Planujące ciążę/bycie mamą 2019

Wysłane przez kajva 

Adz (offline)

10-10-2019 11:32:46

Natalka jak pójdziesz do ginekologa/Endo/internisty poproś o czopki o nazwie DICLAC. Moja gin mi je przepisała jak powiedziałam że nie chce zajechać żołądka a mam koszmarne bóle miesiączkowe. Czopki mają działanie rozkurczowe i znieczulające a co najważniejsze natychmiastowe bo po 10 min już nic nie boli a brak bóli utrzymuje się ok. Pół dnia. Powiem Ci taką ciekawostkę,że dałam mamie tego czopka jak ją bolał krzyż (a to ból nie do zniesienia) to też ja przestało boleć aż była w szoku. One są na receptę więc w aptece nie kupisz a warto, naprawdę. I polecam każdemu kto ma problem z bólami menstruacyjnymi szczególnie dlatego bo nie mają wpływu na układ pokarmowy. Tylko nie można ich stosować przy podrażnieniach odbytu ale to raczej w późniejszym wieku się pojawiają takie problemy, my jesteśmy młode smiling smiley

Minka kochana dla siebie narazie smiling smiley dzidziusia obkupie w 3 trymestrze dopiero, myślę że nie ma sensu wcześniej :*
Byłam wczoraj i przedwczoraj w lumpku to kupiłam sobie kilka sukienek takich trochę większych bo przestaje dopinać się już w spodnie, a jak się dopinam to tak na styk i boli mnie brzuch później, po domu śmigam w dresach eye rolling smiley nie mam dużego brzucha, ale jak nosiłam spodnie 34 - rozmiar wszystkiego xs tak ostatnio kupiłam spodnie 38 i już Cisną a narazie na + tylko 2 kg. Także trzeba się zabezpieczać już jakoś, a nie będę kupywala nowych ubrań dla siebie bo mi szkoda kasy na ubrania których raczej zbyt długo nie ponoszę :-)

Natalia_18 (offline)

10-10-2019 11:33:24

:)
Minka noo przyszła. Z jednej strony nie jestem zadowolona a z drugiej strony jestem bo wszystko mi sie oczyści wiadomo jak to jest przy pcos.. Nie wiem czy rezygnować narazie ze starań czy spróbować diety z ebooka "jak pokonac pcos" z akademii płodności :x

Adz (offline)

10-10-2019 11:48:09

Natalia próbuj one mają dobre opinie smiling smiley

minka170 (offline)

10-10-2019 12:10:28

Wrocław
Adz ja uwielbiam lumpki ! Kupuję też sporo nowych rzeczy, ale z lumpków mam 3/4 szafy ; ) wszystko unikalne i wiadomo, że po praniu zachowa swoje kolory ; )

Haha, no tak, kobieto z xs na plus size : D
Pewnie brzuszek też jest taki "wydęty". Na pewno ślicznie wyglądasz : *

Natalia na pewno zaczęłabym od zdrowej diety i też od dobrego lekarza : )

Adz (offline)

10-10-2019 12:45:29

Ja wogole uwielbiam ubrania , i gdybym wszystkie miała ze sklepów to już dawno bylabym bankrutką grinning smiley
W sklepach oczywiście kupuje, bieliznę, buty, spodnie, sukienki takie wyjściowe. Ale lubię też używane i tu jest właśnie ten + bo są wyprane napewno nie jeden raz i sama widzisz jak po praniu wyglądają ich kolory smiling smiley u mnie w mieście mało jest takich malutkich sklepów większość dyskonty i są raz w tygodniu promocje, to 1zł za sztukę, to 18 zł za kg. Opłaca się smiling smiley tym bardziej że jestem szczupła i dużo ładnych ubrań na mnie się nawet znajdzie na promce smiling smiley akurat we wtorek byłam jak był nowy towar bez promocji , to kupiłam sukienki cenowo 10-15 zł za sztukę. W sklepie za taką cenę bym nie znalazła :-) a w zeszłym roku kupiłam 4 swetry w C&A zapłaciłam ponad 200 zł, tydzień później poszłam do lumpka i kupiłam 11 swetrów za 40 zł ... Jest różnica ogromna dlatego jak tylko musze coś kupić to teraz na odwrót - najpierw do lumpka a później do sklepu ;*

