Ciąg dalszy: Aktualnie starające się o dzidzie ..winking smiley

Wysłane przez Mala1987 

zaczarowana22 (offline)

30-08-2016 10:14:15

Powiem co u mnie jak już będę po wizycie smiling smiley


minimousedot (offline)

30-08-2016 10:32:29

Kraków
Adaaaa yhhhh myślałam, że nie przyjdzie....

My z Jagodzianka idziemy w czwartek do pediatry na przegląd i pewnie zmianę mleka z wczesniaczego na normalne, wydaje mi się też że dostaniemy skierowanie na rehabilitację bo z tego co mówili w szpitalu Jaga była ułożona twarzą do kręgosłupa i wygieta bokiem w C i tak jej zostało w sumie ze ja wygina, trzeba to naprostowac teraz żeby w przyszłości nie było problemu.

Z Avis jestem w kontakcie, jest w szpitalu po wizycie, będzie mieć jeszcze usg.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

PaulinkaPaulinka (offline)

30-08-2016 10:35:40

Warszawa
Avis współczuję sad smiley trzymaj się kochana.

Anima Ja bym porozmawiala w 4 oczy... miałam podobną sytuację jak mąż był w trakcie "zmieniania pracy" i chodził non stop na rozmowy które trwały po pół dnia albo dłużej :/ któregoś razu jak wrócił to zaczęłam rozmowę, jak zaczął się śmiać z tego co mówię to wiedziałam że coś jest na rzeczy. W końcu trafiłam w sedno, zagapil się i nie usunął rozmów albo ja trafiłam na moment kiedy jeszcze nie zdarzył smiling smiley

PaulinkaPaulinka (offline)

30-08-2016 10:42:52

Warszawa
Anima telefon mowisz ze ma czysty a bilingi sprawdzalas? smiling smiley do kogo dzwoni lub pisze najczesciej? Ja mojemu telefonu nie ruszyłam nawet Ci wiedziałam że tam nic nie ma.

staraczkaKLA (offline)

30-08-2016 14:01:47

hej dziewczyny - już się nie udzielam na forum ale była bym meega wdzięczna za głosiki. Chcemy do Jutra dobić do 50 smiling smiley [ebobas.pl]

Anonimowy użytkownik (offline)

30-08-2016 22:12:05

Avis, przytulam Cie z calych sil!!!wiem jakie to trudne. Tak bardzo mi przykro... płacz

Anonimowy użytkownik (offline)

30-08-2016 22:22:43

My wczoraj podejrzelismy coreczke.pieknie sie pokazala, gin twierdzi, ze na 100% i nie ma juz zadnych watpliwosci co do plci :-)
Posprawdzala jeszcze raz wszystkie narzady, pomierzyla, wszystko gra. Wazy 500g, dl.nie podala.
Z szyjka tez wszystko ok, ma 3,5cm. Za to mam jakiegos "ciazowego polipka, ktory powinnien sie wchlonąc/zniknac jak dziecko bedzie roslo... ze nie trzeba sie martwic, ale...cytologia pobrana na wszelki wypadek. No i oczywiscie infekcja :/ i znowu leczenie...
Z Pregny plus moge sie przestawic na Omega med optima - kupilam 1 op.bo wczesniej zrobilam juz zapas Pregny :/ odstawiam juz Duphaston, Acard do 30tc, a na bole krzyza brac Nospe...
Wykupilam tez recepty na Heviran (na opryszczke), zeby brac od 36tc ...
Aktualnie z usg termin na 31grudnia winking smiley (wciaz kilka dni mlodsza niz z OM)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-08-30 22:28 przez lena25.

PaulinkaPaulinka (offline)

30-08-2016 23:01:06

Warszawa
lena oj... infekcje w ciąży to masakra jakas... ja ledwo zdarzylam wyleczyć jedno już inne świństwo się przyczepialo :/ i cholera wie skąd...
to sylwestra może już spędzicie razem jak dobrze pójdzie smiling smiley to był by cudowny skok w nowy rok smiling smiley a jeszcze jak by się urodziła w sylwestra to już w ogóle smiling smiley hehe... niech rośnie smiling smiley ma jeszcze czasu trochę smiling smiley

PaulinkaPaulinka (offline)

30-08-2016 23:02:53

Warszawa
Mini wiesz co u Avis? Jakieś wieści?

minimousedot (offline)

31-08-2016 02:37:44

Kraków
Ostatnie z przed południa gdzie napisała, że jest po usg i będzie mieć czyszczenie, także pewnie jest już po i odpoczywa. Myślę, że jak się pozbiera to coś nam tu więcej napiszę....

Lena to świetne wieści! Co do infekcji to Ci nie powiem bo nie miałam ani razu ale takie polipki/ miesniaki miałam i chyba same się wchlonely bo na cc nic mi nie mówili że dalej są. I mam nadzieję, że przenosisz winking smiley urodzić się ostatniego dnia roku to przekichane winking smiley

A ja walczę z Jaga. Nie będzie spać bo nie. Jestem już tak zmęczona że jak mam okazję zamknąć oczy to od razu przechodzę w fazę rem. A takie pierdoly mi się śnią....


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1546032, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114712.