Planujące ciążę/bycie mamą 2019

Wysłane przez kajva 

Paula1671 (offline)

22-05-2020 09:51:15

Warszawa
Dziękuję dziewczyny :* trochę się uspokoiłam grinning smiley wiem że nie ma co marudzić tylko się uspokoić.
Betę planuje zrobić min 2 razy i w tedy zadzwonię do mojej gin czy da się do niej wgl jakoś dostać a jak nie to do jakiegokolwiek lekarza narazie.
Bo sytuacji nie mam fajnej, nie mam pracy i jestem na stałym l4, musiałabym dostać za miesiąc już l4 na ciąże i mieć je do końca. Nie wiem co to będzie grinning smiley

Mam nadzieję że teraz pójdzie ta lawina smiling smiley
Sonia teraz za Ciebie trzymam kciuki smiling smiley
I liczę że każda z Was po kolei będzie dodawać pozytywy grinning smiley

Soniaa25 (offline)

22-05-2020 10:47:18

Wrocław
Minka jak od dziś wezmę dupka to po odstawieniu @ powinna być tak 3,4 czerwca więc akurat powinna się zakończyć na wizytę. A on i tak pewnie dopiero na tej wizycie powie mi jakie badania mam zrobić i takie tam. Oczywiście jutro test powinien wyjść już wiarygodny więc jak zobaczę biel to nie ma co się łudzić tylko czekam na @.

Paula kochanie wszystko się ułoży. Najważniejsze, żebyś razem z fasolką była zdrowa :*

SelenaGonzales88 (offline)

22-05-2020 14:04:40

Kraków
Zaczynam plany nad kolejnym dzieckiem, wczoraj byłam u ginekologa, owulacja jutro- planowo więc zabieramy się do pracy ;p ginekolog mówiła coś o monitorowaniu w domu, szukałam w necie i znalazłam min. tester ze śliny z aplikacja na urządzenie telefon lub tablet, któraś z was monitorowała sobie cykle w domu?

Pogodna_Aga (offline)

22-05-2020 17:17:42

Łódź
Paulo!
Jestem w pracy, ale rycze ze szczęścia. Co za piękne, grubaśne kreseczki. Wreszcie ktoś przełamał tu pasmo pojedyńczych kresek.

Bardzo się ciesze smiling smiley Twoje wysiłki (albo Wasze) zostały pięknie docenione.

CHLIP!

A czemu nie możesz iść na bete?? Labo są już przecież czynne !!


SelenaGonzales
Witamy i powodzenia w staraniach smiling smiley


minka170 (offline)

22-05-2020 17:26:04

Wrocław
A ja biegnę do sklepu,bo mam jutro urodziny i rodzinka ma wpaść grinning smiley
Mam tyle planów, co zrobić dobrego !
No i ogólnie napieprzają mnie jajniki i mam dużo śluzu od południa smiling smiley Ale znaczy to pewnie tyle co, co miesiąc, haha grinning smiley
Dobrego dnia dla Was :*

Soniaa25 (offline)

22-05-2020 17:28:37

Wrocław
Minka to już teraz życzę Ci wszystkiego najlepszego bo jutro pewnie nie będziesz miała czasu tu zajrzeć. Ja jutro jadę do mamci i będziemy świętować dzień mamy i urodziny mojego męża bo są w poniedziałek. Jutro rano oczywiście dam znać co tam wyszło. Miłego weekendu;*

Paula1671 (offline)

22-05-2020 17:33:24

Warszawa
Chce zrobić betę jak wrócę do swojego miasta bo chciałabym obie bety a nawet i trzy mieć zrobione w jednym miejscu. Przy okazji będę mogła tam się dopytać czy moja gin mogłaby mnie przyjąć jeśli mam podejrzenie ciąży bo normalnie ma zapisy na 2-3 mies smiling smiley

Narazie testuje dalej, kupiłam jeszcze parę testów i czekam czy ten @ napewno nie przyjdzie.
A we wtorek na betę smiling smiley

Dziękuję za takie ciepłe słowa bo wiem że jednak nie jest to super mile słuchać że komuś się udało jeśli Wy też się Staracie. Nie chciałbym nikogo tutaj zasmucać hah smiling smiley

Jak będę miała betę to dam znać grinning smiley



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2020-05-22 17:34 przez Paula1671.

Soniaa25 (offline)

22-05-2020 17:54:30

Wrocław
Paula no koniecznie daj znać! A w międzyczasie jeśli oczywiście ten czas masz to moglabys przypomnieć ile czasu się staraliscie, czy brałaś jakieś leki? smiling smiley

Paula1671 (offline)

22-05-2020 18:50:36

Warszawa
Od początku to było tak, że w kwietniu rok temu odstawiłam tabletki anty, które brałam trochę ponad rok i zaczęliśmy się normalnie starać niby na luzie ale ja bylam napalona ma dziecko grinning smiley
We wrześniu nadal nie byłam w ciąży więc poszłam do swojej gin tam cytologią, usg i takie tam. Zaproponowała mi monitoring cyklu naturalnego. Do jakiegoś 20dc nie było pęcherzyka i miałam słabe endo. Dostałam clo plus pregnyl na pęknięcie. I piłam czerwone wino i jadłam wszystko co na endo działa.
Po clo były zawsze pęcherzyki 2-3 i pękały. Nie wyszło do stycznia i w tedy miałam te droznosc.
Po drożności do lekarza nie wróciłam i zaczęłam brać clo z pregnylem sama, też nie podziałalo i w tym mies nie brałam żadnych leków na stymulacje a i seksu praktycznie też nie było bo nie miałam ochoty, mój mnie ze dwa razy zachęcił ale nie trzymałam tym razem mog w górze itp tylko odrazu się mylam.

Więc ten miesiąc to bez niczego był smiling smiley plus nie chodziłam do pracy i odpoczywałam teraz.
Ale jest to bardzo nie spodziewane i myślę sobie ze pozytyw jest może objawem choroby jakiejś haha.

Trochę przydługo napisałam ale sama zawsze chętnie czytałam jak to było u kogoś innego smiling smiley

Soniaa25 (offline)

22-05-2020 19:40:06

Wrocław
Dzięki Paula xd chyba zawsze pozytywny test jest zaskoczeniem haha nawet jeśli się czeka na te dwie kreski. Ale jesteś też przykładem, że luz jest ważny smiling smiley oczywiście leczenie też jeśli coś nie gra. W każdym razie mocne kciuki jeszcze raz za betę ♥️
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545982, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114712.