Znowu się rozpisalam LOL

ellevv (offline)

10-10-2019 13:45:26

Kurcze ale się dziewczyny rozpisalyscie grinning smiley ja właśnie na bierzni sobie chodze smiling smiley Tak wgl wczoraj jakoś z południa robiłam test i nic. Piekna jedna ciemna kreska a @ dalej nie ma. W poniedziałek mam wizytę u gine więc albo będziemy wywoływać albo czekać aż sama przyjdzie. No i mam nadzieje że w koncu bedziemy mogli zacząć bo nie chce zmieniac i szukac nowego lekarza. Tym bardziej że ostatnio wyszło ze jednak oni maja najlepsza wiedze na temat PCOS i ginekolog pod którego teortycznie pod naleze jest dobry w swoim fachu. Ale przez to ze jest zawsze zajety to tylko raz go widzialam jak sie do nich zapisywalam haha grinning smiley

Ciekawe co tam u Olci sad smiley martwie się jak każda z nas sad smiley

minka170 (offline)

10-10-2019 15:13:25

Wrocław
Adz ja podobnie jak Ty: buty, bielizna obowiazkowo w sklepach : )

Ale pamiętam jak kiedyś kupiłam sobie czarne spodnie w sklepie i po praniu na suszarce ich szukałam i za nic nie mogłam znaleźć. Okazało się,że zrobiły się niebieskie : D
Także lumpkowe rzeczy są bardzo wdzięczne i nic raczej się z nimi nie dzieje : )

Haha, ale Ty kochana musisz mieć duże szafy, jak kupiłaś tyle swetrów na raz : D
Ja ostatnio znalazlam tyle super ubrań już w takich mega przebranych , dlatego że zostały dame małe xs i nikt ich nie kupił: )

Ellevv przykro mi,że jedna kreseczka. Myślałam, że Ci się udało... ale jak masz dobrego lekarza, to mam nadzieję,że to tylko kwestia czasu i będziesz miała fasoleczkę : *

Adz (offline)

10-10-2019 15:31:10

Ellevv a pijesz ten inofem ? :*

Minka ja nie że nie kupię spodni wcale, ale ciężko znaleźć rozmiar i fason bo często są takie starodawne u nas jakieś dzwony a ładniejsze to niestety w większych rozmiarach smiling smiley
No szafę mam dużą właśnie zrobiłam remanent wczoraj to taki duży karton muszę wrzucić do krzyża bo już raczej nie uda mi się założyć koszulek do pępka czy całkiem krótkich spódnic. Nie będę dziecku siary robić bo mam skłonności do rozstępów i pewnie będę miała brzuch i udka jak tygrys eye rolling smiley LOL

minka170 (offline)

10-10-2019 16:13:31

Wrocław
To skoro wczoraj wyrzuciłaś duży karton, to już dzisiaj zapasy uzupełnione ? : D
I ja też mam tendencje do rozstępów...schudłam z pół roku trochę i mam kilka rozstępów na udach : /

Adz (offline)

10-10-2019 16:19:30

Właśnie o to chodzi Minka, trzeba wymieniać stare na nowe grinning smiley jednak zakupy przełożone na sobotę bo mąż jedzie do mechanika .. ale nie jest źle pizzę sobie upiekę na kolację dzisiaj bo ciasto już rośnie a coś chodzi za mną ostatnio grinning smiley

No właśnie ja też kochana na udach mam, bo kiedyś między gimnazjum a technikum poszłam z 36 kg na 43 i to w niecale pół roku, bo kształty zaczęły się robic i tak przy okazji rozstępy .. sad smiley

Ola ... Daj znać
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545862, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114712.