Ciąg dalszy: Aktualnie starające się o dzidzie ..winking smiley

Wysłane przez Mala1987 

Jersey (offline)

09-02-2016 10:59:24

Kołobrzeg
Wracajac do zawodów, to ja jestem technikiem hotelarstwa i technikiem administracji. Pracuje niestety w kawiarni i coraz czesciej mam tego dosc! Jestem w trakcie poszukiwan nowej pracy...


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

pigwa87 (offline)

09-02-2016 11:08:30

Mazury
Ja miałam wczoraj zły dzień. Zamiast na siłownię, poszłam spać. Jak wstałam, to chłopcy zaczęli się ganiać i wrzeszczeć, Tosiek rzucił we mnie plastikową zabawką, dostałam w głowę, wydarłam się na niego, aż podskoczył z przerażenia, chciałam mu dać klapsa, ale mi uciekł winking smiley Oczywiście przyszła zainteresowana sąsiadka z dołu co się u nas dzieje, bo oni wiecznie skaczą, krzyczą itp. Ogólnie to nie są rozwydrzonymi bachorami, ale gdzieś się bawić muszą. Poczekamy aż sąsiadka będzie miała starsze dziecko, czy dalej będzie taka wyrywna z dobrymi radami. Wkurzyła mnie.

pigwa87 (offline)

09-02-2016 11:09:46

Mazury
No i oczywiście ze starań nic nie wyszło, bo za karę kazałam czytać Tośkowi czytanki i tak się wkręcił, że nie chciał przestać i skończył o 22 grinning smiley także pokarałam sama siebie smiling smiley

pigwa87 (offline)

09-02-2016 11:18:05

Mazury
Jersey nigdy nie jest za późno, żeby zmienić swoje życie smiling smiley
Ja mam jutro tą rozmowę o pracę, ale pojadę raczej po to, żeby osobiście powiedzieć, że rezygnuję tongue sticking out smiley Nie chce mi się, chyba wolę spokojniejsze życie w mojej mieścinie.

minimousedot (offline)

09-02-2016 11:26:24

Kraków
Zabolinka ale ciągle słyszałam, że możecie tak wymiotowac byle być w ciąży! Ha! To się teraz mecz i zobacz kiedy będziesz prosic o 5 minut bez mdłości winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

AnimaVilis (offline)

09-02-2016 11:41:45

Gliwice
Jsk dobrze pojdzie to operacja bedzie jutro, ale to zalezy od inyetnisty czy pozeoli, bo jesyem przeziebiona. Opetacja bedzir normalna.


Prosimy o kliknięcia:
[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

zabolinka (offline)

09-02-2016 11:47:04

Lublin
A faktycznie. Mowilam tak to mam. Moglam sie ugryzc w jezyk. Czlowiek w desperacji mowi rozne rzeczy :\ nie moge otworzyc nawet lodowki bo zaraz mnie mdli. Dzis juz myslalam ze rzygne bo mialam nawet odruchy wymiotne ale jakos sie uspokoilo. Ale mdli w dalszym ciagu


[link widoczny po zalogowaniu]

summis (offline)

09-02-2016 11:48:51

Sosnowiec
Cześć dziewczyny smiling smiley Dawno się nie odzywałam ale Was czytam kiedy mogę smiling smiley
Witam nowe staraczki, trafiłyście na świetną grupę, dużo wsparcia smiling smiley

Anima, Aga bardzo mi przykro sad smiley Czasami ten świat jest taki niesprawiedliwy i wystawia nas na ciężką próbę a dlaczego? tego nikt nie wie.. Przecież nikomu nic nie zrobiłyście, chciałyście tylko mieć swoje maleństwo. Potrzebujecie czasu ale na pewno zajdziecie jeszcze w ciąże i urodzicie piękne i zdrowe dzieciątka.

Zabolinka oczywiście wielkie gratulacje! smiling smiley

Mini oby powoli już wymioty zaczęły odpuszczać, no bo chyba do końca ciąży Cię trzymać nie będą? Mam nadzieje!

Strasznie się smutno teraz tutaj zrobiło..

A u mnie wszystko w porządku, malutka ma się dobrze. Już czuje ruchy więc jestem szczęśliwa smiling smiley W sobote podczas stosunku pojawiło się krwawienie ale na szczęście to nic groźnego, po prostu musimy bardziej uważać.


[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-02-09 11:49 przez summis.

minimousedot (offline)

09-02-2016 11:57:47

Kraków
Anima biedactwo sad smiley( dużo miłości dla Ciebie sad smiley((

Zabolinka a to dopiero początek, zaraz wszystko zacznie Ci dziwnie pachnieć, odrzuci od mięsa, wędliny i chleba <3 taki cudowny czas <3 a z ciekawości - bierzesz duphaston, luteine i pregna plus?

Summis no w końcu <3


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Avis (offline)

09-02-2016 12:06:44

Biała Podlaska
Witam smiling smiley

Aga i Anima przytulam Was mocno buziak od dziecka Tak mi przykro sad smiley

Megg to 15 widzimy u Ciebie dwie kreski, a 19 u mnie? winking smiley

Summis cieszę się, że u Ciebie wszystko w porządku smiling smiley Oby tak dalej.

Mini może dziś się obędzie bez wymiotów smiling smiley Tego Ci życzę smiling smiley

Zabolinka ojejku, a próbowałaś czegoś na te mdłości? buziak od dziecka Dobrze, że ja nic takiego nie mówiłam smiling smiley

Przyjechał dziś facet kupić od nas zwierzaki i tak mi ciśnienie podniósł, że masakra... Miałam chęć go wygonić z podwórka.


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545962, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114712.