Ciąg dalszy: Aktualnie starające się o dzidzie ..winking smiley

Wysłane przez Mala1987 

kasia_sz (offline)

09-02-2016 20:00:14

Stargard
Hej dziewczyny smiling smiley

Wiem, wiem bardzo słabo się udzielam, ale co jakiś czas staram się Was czytać i powiem szczerze, że wiadomości ostatnie zwaliły mnie z nóg...eeh Agnieszka, Anima, Lena tak bardzo mi przykro sad smiley Jakie to niesprawiedliwe ! Jestem z Wami i tulę mocno!

A u mnie wieści takie, że wczoraj dowiedzieliśmy się, że będzie córcia smiling smiley Jestem w szoku bo byłam pewna że drugi chłopak grinning smiley Najważniejsze, że wszystko ok smiling smiley))

Trzymam kciuki za staraczki, testujące i zaciążone i pozdrawiam.

Aha czy któraś z Was kojarzy jakiś dobry środek na zaparcia w ciąży? Bo koleżanka ma duży problem, a pamiętam że jakoś któraś z Was o czymś takim pisała.


[link widoczny po zalogowaniu]

pigwa87 (offline)

09-02-2016 20:00:36

Mazury
Pralinka jesteś jeszcze młoda, może jeszcze wrócicie do tematu kiedyś. Anima Ty tak samo smiling smiley
Ja daję sobie czas do 35 roku życia, czyli mam jeszcze 6 lat, potem to już mi się nie będzie chciało.

minimousedot (offline)

09-02-2016 20:04:52

Kraków
kasia_sz [link widoczny po zalogowaniu] i gratulacje córeczki smiling smiley)))

Pigwa tez tak mysle, w sensie, ze jak emocje sie wycisza, odpoczna dziewczyny to moze wroca do tematu, ja zdecydowanie zostaje przy jedynaku smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

summis (offline)

09-02-2016 20:06:20

Sosnowiec
Mini no właśnie mnie powiedział lekarz na prenatalnych pierwszych, że najprawdopodobniej dziewczynka lecz to było w 12 tygodniu :d jestem ciekawa czy siusiak wyrósł tongue sticking out smiley

Kasia mnie nic nie pomagało, żadne syropy sad smiley raz aż po czopka sięgnęłam. Teraz pije codziennie rano na czczo szklanke przegotowanej wody, niby nic takiego a pomaga


[link widoczny po zalogowaniu]

pigwa87 (offline)

09-02-2016 20:06:39

Mazury
Mini zobaczymy jak urodzisz smiling smiley nigdy nie mów nigdy smiling smiley

minimousedot (offline)

09-02-2016 20:10:59

Kraków
pigwa to zostalo wszystko przemyslane, miedzy moim bobo a siostrzenica jest 9 m-cy, mieszkamy wszyscy "na kupie" wiec maluchy beda wychowywane razem, takze zadne nie bedzie tak wlasciwie jedynakiem, a mnie zdecydowanie jedno szczescie wystarczy smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

AnimaVilis (offline)

10-02-2016 07:07:31

Gliwice
Troszke Was poczytalam i mi lepiej, bo mam dzisiaj od rana zalamanie nerwowe. Rycze, no ale koniec o mnie! Kasia corki gratuluje, szklanka przegotowanej wody na czczo pomaga na zaparcia. Megg moze to wlasnie ten dobry znak i nie martw sie- ja swoja pierwsza ciaze przeszlam prawie bez blednie, a teraz tak niefortunnie mi sie trafilo. Dlatego u Ciebie bedzie wzorowo bez zadnych komplikacji, tylko od poczatku dbaj o Was.
Summis nie wykupuj wszystkiego rozowego, aby potem nie musial chlopak chodzic w rozowym. winking smiley Zagladanie do Was pomaga mi. Po operacji pewnie bedecdlugo soac, ale potem znow wroce.


Prosimy o kliknięcia:
[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

pigwa87 (offline)

10-02-2016 08:37:09

Mazury
Anima jesteś dzielną babką, trzymaj się :*
A mnie wczoraj zaczął zalewać śluz! Dopiero! Czyli pewnie cykl bezowulacyjny.

Adaaaa (offline)

10-02-2016 08:50:46

Nadwitnie
Ja sie poplakalam jak przeczytalam post pralinki.. trzymaj sie. Dziewczyny a ja mam koncowke @ ale dziwnie bo caly czas pobolewa mnie brzuch na dole tak jak na plodne czy tak jak ja okres sama nie wiem. A to juz 7 dc i nigdy takih bolo nie mialam w tym momencie..

zabolinka (offline)

10-02-2016 08:52:45

Lublin
Anima trzymaj sie. Odezwij sie jak bedziesz w stanie :*

Ja dzis jade na usg. Dowiem sie czy wszystko ok. Denwrwuje sie bardzo. W nocy sie budzilam bo jakies glupoty mi sie snily chyba ze stresu


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545962, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114712.