Planujące ciążę/bycie mamą 2019

Wysłane przez kajva 

ellevv (offline)

10-10-2019 16:34:14

Tez bym chciala nosic mniejsze rozmiary sad smiley jak na swoj wzrost dalej mam nadwage ale ćwiczę i jem zdrowiej (od czasu do czasu cos nie zdrowego zjem grinning smiley )

Tak Adz, to znaczy dzisiaj zapomnialam. Dzieki za przypomnienie haha

Adz (offline)

10-10-2019 17:22:29

Widzisz jednak czasami się tutaj wam przydaje grinning smiley
Ellevv przy problemach z hormonami to jest normalne że problem może być ze zgubieniem wagi... Mnie to nie dotyczy, ale za to puchne okropnie smiling smiley poczytaj sobie z czego zrezygnować w diecie żeby kg szły w dół , ja dziś ogarnęłam że drugi kg poszedł mi w górę , nie jestem przyzwyczajona a teraz chyba muszę się przyzwyczajać do wyższej wagi smiling smiley

ellevv (offline)

10-10-2019 17:37:46

Wiem wiem, teraz przynajmniej wiem dlaczego kilka lat temu jak chodziłam na siłownię to kg w dół szły z takim oporem ze motywacji nawet nie było aby ćwiczyć. I dlaczego tak szybko tyło mi się. Od kiedy dowiedziałam się na temat PCOS to dużo rzeczy mi sie wyjaśniło. Ja i tak jestem z siebie dumna bo od kwietnia 10kg zgubiłam smiling smiley pieczywo, makarony, ziemniaki - nie ma u mnie tego już w jadłospisie. No może czasem jakąś bułkę zjem ale to jak ide np. z moim jakiś lunch na mieście zjeść czy coś smiling smiley i to wszystko bez chodzenia do dietetyka.
Oh Adz, no na pewno musisz sie przyzwyczaić do swoich dodatkowych kg smiling smiley tylko zawsze możesz zwalić wine ze to maluch tyle waży haha

Adz (offline)

10-10-2019 17:51:20

Ja czasami nawet kebaba zjem czy jakiegoś hamburgera. To niezdrowe, a ja lubie niestety niezdrowe żarcie i czasami trzeba sobie zrobić cheat day. Teraz cieszę się że nie ciągnie mnie aż tak do fastfoodow , tosty lubiłam teraz jakoś nie bardzo ale za to słodycze mogłabym kilogramami, więc staram się jeść więcej owoców poprostu. Sól też się powinno ogólnie ograniczać ale ciężko mi jeść niedoprawione jedzenie bo nie jestem tego nauczona. Poprostu każda ma inne nawyki żywieniowe i zawsze jak przychodzi dieta to Ciężko zrezygnować z czegoś co się lubi na rzecz czegoś czego się nie je, ale niestety czasami trzeba.

ellevv (offline)

10-10-2019 17:55:08

Uważam sama że dopóki je się te 'złe' rzeczy ale z głową to czemu by nie. Ważne że zostało to ograniczone + że w zamian jemy inaczej lub ćwiczymy smiling smiley no kurde, wszystko jest dla człowieka tylko z głową

Adz (offline)

10-10-2019 18:26:47

Ellevv masz całkowitą rację, nie ma co fiksować. Wszystko na spokojnie i z umiarem a będzie dobrze :*

Kurde dziewczyny martwi mnie to że Ola się nie odzywa nic ...

Soniaa25 (offline)

10-10-2019 18:31:55

Wrocław
Faktycznie się rozpisałyście w dodatku narobiłyście mi ochoty na pizzę hihi

Też się martwię o Olke...nie mogłam dziś za bardzo pisać bo dużo pracy, ale ciągle zaglądałam nic tu nie dodała...ehh

Adz (offline)

10-10-2019 18:41:57

Sonia to zapraszam na pizzę bo widzę że z tego samego województwa jesteśmy więc daleko nie jest aż tak grinning smiley

minka170 (offline)

10-10-2019 19:03:04

Wrocław
Ja też z tego samego i już wyjeżdżam w kierunku pizzy : D

Ellevv super ! Tak trzymaj : * zrobiłaś kawał dobrej roboty; ) zdrowe odżywianie nie wyklucza małych grzeszków od czasu do czasu ; )
Ja parę miesięcy temu zgubiłam 7kg i duuużo lepiej psychicznie się czuję teraz... : )

Adz (offline)

10-10-2019 19:08:31

No faktycznie Minka, ja z okolic Głogowa to do Wrocławia mam jakies 80-100 km. Ale to niedaleko, autem godzinka z małym hakiem smiling smiley
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1548230, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114712.