Ciąg dalszy: Aktualnie starające się o dzidzie ..winking smiley

Wysłane przez Mala1987 

minimousedot (offline)

27-08-2016 15:46:50

Kraków
Avis bo dostaniesz profilaktyczny wpierdol... serio... masz lezec to masz lezec... zadnego sprzatania i forsowania sie... uwazaj bo juz jestem w pelni sil to szybko znowu biegam....


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

zabolinka (offline)

27-08-2016 20:01:33

Lublin
Avis mam termin na 30 wrzesnia. I serio wpierdol Ci sie nalezy! Co to za forsowanie sie! Zadnego sprzatania calego mieszkania. Meza zatrudnij do takich prac!

Mini ja miejsca nie moglam znalezc w sensie ze wszystko mnie bolalo i jak sie nie polozylam to mnie uwieralo. A Ty juz skonczylas sie oczyszczac ze okresu dostalas?


[link widoczny po zalogowaniu]

kokosek (offline)

27-08-2016 22:38:33

Prabuty
Avis z wynikami to wydaje mi soe tak jak Mini i Zabolince. A z tym.sprzataniem to nie przesadzaj. Maluch jest ważniejszy niz porządek. Kurz sobie lezy to i ty sobie polez.

Mini bo widzisz z facetami to tak bywa. Niektórzy to tacy ciezcy sa i w ogole nie przywiązują do takich rzeczy uwagi. To wkurza, frustruje, boli.. ale z drugiej strony staraliscie sie troche o Jage. Moze w tym wszystkim troche zatraciliscie sie oboje? Problemy w ciąży, wymioty, badania, stres.. moze to wszystko zbiera teraz żniwo? Bo jak bylas jeszcze w ciąży i sie rozstaliscie to pisalas ze się starał i w ogole.. koze grunt pod nogami musi sie mu palic co?? Zycze wam zebyscie sie dogadali i ułożyli razem życie !

Ja wam powiem ze ostatnio mialam.zatwardzenia a od wczoraj jakbym sie czyscila. Najpierw spoko i tak co raz.luźnej.. (sorki ale komu jak nie.wam ma mowic) dziś byłam w lazience 3x. A ostatnim razem jakby.kran rozkrecil.. a nic innego nie zjadłam tak to wszystko dobrze,.nic innego sie.nie.dzieje..


minimousedot (offline)

27-08-2016 22:58:24

Kraków
Ja nie wiem dziewczyny, od 33 tc miałam skurcze przepowiadajace, w 34 + 5 pierwszy raz miałam biegunkę, a noc przed porodem miałam za przeproszeniem taki ogień z dupy, że uch. Okazało się że organizm zaczął się oczyszczać przed porodem... to było trochę jak hiszpańska inkwizycja - nikt się nie spodziewał.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

zabolinka (offline)

28-08-2016 00:30:24

Lublin
U mnie to raczej korek teraz. Mam spory problem, chociaz do tej pory nie mialam az takich zaparc. Jem sliwki suszone i do tego jeszcze z pol kilo swiezych owocow albo nawet i wiecej. Ale dalej ciazko.


[link widoczny po zalogowaniu]

kokosek (offline)

28-08-2016 17:48:37

Prabuty
Ja dziś spoko.. wiec nie wiem co tam sie wczoraj zadzialo.. jutro bede u lekarza to mu powiem


Honia1984 (offline)

28-08-2016 18:55:13

Toruń
Kokosek...może to reakcja na pogodę..bo ja od.wczoraj jak zjem loda albo jakiś owoc(maliny, śliwki) to za pół godz lecę na wc..i to z takim bólem jak na biegunkę...a po wszystkim już ból przechodzi...
Mini...tak to jest z tymi chłopami...ja po urodzeniu córki przez pierwsze pół roku też ciągle ze swoim walczyłam...on mnie ciągle uspokajał, a ja ciągle miałam nerwa...potem się uspokoiło..a teraz mamy spięcia znów o córkę bo pojawiły się jakieś problemy(pisałam wcześniej)...i oczywiście każde z nas ma inne podejście...tak to już chyba jest u świeżo upieczonych rodziców.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

minimousedot (offline)

29-08-2016 03:58:38

Kraków
Dzisiaj byliśmy u teściowej, bo marudzila żeby przyjechać z wnuczka, tyle, że bała się Jage nawet wziąć na rece (miesięczne dziecko prawie 4 kg) więc nie wiem po kij tyle km pokonaliśmy z biednym dzieciatkiem w upał.
[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Adaaaa (offline)

29-08-2016 11:29:19

Nadwitnie
Hej dziewczyny. Mini piekna Jadzia a urosla jak nie wiem. Dziewczyny przed porodem mniej lub wiecej podziwiam i trzymam kciuki . Te z malymi fasolkami uwazajcie na siebie. A co do faceta to chyba mini jestem w podobnej sytuacji bo nie mogr sie dogadac ze swoim. I chcialabym wam opowiedziec o co chodzi ale chyba musialabym bloga albo ksiazke napisac. Co do dzidzi to mialam to plamienie w 11 dc ale tylko raz i niby w srode powinnam miec @ i szcxerze jak on sie tak zachowuje to nie wiem cxy nie lepiej dla tego malucha zeby jednak nie bylo fasolki. Zreszta mowilam wam on nie chce sie badac a malo tego ostatnio pije tagery i pali przeciez i nie robi nic zeby sie udalo a ja nie chce nikogo zmuszac. Mamy trudna sytuacje finansowa ale on za granice nir pojedzie bo on nie bedzie tyral samej mnie nie pusci. Niedlugo konczy mi sie umowa w pracy i nowej nie dostanr i on tez niedlugo sie zwalnia alr on zamiast ogarniac sprawe jak dorosly to mowi ze pojdzie na zasilek dla bezrob. Cxyli 800 zl domu swojego nie mamy mieszkania tez a on nie chce ani kredytu ani zagranicy

Avis (offline)

29-08-2016 11:40:37

Biała Podlaska
Witam smiling smiley

Adaaa ciężka sytuacja... A to już jesteś po terminie @ czy w tą środę co ma być? Może jednak się uda :*


Mini tesciowej chyba nie da się zrozumieć, coś o tym wiem tongue sticking out smiley


Zabolinka to w sumie miesiąc Ci został, pewnie zleci szybko.


A ja wczoraj zaczęłam plamić, nic strasznego, raczej taki zabarwiony śluz i w niewielkiej ilości, ale jak do jutra nie przejdzie, to zadzwonię do lekarza. Na razie zwiększyłam dawkę luteiny.


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546710, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114712.