Ciąg dalszy: Aktualnie starające się o dzidzie ..winking smiley

Wysłane przez Mala1987 

zabolinka (offline)

10-02-2016 09:31:17

Lublin
Na 11.20 mam. Stres mnie zżera.

Ada to prawda, moja szwagierka tez tak miala


[link widoczny po zalogowaniu]

minimousedot (offline)

10-02-2016 09:44:18

Kraków
Anima mocno przytulam i daj znać jak poszło, oby szybko i mało boleśnie!

Zabolinka Ty też dawaj znać od razu ale jak tak rzygasz i Cie mdli to na pewno wszystko jest dobrze :*

A ja jestem przeziębiona, kicha mnie i z nosa się leje, oczywiście u mnie lekarz pierwszego kontaktu ma terminy na przyszły piątek więc pojadę wieczorem do ambulatorium, niech zbada i ewentualnie da jakieś leki...


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

zabolinka (offline)

10-02-2016 10:06:18

Lublin
Mini a nie ma mozliwosci wepchnac sie bez numerka? Powiedz ze w ciazy jestes i to sytuacja awaryjna to moze Cie przyjmie. U mnie tez w przychodni tak zawsze jest. Chociaz ja tam nie bylam juz z 5 czy 6 lat tongue sticking out smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

minimousedot (offline)

10-02-2016 10:16:15

Kraków
Zabolinka, bylas kiedys cos zalatwic w dziekanacie? Pielegniarki ktore zapisuja pacjentow u mnie w przychodni sa pewnie czczone przez Panie z dziekanatu... Level over 9000... Ale spoko, mam calodobowe ambulatorium kolo domu na NFZ, jak sie trafi na lekarza to nawet pomoga...


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

AnimaVilis (offline)

10-02-2016 10:19:04

Gliwice
Szlag mnie trafi! Chyba wypisze sie na wlasne zadanie, bo co innego mowili na przyjeciu, a co innego teraz... na przyjeciu mowila, ze bardzo dobrze, ze taki maly ten pecherzyk, ze moze sie uratuje jajnik, a dzis mi lekarz powiedzial, ze jak beta wyjdzie niska to nic ze mna nie zribia poki drastycznie nie urosnie. Ja nie rozumiem na co czejac?! Az bedzue zagrozenie zycia?! I powiedzial, ze moglam sobie z domu co jakis czas na bete chodzic, ale ze mnie nie moze wypisac, a na przyjeciu mowila co innego, ze dobrze, ze orzyjechalam, ze czym szybcuej tym lepiej! Tylko jak sie wypisze to kto mi pomoze? Poradzcie mi coc blagam i przepraszam, za Was tym obarczam..


Prosimy o kliknięcia:
[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

minimousedot (offline)

10-02-2016 10:27:27

Kraków
Anima ze mna na oddziale lezala dziewczyna w 8 tygodniu ciazy, która czekała wlasnie na usuniecie ciazy poza macicznej i... pecherzyk zszedl do macicy... serio...


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

AnimaVilis (offline)

10-02-2016 10:29:45

Gliwice
Mini czyli uwazasz, ze mam sie wypisac? Z reszta ten lekarz tak jakby mi tak dawal do zrozumienia.


Prosimy o kliknięcia:
[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

minimousedot (offline)

10-02-2016 10:31:54

Kraków
Ale Anima powiedz mi - czy pecherzyk jest widoczny w jajniku / jajowodzie, czy masz pogrubione endometrium, czy masz jakis plyn? Bo z tego co napisalas zrozumialam ze pecherzyk jest w jajniku / jajowodzie ale jest tak maly ze jest szansa ze zejdzie jeszcze na swoje miejsce?


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

AnimaVilis (offline)

10-02-2016 10:46:50

Gliwice
Pecherzyk jest bardzo maly i nikt mi nie powiedzial, ze jest jeszcze jakas szansa. Caly czas mowia, ze plamie jak na ciaze poza maciczna, ze ten pecherzyk jest w lewym jajowodzie i na przyjeciu od razu mowila, ze do usuniecia czym szybciej.. wiecej usg mi nie powtorzyli.


Prosimy o kliknięcia:
[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

minimousedot (offline)

10-02-2016 10:50:26

Kraków
Anima to nie wiem, szczerze, ciezko mi powiedziec, bo tak jak mowie, ze mna lezala dziewczyna, ktorej ciaza z jajowodu zeszla do macicy, ale my na oddziale mialysmy codziennie usg i badanie ginekologiczne (w sensie od pon - pt)... Nie wiem, a nie moglabys poprosic o zrobienie usg powtornego? albo poprosic meza zeby poszedl i zrobil rozpirduche u lekarza prowadzacego?


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545932, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114712.