Planujące ciążę/bycie mamą 2019

Wysłane przez kajva 

Biedronka87 (offline)

23-11-2019 11:50:32

Konin
No i @ przyszła... sad smiley

Adz (offline)

23-11-2019 12:45:39

Biedronka sad smiley ten cykl był taki dziwny że byłam przekonana że w końcu się udało, najwidoczniej organizm płata straszne figle sad smiley głowa do góry kochana , aż mi się przykro zrobiło sad smiley

minka170 (offline)

23-11-2019 12:52:25

Wrocław
Biedronka ja też miałam ogromną nadzieję, ale nie tracę jej dalej. Tym bardziej,że jesteś po HSG :* może kolejny cykl będzie znowu z tego dobrego jajnika: *

A moje pytanie jest do Was takie, czy po tym Inofemie też Was bolał tak najpierw jajnik, a potem krzyż ? Normalnie jakieś cuda się dzieją : / Ledwo siedzę na zajęciach. Tak mnie boli krzyż jak podczas @.

Pogodna_Aga (offline)

23-11-2019 13:11:00

Łódź
Wielka szkoda, że nie wyszło Biedronko...


Biedronka87 (offline)

23-11-2019 13:13:33

Konin
Najgorsze jest poczucie winy sad smiley bo to przeze mnie nie mamy dzieci sad smiley

Pogodna_Aga (offline)

23-11-2019 13:25:15

Łódź
Nie wmawiaj sobie czegoś takiego no coś Ty. Organizm to pewna całość - masa organów, które muszą ze sobą współgrać.

To nie kwestia wprowadzenia nasienie do dróg rodnych ale i prawidłowa praca całej gospodarki hormonalnej (poczynając od przysadki mózgowej).

Nie bez znaczenia są też infekcje. One z reguły są powodem niepowodzeń. Skoro głupie przeziębienie może wywołać koszmarne wady u płodu to nie bez znaczenia będzie miało też na zagnieżdżenie.

Są mechanizmy, których nie rozumiemy. Są mechanizmy pewnie o których jeszcze nie wiemy.

Nie należy tu szukać winy. Po prostu się nie udało. Nic na to nie poradzimy przecież.

Głowa do góry. Jeszcze nadejdzie Twój dzień. Wierze w to.


Adz (offline)

23-11-2019 13:45:15

Biedronka nawet tak nie myśl ! Niepłodność dotyczy was obojga, a nie tylko Ciebie. Rozumiem że akurat w wypadku kiedy badania u męża są ok, a u Ciebie nie do końca winisz siebie, ale kochana spójrz na to od tej strony w której boli was obojga to tak samo... Wyrzuć proszę z głowy te myśli że to twoja wina, to nie jest twoja czy nasza wina że mamy PCOS i inne schorzenia. Każda by chciała być w pełni zdrowa, ale niestety nie mamy na to wpływu kochana...jedne piją, cpaja, niezdrowo się odżywiają i mają kupę dzieci, a my diety cuda wianki i nic. Więc gdzie tutaj widzisz swoją winę kochana? Przecież robisz wszystko co w twojej mocy żeby zostać mamą.

minka170 (offline)

23-11-2019 13:47:06

Wrocław
Biedronka nigdy więcej nie pisz mi tutaj takich głupot, że to Twoja wina : *
Tak jak napisała Aga. Ja bym do tego dorzuciła głowę: za dużo myślenia i ogromnej chęci zafasolkowania powoduje rozregulowanie hormonów i jest jak naturalna antykoncepcja.
I teraz nie oszukujmy się. Mimo,że niby nie myślimy o tym,to jest inaczej...

Każda z nas będzie kiedyś mamusią !!! Nie trać wiary kochana : * wspieram Cię jak mogę. Odpocznij sobie dzisiaj, zrób dzień żałoby, ale jutro wracasz do gry :*

minka170 (offline)

23-11-2019 14:02:21

Wrocław
A tak w ogóle to rzadko komu udaje się w pierwszym cyklu po HSG. Czytałam sporo na forach ; )
Kolejne cykle są ważniejsze!!! A to dopiero PRZED Tobą : *

minka170 (offline)

23-11-2019 15:55:07

Wrocław
I jak Wam mija popołudnie ?
Ja na uczelni...
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545972, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114712.