Planujące ciążę/bycie mamą 2019

Wysłane przez kajva 

Soniaa25 (offline)

23-05-2020 19:44:45

Wrocław
Ale mam takie skurcze brzucha momentami, że aż się zginamy w pół, a @ nie ma i nie ma...już się męczę jak nie wiem...biedne my babki jesteśmy sad smiley

minka170 (offline)

24-05-2020 14:49:49

Wrocław
Sonia, jak tam się czujesz? :*

W ogole co u każdej? U mnie imprezowy weekend. Jeszcze później wpadają przyjaciele kolejni. No i ciasto do pracy muszę upiec na jutro.. kiedy ja to ogarnę grinning smiley
A i u mnie już 26dc, szok, jak to zleciało. Mam dużo śluzu o dziwo. Caly cykl z mężem bez żadnych zeli. Ten wiesiolek chyba poprawia ogólnie śluz nie tylko w płodne smiling smiley

Pogodna_Aga (offline)

24-05-2020 15:33:14

Łódź
A mi się dni dłużą i dopiero 22 dc i 9 dni po owu.

Dzień raczej leniuchowo.

Facet robi pizze, także nawet o obiad nie muszę się martwić. Ugotuje sobie tylko makaronik razowy na jutro do pracy i styknie mi. Oczywiście mnie wkurzył i nieomieszkałam na niego pokrzyczeć, ale on o dziwo nie krzyczał tylko posłuchał i zrobił to co chciałam - dziwne jak na niego, że odpuścił...

Żołądek mi na szczęście przeszedł, chodź do wieczora mnie męczył gnida.

Minka
Oby tym razem @ nie przylazła smiling smiley smiling smiley W końcu zaczęły się tu dobre wieści i nie można tego przerywać!!

minka170 (offline)

24-05-2020 15:51:05

Wrocław
Aga, tak jest ,że jakiś moment w cyklu się dłuży. A potem człowiek sobie uświadamia,że np. przeżył już rok z comiesięcznym dluzeniem się czasu. W moim przypadku dwa lata smiling smiley
Smacznego Wam życzę smiling smiley lepiej już się układa chyba, nie? smiling smiley

A ja już całkowicie wyluzowałam..oczywiście,że chciałabym, żeby nie przyszła @, ale jakoś zaczynam się robić obojętna. Szkoda mi tylko,że latka lecą do przodu.. :/
A okres dostanę teraz w naszą rocznicę 8 lat razem....co za życie grinning smiley

Pogodna_Aga (offline)

24-05-2020 16:09:35

Łódź
A może właśnie będzie piękny prezent na rocznice smiling smiley smiling smiley Fajnie by było!

Soniaa25 (offline)

24-05-2020 17:37:22

Wrocław
Hej dziewczyny. Ja dziś czuję się lepiej chociaż nadal nieidealnie niestety. Skurcze brzucha mam nadal, szczególnie jak mam pełny pęcherz...w dodatku od jakiegoś czasu czuję się strasznie dziwnie...mam w sobie jakieś takie poczucie lęku i niepewności...nie wiem jak to nazwać. I nie jest to związane z żadnym stresem bo żadnego stresu absolutnie nie mam. I znowu mam problem z apetytem... niestety i te wszystkie razem wzięte stanu podejrzewam dostinex bo wszystko to zaczęło się dziać odkąd go biorę, a chcąc nie chcąc on też jakoś na psychikę działa. Oczywiście chce mieć cierpliwość do leków, ale to jak się czuje zaczyna mnie momentami martwić, bo nie chce ciągle mieć wstrętu do jedzenia ani jakiś lęków...mam nadzieję, że nowy lekarz powie mi coś więcej i odstawi ten lek :/ przed wizytą postanowiłam, że zbadam sobie jeszcze prolaktynę na spokojnie, żeby spojrzał na wynik i właśnie zadecydował czy ja powinnam to brać. Pokażę mu jakie miałam wyniki jeszcze przed tym lekiem. Ehh...ogólnie szkoda gadać ... psychicznie po prostu jestem rozklejona już...nawet mąż widzi, że coś się ze mną dzieje więc to nie mój wymysł sad smiley

Pogodna_Aga (offline)

24-05-2020 19:16:32

Łódź
Jaki mały jest ten świat smiling smiley Mam dejawu Sonia winking smiley Przeczytaj PW (prywatną wiadomość) tongue sticking out smiley

No konsultuj się z lekarzem - nie ma co.

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2020-05-24 19:18 przez Pogodna_Aga.

Adz (offline)

25-05-2020 08:16:40

Minka - spóźnione ale od serca ;*

Wszystkiego najlepszego kochana, przedewszystkim zdrowia, szczescia i miłości ! Żeby spełniły się wszystkie twoje marzenia. Awansu, pieniążków i dużo udanych podróży smiling smiley żeby uśmiech nie znikał z twojej twarzy ;*

minka170 (offline)

25-05-2020 14:34:27

Wrocław
Adz bardzo, bardzo dziękuję :*

Sonia, ja też miałam takie poczucie lęku. Ale ja uważam,że to przez stres, który był głęboko w mojej psychice...i moje ogromne poczucie,że to ten czas i chce być już w ciąży.

A ja słuchajcie dostałam dzisiaj okres yawning smiley dwa dni przed terminem ! Co mi się nie zdarza, bo u mnie jak w zegarku i w dodatku żeby mieć wcześniej..raczej ewentualnie pozniej smiling smiley Chyba Bóg mnie wysłuchał i stwierdził,że tak głupio w rocznicę :p
Ale powiem Wam ,że wczoraj zbadalam szyjkę i była twarda, a nie flakowata jak przed @..no i miałam rzekę śluzu caly dzień i podczas przytulanek wieczorem to już w ogóle mnóstwo śluzu smiling smiley
Na razie same plamki, ale znając życie to na pewno się rozkręci grinning smiley

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2020-05-25 14:53 przez minka170.

Soniaa25 (offline)

25-05-2020 15:20:37

Wrocław
No widzisz Minka to u Ciebie inaczej...ja się absolutnie nie stresuje niczym ostatnio. Niestety te wszystkie objawy zbiegły się z braniem dostinexu i niestety ma skutki jakie ma. Fizycznie znoszę to lepiej niż bromergon ale psychicznie po prostu siadam...mam nadzieję, że jednak niedługo się z nim pożegnam i tyle.

Przykro mi ,że jednak @ przyszła no niestety czasami te nasze organizmy lubią płatać takie figle...
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5265, Posty: 1312007, Użytkownicy: 73047.
Ostatnio dołączył/a joaska1808.

Statystyki tego forum
Wątki: 356, Posty: 110290.