Ciąg dalszy: Aktualnie starające się o dzidzie ..winking smiley

Wysłane przez Mala1987 

Mala1987 (offline)

27-10-2015 10:44:45

Jankowo Gdańskie
Cześć dziewczyny! Może rzeczywiście ten wątek wariuje bo za dużo już stron ma do przerzucania. Spróbujmy może udzielać się w tym i zobaczymy czy pomogłosmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

Wisienka742 (offline)

27-10-2015 10:55:26

Dąbrowa Górnicza
melduje swoja obecnoscsmiling smiley

Wisienka742 (offline)

27-10-2015 10:55:50

Dąbrowa Górnicza
owszem, jest lepiej od razu pokazuje wiadomoscsmiling smiley

Mala1987 (offline)

27-10-2015 10:57:53

Jankowo Gdańskie
zobaczymy jak się strona skończy czy tez będzie ok i nowa się od razu pojawi


[link widoczny po zalogowaniu]

Marzena5 (offline)

27-10-2015 11:13:18

Bytom
Wisienka co.do kreseczki na teście to zdecydowanie widać ją o wiele lepiej smiling smiley teraz niech nabiera mocy a Ty spokojnie smiling smiley i będzie dobrze będziesz mogła dołączyć do mam czerwcowych razem z Monika smiling smiley super a jeszcze są jakieś dziewczyny przed testowaniem prawda ? Bo tyle wiem ze meldowalo testowanie z końcem miesiąca smiling smiley zobaczymy czy teraz będzie dobrze smiling smiley


Marzena5 (offline)

27-10-2015 11:14:52

Bytom
No wiadomości od razu dodaje i pokazuje czyli może tam już było przeciążenie smiling smiley super !! smiling smiley


Mala1987 (offline)

27-10-2015 11:15:48

Jankowo Gdańskie
No ja tak jak pisałam nie ma chyba sensu żebym testowała w piatek sad smiley
Dziś obudził ból jajników i miałam plamienie więc pewnie niedługo będę miała @. Co prawda nigdy przed @ nie miałam żadnych plamień tylko od razu krew no ale z tym cyklem może być różnie. No na ciąże się na pewno już nie nastawiam się na ciążesad smileysad smileysad smiley teraz już nie mam ani plamienia ani miesiączki.


[link widoczny po zalogowaniu]

Wisienka742 (offline)

27-10-2015 11:17:32

Dąbrowa Górnicza
boje sie,ze te dwa testy byly w jakim stopniu uszkodzone. Jak zrobilam pierwszy kreska wyszla od razu, natomiast chwile przyjrzalam sie drugiemu i bylo jakby zarysowanie w miejscu kreski, myslicie,ze mozliwe ,ze jakas wada fabryczna albo kreska powstala przez to zarysowanie? Mialyscie do czynienia z testem "maluszek"?

Wisienka742 (offline)

27-10-2015 11:19:02

Dąbrowa Górnicza
Mala do konca cyklu jest nadzieja na ciaze, niekiedy kobiety bedac w ciazy maja takie plamienia przed miesiaczkowe.. nie masz co sie smucic kochana;* a moze, noz widelec jest fasolka?smiling smiley zycze Ci tego z calego serca, Wam wszystkim zycze.

Marzena5 (offline)

27-10-2015 11:21:35

Bytom
Wisienka z takim testem nie miałam do czynienia ja zawsze bo bo test lub pink lub quixx lub amil .. takiego nie widziałam wiec się nie wypowiem. Kochana nie ma co rozmyślać do @ i tak jeszcze czas jutro zrób kolejny test innej firmy jak ten dziwny niepokoi Cię i zobaczysz jak kolejny raz coś wyjdzie to naprawdę bardzo dobry znak smiling smiley

Mala może to być plamienie związane z zagnieżdżanem może być jakiś objaw @ a może zupełnie coś innego to ciężko powiedzieć sad smiley musisz czekać niestety bo takie plamienie może znaczyć tak naprawdę wszystko w sumie sama to wiesz nie mam co Ci tego mówić...


Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6019, Posty: 1561809, Użytkownicy: 73672.
Ostatnio dołączył/a lena566.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114716.