dziś pojawiło mi się jasne, brązowe plamienie..bardzo, bardzo malutko ale już się wkurzyłam bo już myślałam, że spokój...mam nadzieję, że się nie rozkręci + taki mnie dziś łapalo tępe kłucie w podbrzuszu czasami...za szybko się chyba ucieszyłam na niesamowite działanie leków hah. Od poniedziałku znowu duphaston wkracza przez 10 dni to pewnie coś się poprawi i czekanie na @ smiling smiley

minka170 (offline)

29-11-2019 18:32:57

Wrocław
Sonia przyszła sobota to dzień @. Jeśli nie dostanę w nocy to zrobię rano przed zajeciami. Bo mam caly dzień na uczelni i potem sie wkurzam,jak musze latać do toalety co chwile,żeby tylko nie pobrudzic gaci i pol okolicy okresem : D
Ja teraz malo co kupuje w galeriach. Ostatnio byty i bieliznę, a tak to do lumpka latam caly czas : )

Haha, zapomnialam odpisac Adze o tych dolegliwościach mężczyzn. Myślałam,że padne ze śmiechu w pracy,haha

A ja kochane moje leżę i regeneruje moje bolace ledzwie...no i sie uczę na jutro : )

minka170 (offline)

29-11-2019 18:35:43

Wrocław
Kasia musiałaś byc szybko samodzielna. Zawsze podziwialam takie osoby, ktore szybko straciły mamę.
Ja mam tyle pomocy od mojej,ze bez niej byłoby mi bardzo ciężko...bo mój tato jest specyficzny i z nim sie tak nie dogaduje : p

Pogodna_Aga (offline)

29-11-2019 21:17:05

Łódź
MamaKasia2
Z mamą to sytuacja podobna do mojej - tyle, że moja żyje. Też jej nie miałam od dzieciństwa i też przejełam dowodzenie w kuchni. Ale niestety ja uczyłam się totalnie sama, nie mam zdolności zupełnie artystycznych także przeszłam z gotowania biegunkowego (tzn wszyscy co jedli mieli sraczuszke) do etapu jak ja to określam "zjadliwe" - przejdzie przez gardło, ale to nie rarytas winking smiley Generalnie jestem antytalencie w kuchni. A mój facet niestety też nie umie gotować :/


MamaKasia2 (offline)

29-11-2019 21:59:26

Legnica
Aga ja też się uczyłam sama i też często rzeczy które zrobiłam czy upiekłam lądowały w koszu ;P ale mnie takie porażki motywowaly, jak cos nie wyszlo to nie dawalo mi to spokoju i dochodziłam gdzie zrobiłam błąd itd.
Łatwo nie było po śmierci mamy... dużo by opowiadać, oj naprawde duzo ! ale to raczej nie od tego wątek winking smiley najważniejsze jest to, ze się jakoś ułożyło, że mam teraz dla kogo żyć, mam swoją rodzinę i jest dobrze smiling smiley

Pogodna_Aga (offline)

29-11-2019 22:06:49

Łódź
No napewno z Ciebie silna kobietka i mądra mama smiling smiley


Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547980, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114712.