Planujące ciążę/bycie mamą 2019

Wysłane przez kajva 

ellevv (offline)

23-11-2019 23:08:14

Cytuj
minka170
Biedronka ja też miałam ogromną nadzieję, ale nie tracę jej dalej. Tym bardziej,że jesteś po HSG :* może kolejny cykl będzie znowu z tego dobrego jajnika: *

A moje pytanie jest do Was takie, czy po tym Inofemie też Was bolał tak najpierw jajnik, a potem krzyż ? Normalnie jakieś cuda się dzieją : / Ledwo siedzę na zajęciach. Tak mnie boli krzyż jak podczas @.


Minka ja tak miałam! Najpierw właśnie lewy jajnik (gdzie nigdy mnie nie bolało i nie wiedziałam co sie dzieję) a potem plecy/krzyż zaczął boleć że miałam wrażenie że w żadną stronę nie moge sie obrócić

.
.
.

A teraz wracam reszte stron czytać smiling smiley

ellevv (offline)

23-11-2019 23:11:46

Cytuj
Biedronka87
Najgorsze jest poczucie winy sad smiley bo to przeze mnie nie mamy dzieci sad smiley

Rozumiem Cię bo też siebie zawsze za wszystko winnie ale dziewczyny mają rację smiling smiley Nie możemy aż tak siebie karcic za coś na co tak szczerze nie mamy wpływu. Możemy sobie jakoś tam pomóc, ulepszyć i robić inne cuda wianki ale widocznie jakiś jest powód. Życie widocznie uważa że coś musi sie jeszcze wydarzyć za nim będzie smiling smiley ale no! Głowa do góry smiling smiley Wypnij cycki do przodu i nie podawaj sie maleńka

Lusii24 (offline)

23-11-2019 23:16:38

Biedronka sad smiley wiem ze każde pocieszenie i tak nic nie zmieni .. ale trzymaj się !

Za 6 dni powinnam mieć owulke , kiedy najlepiej zbadać grubość endometrium ? Może tu jest kłopot ..

Lusii24 (offline)

23-11-2019 23:17:53

Minka ja po inofemie czuje bardzo kłucie prawego jajnika , cały czas czuje jego prace

minka170 (offline)

23-11-2019 23:33:16

Wrocław
Ellevv a miałaś tak w szczęśliwym cyklu?
pewnie sobie znów narobię nadziei : D

Lusii, ta praca jajników to chyba dobry znak : )
Endometrium nie bada się jakoś po owulce ? Ja ostatnio w cyklu bezowulacyjnym miałam 10 mm jakoś po owulce chyba..

Olkaa93 (offline)

23-11-2019 23:47:48

Chodecz
Dziewczyny nici z wina dziś 6 dzień po iui złapał mnie tako ból brzucha i pleców . Brzuch teraz kuje plecy mniej

Adz (offline)

24-11-2019 04:19:29

Ola nospe sobie bierz jak boli, ona działa rozkurczowo na macicę. Tylko jedna tabletkę dziennie kiedy zacznie boleć , nie więcej narazie.

Minka czasami lepiej kobieta się sprawdza w męskim zawodzie niż mężczyzna i odwrotnie, nie rozumiem skąd te durne poglądy mają faceci. Jak oni wciskają się do "damskich" szkół to nikt nie komentuje. Może boli że możesz być lepsza od nich smiling smiley

A ja znów jakieś dziwne pobudki, idę spać dalej ;*

Olkaa93 (offline)

24-11-2019 09:07:46

Chodecz
Edith a ty jak się czujesz ?

ellevv (offline)

24-11-2019 09:14:56

Cytuj
minka170
Ellevv a miałaś tak w szczęśliwym cyklu?
pewnie sobie znów narobię nadziei : D

Lusii, ta praca jajników to chyba dobry znak : )
Endometrium nie bada się jakoś po owulce ? Ja ostatnio w cyklu bezowulacyjnym miałam 10 mm jakoś po owulce chyba..

No właśnie w tym szczęśliwym cycklu smiling smiley Więc z łóżka to wy nie wychodzcie haha LOL



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-11-24 09:16 przez ellevv.

minka170 (offline)

24-11-2019 10:19:25

Wrocław
Adz ja też tego nie rozumiem. A zapytałyśmy z koleżanką, jak podłączyć urządzenie , to żaden z nich nie wiedział. A takie cwaniaczki : )
I jeszcze takie komentarze, że "Panie teraz chcą być premierami, a może nawet prezydentami, to niech się wypowiedzą w tej kwestii też" . To już nie jest smaczne w XXI w.

Haha Ellevv nie robię już sobie niepotrzebnej nadziei... bo w sumie to może też oznaczać po prostu owulację : )
My w tym cyklu zdrowo co 2 dni próbujemy ; )
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545922, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114712.