Planujące ciążę/bycie mamą 2019

Wysłane przez kajva 

Inka93 (offline)

14-01-2020 15:18:17

Ignacewo
Jak fajnie, że są takie grupy gdzie można pogadać.. To chyba u nas nie jest jeszcze tak źle.. Wy to już w ogóle macie ciężko bo pewnie nie zawsze w dni płodne partner jest w domu.. Jeny szkoda że to nie jest takie proste jakby się myślało.. Straszny nacisk czujemy po stronie rodziców jednych i drugich.. Tak bardzo na to czekają.. Tak jak my z resztą..

Lusii24 (offline)

14-01-2020 15:25:16

Dziewczyny a pytanie takie ,dużo o tym czytałam ostatnio, czy wy zawsze macie orgazm podczas seksu ? Wyczytałam ze to jest istotne podczas staran o dziecko ponieważ w momencie gdy kobieta dochodzi są skurcze macicy i obniża się szyjka wtedy ułatwia to zapłodnienie ?

Kami1988 (offline)

14-01-2020 15:45:20

Piła
To prawda Inka.. wyjatkowo ciężko.. po drodze bylam juz nawet w poradni leczenia niepłodności, partner badal nasienie. Wszystko ok. Poza pcos u mnie . Zaszlam w ciąże po pelnym miesiacu bycia partnera w domu - okres zimowy. Więc może problem był właśnie tu. Ciężko z trafieniem. Pożyjemy zobaczymy :-) życzę i Tobie powodzenia i sukcesu upragnionego! :-)
Lusi też kiedyś o tym słyszałam..ale ile w tym prawdy...

Kami1988 (offline)

14-01-2020 15:46:20

Piła
Dzisiaj odebralam książkę : 5 języków miłości. 20 stron za mną ;-) myślę, że mnie wciągnie :-) zrobilam przerwę by zajrzeć do Was. Teraz zmycie podłóg i czytanie dalej :-)

Inka93 (offline)

14-01-2020 16:22:17

Ignacewo
Kami kiedy termin spodziewanej @? Oby nie przyszła! Ja jestem dwa dni przed i nie czuje żeby cokolwiek się działo :-( moja koleżanka z PCOS zaszła w ciążę, także na pewno się uda tym bardziej, że już raz Ci się udało :-)

Lusii ja też o tym czytałam...w jednym artykule pisali, że istotne a w drugim, że nie bo podali przykład kobied zgwalconych.. Nie chciały tego, orgazmu nie miały a zaszly, więc chyba nie jest to nigdzie potwierdzone w 100%..

Soniaa25 (offline)

14-01-2020 16:44:21

Wrocław
Inka witamy smiling smiley
Ja od razu pytanko czy próbowałaś jakiejś diety w związku z endometriozą?

Kilka słów o mnie to staramy się od...w sumie leci już 8 miesiąc więc prawie jak wy xd 3 miwsia temu zdiagnozowane PCOS :d aktualnie biorę stertę leków, kontrola u lekarza 27 stycznia i czekam co tam on powie i walczymy dalej xd

Inka93 (offline)

14-01-2020 16:49:28

Ignacewo
Jeny jaka ja jestem zacofana grinning smiley nie wiedziałam, że jest jakaś dieta dla kobiet z endometrioza..

Inka93 (offline)

14-01-2020 16:51:51

Ignacewo
Ja mam wizytę dopiero 13.02.. Głównie na temat torbiela.. Mam nadzieję, że szybko się go pozbede bo lekarz mówił, że przez ten torbiel na jajniku ten jajnik może nie pracować sad smiley jeny ja po 8 miesiącach to już bym chyba zwariowała jak już teraz przeszło mi przez myśl żeby iść do kliniki niepłodności winking smiley

Lusii24 (offline)

14-01-2020 16:54:47

Tak właśnie zastanawia mnie ten temat czy ma to wpływ czy nie ..
Ja staram się od 6 miesięcy wyniki idealne ciąży brak teraz będziemy badać nasienie męża ale w 99 procent jestem pewne ze wynik będzie dobry jak już będzie to potwierdzone to albo damy na wstrzymanie albo pójdę na HSG żeby sprawdzić drożność .

Soniaa25 (offline)

14-01-2020 17:32:56

Wrocław
Inka oczywiście dieta jest bardzo ważna xd moja kuzynka ma Edo i miała często problemy z torbielami, dieta jej bardzo pomogła. Zaszła w ciążę pierwsza bliźniaczą ale niestety przedwczesny poród. Po roku starań znowu zaszła w ciążę. Po roku dlatego że po porodzie musieli odczekać jakiś czas i po drodze były inne komplikacje ale koniec końców poszła do dietetyka, zrobiła badania na nietolerancję, dostała dietę, zaczęła się więcej ruszać i po kilku msc była w ciąży smiling smiley nie wiem czy to zasługa diety rzecz jasna ale chociażby ze względu na swoje zdrówko warto o to zadbać xd poczytaj o tym kochana smiling smiley
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545952, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114712.