Planujące ciążę/bycie mamą 2019

Wysłane przez kajva 

Adz (offline)

23-11-2019 09:00:55

Kami to korzystaj ile wlezie młody rycerz
Ja też dzisiaj czekam na mojego Zorro bo w końcu wolne popołudnie a już nie mogę wytrzymać jak tak na niego patrze haha ;*

Sonia jak będzie owulka wcześniej, albo zacznie rosnąć pęcherzyk już do duphaston go nie powstrzyma smiling smiley dopiero jak nie było owu wcale to zatrzymuje ;*



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-11-23 09:02 przez Adz.

Soniaa25 (offline)

23-11-2019 09:39:52

Wrocław
Wiem Adz, wiem :d no wydaje mi się, że w tym cyklu to jeszcze za wcześnie na jakieś cuda także luuz. Stanęłam dziś z rana na wagę i już 57,3 ♥️ czuję się lekka jak piórko hihi

MamaKasia2 (offline)

23-11-2019 10:21:56

Legnica
Aga wymyśliłaś tak na poczekaniu ten wierszyk? grinning smiley jeśli tak to szacun hehe mnie to zawsze sporo czasu zajmuje żeby coś takiego wymyśleć

MamaKasia2 (offline)

23-11-2019 10:23:05

Legnica
Aga wymyśliłaś tak na poczekaniu ten wierszyk? grinning smiley jeśli tak to szacun hehe mnie to zawsze sporo czasu zajmuje żeby coś takiego wymyśleć

MamaKasia2 (offline)

23-11-2019 10:23:49

Legnica
E coś mi się nie chce cały post dodać, a tyle się napisałam! Urywa po pierwszym zdaniu

MamaKasia2 (offline)

23-11-2019 10:24:10

Legnica
kiedyś, jak jeszcze dzieci nie miałam, mój mąż ze swoim kolegą urządzili dla mnie i mojej koleżanki (partnerki tego kolegi) kolację. Zapowiedzieli, że to nie będzie od tak taka zwykła kolacja tylko że jak w dobrej wykwintnej restauracji haha otrzegli uprzedzajac zebysmy się stosownie ubraly winking smiley to my we dwie w ramach podziękowania wykupilysmy dla nich (w sumie to dla naszej czwórki ;P haha grinning smiley) karnet na kręgle winking smiley ale schowalysmy ten karnet i po kolacji dalismy im w podziekowaniu kartke taka ladna wiecie jak to z zyczeniami winking smiley ale zamiast zyczen były podziękowania i instrukcja gdzie mają szukać dalszych wskazówek które doprowadza do nagrody grinning smiley ale było ich zdziwienie, a śmiali się do rozpuchu haha te wszystkie wskazówki i podziękowania napisalysmy wierszem - zajęło nam to cały dzień ! Także jakoś od razu tak sobie skojarzylam że o matko ciekawe ile by mi zajęło napisanie tego co Ty Aga haha

Olka mi też chce się więcej pić i częściej siusiam, a że po porodach mam trochę problem ze trzymaniem moczu (tzn jak mam pełen pęcherz to wtedy mi ciężko- muszę dosłownie biec by zdążyć, wiec na ogol staram sie nie dopuszczac do pelnego pecherza) no to latam tym bardziej.. ale tak jak dziewczyny pisza to moze byc zarowno ciaza jak zwykle PMS.. szkoda ze nie da sie tych objawow jakos odroznic sad smiley kiedy ty testujesz ? Ja myślę, że mogłabym już śmiało testować w środę bo to będzie mój 28dc, ale chyba poczekam i jak @ Nie przyjdzie to wtedy na spokojnie zatestuje w sobotę

MamaKasia2 (offline)

23-11-2019 10:25:28

Legnica
w ogóle to tak jak tu któraś napisała- jak człowiek bardzo pragnie dziecka to zaczyna dostrzegac najdrobniejsze szczegóły i objawy na które wcześniej nie zwracała w ogóle uwagi - sama nieraz siedzę i się zastanawiam czy ja sobie dany objaw wkrecam, czy rzeczywiście "Nie miałam go wcześniej", szczególnie ból podbrzusza - nie wiem czy miewalam aż takie bóle jak teraz (dziś w nocy jak mnie synek obudził to zasnąć nie mogłem potem tak mnie jakoś tak okresowo bardzo brzuch bolał, rano z resztą tez się obudziłam z takim bólem), wydaje mi się że nie, ale w sumie ręki uciąć sobie już nie dam - zostaje tylko te czekanie.. ehh..

MamaKasia2 (offline)

23-11-2019 10:34:07

Legnica
A odnośnie zababonow to absolutnie w nie nie wierzę, większości pewnie nawet nie znam ;P ale to też dlatego że jestesmy z mężem ateistami - synkow też nie chrzcilismy. Oboje wychowalismy się jako katolicy jak większość w Polsce, ale oboje jak doroslismy postanowiliśmy ,że nie będziemy udawać

Co do uszek to ja się spotkałam ze się robi z grzybami albo z kapustą i grzybami winking smiley ale najczęściej jednak z samymi grzybami winking smiley co do grosika to też znam ! Ale u nas to się najczęściej do kuti go dodawalo smiling smiley A do jednego z pierogów dodawalo się bardzo dużo soli i pieprzu nazywając go "szatanem"

Pogodna_Aga (offline)

23-11-2019 11:12:09

Łódź
A ja mam w wigilię prace. Oficjalnie 7-19, ale mam chętne na zamianę na 19-7. Nie wiem czy nie lepiej iść mi na noc, bo wigilia i tak u nas będzie koło 16.Zanim przejade pół miasta to po dniu będę o 20 a towarzystwo się będzie rozchodzic.
U nas króluje grzybowa także uszek brak.

Generalnie ja mam dziwną wigilię. U mnie w domu od lat jej nigdy nie było. Ciężko było nawet, by usiąść z rodziną do jednego stołu...

Od dwóch lat chodzę na nią do rodziny chłopaka. Może tym razem i mój tata będzie. Może to dziwne ale wolę tam niż np. siedzieć w domu.


Pogodna_Aga (offline)

23-11-2019 11:16:24

Łódź
Wierszyk wymyślony na poczekaniu kilka min.


Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545922, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114712.