Planujące ciążę/bycie mamą 2019

Wysłane przez kajva 

Kami1988 (offline)

29-11-2019 09:34:17

Piła
Olka mimo wszystko trzymam kciuki! :-*
Biedronka regeneracja głowy megaaa ważna.. ale cieszyny się, że jesteś z nami ;-)
Minka to chyba jedziemy na tym samym wózku ;-p u mnie termin okresu też przełom 6/7.12. Noe nastawiam się na cuda ale zobaczmy ;-) chyba, że cykl znowu zeswiruje i się wydłuży... :-) fajnie by było - 6.02 ujrzałam 2 kreseczki i gdyby tak ciezki rok zamknąć -znów 6 tym razem grudnia - zobaczyć 2 kreseczki :-)
Milego dnia zycze Wam kobietki!

Klaudia9212 (offline)

29-11-2019 09:48:51

Olka jak @ dopiero 7.12 to czy dziś/wczoraj nie za wcześnie testowanie? Ja się ba tym nie znam dokładnie. A jakie masz długie cykle? U nie których kobiet 12 dni to za mało by był wynik na teście sikanym. Lepiej betę zrobić. Ja uważam ze dopóki @ nie ma jest nadzieja.

Minka ja mam tak samo smiling smiley sprawdzam, badam, mierze i zapisuje bo tez jestem scislowcem oraz wzrokowcem. Muszę mieć czarno na biało co i jak. Niestety u mnie w pon był zaburzony pomiar temp i teraz nie wiem czy owu nie było wcześniej np w niedziele czy w pon albo będzie później czyli ok 16 dc. Śluzu jest dużo wodnistego teraz, ale rozciągliwy był w niedziele/pon i test owu tez był mocniejszy niż np wczoraj.. ech i myślenie mi zostało ;D jeśli była w niedz/pon to szansa jest na prezent pod choinkę grinning smiley zobaczymy. :grinn:

Olkaa93 (offline)

29-11-2019 10:02:39

Chodecz
31/32 dni cykl

Olkaa93 (offline)

29-11-2019 10:03:03

Chodecz
Dziś 24dc

MamaKasia2 (offline)

29-11-2019 10:13:28

Legnica
Edith bardzo mi przykro sad smiley ciekawe co lekarz na to powie... czy będzie jakieś badania jeszcze zlecal. Trzymaj się kochana :* ciężkie dni przed Tobą <3

Olka faza lutealna trwa u kobiet przeważnie 12-16dni. Także to że zawsze miałaś cykle dłuższe nie oznacza, że ten obecny też taki długi! Byłaś stymulowana do inseminacji więc i owu wystąpiła szybciej niż zwykle, a co za tym idzie cały cykl się skrócil. @ powinna przyjść zdecydowanie szybciej za 2-3dni góra moim zdaniem.

Ja dziś rano obudziłam się z jednym wielkim koltunem na głowie! Masakra ! Wczoraj wieczorem poszłam się kąpać i słyszę, że najmłodszy się obudził i się drze.. mąż wziął go do nas do sypialni ale jak to bywa - tata nie zastąpi mamy

MamaKasia2 (offline)

29-11-2019 10:14:32

Legnica
No i ja tak w pośpiechu się już mylam bo słyszałam jak ten się drze w sypialni.. wyszłam, poszłam polozylam się koło synka i ten raz dwa się uspokoił, ale jeszcze wiercil.. No i suma sumarum skończyło się tak, że jak z turbanem na głowie, w sensie z ręcznikiem na mokrych włosach zasnęłam razem z nim. Obudziłam się nad ranem, poszłam do łazienki to myślałam że tego gniazda na głowie nie rozczesze! Masakra ! Dodam że mam dość długie włosy

Olkaa93 (offline)

29-11-2019 10:22:18

Chodecz
Tak tylko nie raz miałam stymulację i owu w 13 dc mimo to @ 31dc

MamaKasia2 (offline)

29-11-2019 10:41:35

Legnica
Olka i Twoj lekarz nic nie mowi, nic nie robi ? Zapytaj się go, ciekawa jestem co Ci powie. Bo ja lekarzem nie jestem, ale takie długie fazy lutealne według mnie są za długie. Wszędzie piszą że w granicach normy uznaje się 12-16dni

Adz (offline)

29-11-2019 11:04:06

Mama Kasia to normalne jak bierze luteinę. Luteina wstrzymuje skurcze macicy powodujące @, dopiero dostanie po odstawieniu. Myślę że sens ma to taki, że w razie ciąży nie zacznie krwawić z powodu niskiego progesteronu i nie wydali ewentualnego zarodka wraz z @. Skurcze w ciąży a szczególnie na takim niskim stadium są bardzo niebezpieczne. W razie ciąży terapię luteina będzie kontynuowac aż lekarz nie zaleci odstawienia. Widzisz ja już zeszłam do jednej tabletki dziennie , a przez bóle brzucha znów musiałam wrócić do 2.

minka170 (offline)

29-11-2019 11:28:36

Wrocław
Kami razem zawsze raźniej grinning smiley Trzymam kochana za Ciebie kciuki i życzę Ci tego z całego serduszka :*

Klaudia te obserwacje są często ciężkie. Ja też gdybam, zastanawiam się, czy to już ta owulka, czy śluz idealny. A teraz Adz mówi, że najlepiej sprawdzać, czy szyjka otwarta, więc muszę się tego nauczyć smiling smiley
Ale wydaje mi się, że jak w okresie płodnym co dwa dni się będzie próbowało, to są duże szanse smiling smiley

A mnie znowu złapał ból lędźwi.. ;/ Ciekawe, o co tu chodzi smiling smiley
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547920, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114712.