Planujące ciążę/bycie mamą 2019

Wysłane przez kajva 

Pogodna_Aga (offline)

28-11-2019 20:15:44

Łódź
Biedronka jest na podobnym poziomie co ja, razem czekamy na pęcherzyk... eye rolling smiley


minka170 (offline)

28-11-2019 20:19:12

Wrocław
Sonia jeszcze niedawno szperałam po Internecie i szukałam wszystkiego... ale to nie ma sensu. Tym czytaniem nie da się zmienić efektu końcowego.

Adz ja to samo. Przed staraniami kompletnie się nie interesowalam sluzem, niczym takim. Wiedziałam, ze jak przyjdzie @, to właśnie będzie okropny bol brzucha,pleców i biegunka. Tak jak u Ciebie.
A teraz oczywiście czekamy na znaki od naszego organizmu, ale prawda jest taka,ze jeśli w ogóle wystąpią, to będą podobne do tych miesiaczkowych: )



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-11-28 20:20 przez minka170.

Biedronka87 (offline)

28-11-2019 20:30:20

Konin
Cześć kobietki smiling smiley jestem i czytam na bieżąco. Po ostatnim cyklu mocno upadlam na duchu. Zrobiłam sobie przerwę w grudniu, tzn nie pojechałam na monitoring, pecherzyk rośnie napewno na lewym bo boli czasem niesamowicie, chociaż dzisiaj się też prawy odezwał, no ale jak pójdzie z lewego to i tak kicha, więc wrócimy do starań po nowym roku. Teraz skupiam się na przygotowaniach do świąt, wróciłam też do pracy i się okazało że przez 3 tygodnie mojej nieobecności na moim biurku tylko skladowali dokumenty a teraz muszę nadrabiać. No i w końcu zmobilizowalam się do diety, tzn odrzuciłam pieczywo, ziemniaki, makarony i wszystko o wysokim indeksie glikemicznym no i już -3 kg smiling smiley Także ja w tym miesiącu pasuje ale za Was bardzo mocno trzymam kciuki :*

Minka a może to korzonki Cię bolą?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-11-28 20:31 przez Biedronka87.

minka170 (offline)

28-11-2019 20:30:32

Wrocław
Biedronka tęsknimy! Jak się czujesz kochana ? : *



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-11-28 20:30 przez minka170.

Soniaa25 (offline)

28-11-2019 20:30:55

Wrocław
Minka robiłam dokładnie to samo...wyszukiwalam każdy możliwy objaw łącząc go z ciążą...no nie ma to sensu, nie ma absolutnie. Starałam się śledzić śluz wcześniej ale na tą chwilę nawet tym nie mam zamiaru zawracać sobie głowy. Niech tam sobie leci co chce i ile chce byle już nie jakieś dziwne krwawienie i nic ogólnie dziwnego haha teraz to myślę tylko o świętach i o tym, że wezmę urlop i na chwilę mi głowa odpocznie od pracy.

Jednak wiem, że nie ma takiego łatwego srodka, który by sprawił, że o tej ciąży i objawach kobieta nagle przestanie myśleć...mi się to póki co udało i może dlatego, że założyłam sobie po słowach lekarza i wynikach, że obecnie to niemożliwe i ten przycisk wewnątrz mnie "pragnienie ciąży" jakoś się wyłączył, a włączył taki motywator do zmiany trybu życia po prostu dla siebie samej.

Soniaa25 (offline)

28-11-2019 20:32:39

Wrocław
Biedronka właśnie miałam pisać ,że pewnie Cię nie ma bo potrzebowałas oddechu, ale miło, że tutaj czuwasz i jesteś na bieżąco. Super, że zajęłaś głowę czymś innym i masz takie nastawienie :*

Ja mocno wierzę i trzymam kciuki, że pojawia się tutaj w grudniu dobre wiadomości od was dziewczyny smiling smiley



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-11-28 20:34 przez Soniaa25.

minka170 (offline)

28-11-2019 20:35:54

Wrocław
Jesteś! Ale super: *

Widzę,że wiele zmieniasz. Dieta to podstawa. Ja próbuje już długo rzucic gluten i nabiał, i za każdym razem wracam znowu... : (
Mega trzymam za Ciebie kciuki. Przy takich zmianach przynajmniej człowiek czymś głowę zajmuje i robi sie podekscytowany efektami. A u Ciebie juz sa !
Może to i dobrze,że jest przerwa. W takich cyklach podobno dzieciory sie najbardziej trafiają,jak ludzie odpuszczają. Ja tylko trzymam kciuki,żeby poszło z tego szczęśliwego jajnika!!!! :*

Kochana, to chyba nie korzonki. Bo raz boli, a raz nie. A czuje taki ból jak podczas @. Dlatego taka wkur...zona chodzę. Ale pewnie minie z czasem. Może jak @ przyjdzie : D

minka170 (offline)

28-11-2019 20:39:14

Wrocław
Sonia ale dziwne jest to,ze jak sobie dzisiaj pomyślałam jak mnie ten kręgosłup tak łupał w pracy,że może to ciaza. To nagle sie tak wystraszyłam. Że praca ,że wszystko się zmieni.
Jednak jestem dziwna. Niby chcę, a jednak potem nie i takie to poplątane
Ale mega się cieszę,że wygrałam trochę sama ze soba i mąż mówi, że jestem spokojniejsza ! Jupiii

Olkaa93 (offline)

28-11-2019 21:23:25

Chodecz
Edith i wiadomo czemu ?

Klaudia9212 (offline)

28-11-2019 21:27:13

Edith przykro mi sad smiley
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547920, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114712.